Günün Melek Kartı – Kalbinizi dinlerseniz varlık ve bolluğa giden yolu göreceksiniz

Heart door lockRochelle

Kalbinizin rehberliğini takip edip onurlandırdıkça bolluk ve zenginlik size doğru geliyor

 

Sizin mali destek için ettiğiniz duaları duyduk. Cennet sizi destekliyor.  Paranın Tanrının bütün çocuklarına sağladığı bolluğun bir simgesi olarak görüldüğüne inanın. Paranın etrafını sarıp sarmalayan olumsuzluklar sadece insanoğlunun zihninden geliyor. Para cennette bir değiş tokuş enerjisi olarak görülüyor, ve onlar bizim ana ihtiyaçlarımızı gidermek zorunda olduğumuzu da biliyorlar. Her sevecen ebeveyn gibi Tanrı da tüm çocuklarının rahat, güvenlikte ve mutlu olmasını ister. İşte size koruyucu melek göndermesinin sebeplerinden biri de bu.

Mali durumunuz suçluluk ve diğer negatif inanç ve duygulardan dolayı tıkanıklık yaşıyordu. Ben sizin parayla ilişkilendirildiğiniz negatifliğin çoğunun iyileştirilmesi ve  geride bırakılması için yardım ettim. Lütfen benim size burada yardım etmek için bulunduğumu bilin, böylece siz de diğerlerine yardım edebileceksiniz. Benim size ne kadar çok vermeme izin verirseniz, siz de etrafınızdakilere o kadar verebileceksiniz. Çok yakın gelecekte ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yaratabileceksiniz. Ancak bu gerçekleşene kadar lütfen size yardım etmeme izin verin, kalbinizi dinleyin.

Arkadaşlar, bu mesaj dünkünün tam olarak devamı. Sorularınızın cevabı kalbinizde. Bunu burada defalarca yazdım, siz bana ayrıca kişisel mesajlarınızda sorduğunuzda hep aynı cevapları verdim. Ve şimdi de yeniden tekrarlıyorum. Bolluk ve berekete giden yol kalbinizden geçiyor. Kalbinizi dinleyin, tutkunuzu bulun ve onun üzerinde çalışmaya başlayın. Bebek adımlarıyla olsa da başlayın bir kere. Hareketsiz kalmayın lütfen. Eğer siz gerekli değişiklikleri yapmazsanız, etrafınızda nasıl bir değişiklik olmasını bekliyorsunuz? Siz içten değiştikçe ve bunu hayatınıza yansıttıkça etrafınızdaki fırsatlar, kişiler, iş ve aile durumunuz da değişecek.

Özellikle bereket sıkıntısı çeken arkadaşlar lütfen bundan 6-7 ay önce yayınladığım ve çok iyi geri bildirimler aldığım bereket rehberine bir göz atın. Ondaki yöntemleri uygulamaya başlayın. Daha sonra yayınladığım Gabriel’in Bolluk Meditasyonu ve Para Meditasyonu ile devam edin. Bu arada mutlaka kalbinizi dinlemeyi unutmayın.

Teşekkürler Rochelle!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/