Günün Melek Kartı – Tekrar, tekrar, tekrar! Korkuyu geride bırakın…. Şimdi!

wait whatMutluluğunuzu ve planlarınızı engelleyen tek şey korku

Arkadaşlar, şu dönemde yapmamız gereken en önemli şey nedir desem???? Evet, salıvermek, korkuyu dönüştürmek ve affetmek… Size yeni bir mesaj veremediğim için üzgünüm, ama başka anlamda hiçbir kart çıkmıyor bu günlerde. Lütfen bu mesajı sindirin ve uygulamaya çalışın. Bizler kalbimizin her köşesinden korkuyu silinceye ve bu aşamayı başarıyla geçinceye kadar herhalde hep aynı mesajlara, aynı kartlara geri döneceğiz. Yeni şeyler  (ve kartlar) için eski şeyleri bırakmamız gerekiyor.

Bu kart kendinizi ve etrafınızı kontrol etme sorunlarınızı salıvermeye ve her şeyin olabilecek en iyi şekilde çözümleneceğine dair güvenmeye hazır olduğunuzu söylüyor. Michael size endişe, çekinme ve korkunun yarattığı sıkıntıları nasıl geride bırakacağınızı göstermek istiyor.

  • Doğru yoldasınız
  • İyi olan her şeyi hak ediyorsunuz (aynı hepimizin hak ettiği gibi!)
  • Kendinize sevgi, bolluk ve yardım almak için izin verin
  • Siz sevilesi bir insansınız ve çok seviliyorsunuz

Michael bize bugün kısa bir dua veriyor:

“Baş Melek Michael, lütfen senin rehberliğine layık olduğumu ve güvende olduğumu hissetmeme yardım et. Beni ağır, zehirli ve ego temelli düşüncelerden temizlediğin için teşekkür ederim. Teşekkürler Tanrım!”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/