Günün Melek Kartı – Tutku

breath of fireArchangel Haniel

Kariyerinizde ve aşk hayatınızda yenilenmiş tutkularınıza güvenin ve onların peşinden gidin

Arkadaşlar, bir seneden uzun bir süredir her gün melek kartı çekip de daha önce hiç çıkmamış bir karta rast geldiğimde heyecanlanıyorum. Bu kart benim emektar Baş Melekler kart destemden ve hiç bizi ziyaret etmemiş. Bugün belki de şimdiden hafiflemeye başlayan enerjileri hissediyorsunuzdur. Dolunay enerjileri görevlerini yapıp yavaş yavaş çekilmeye ve biz de gözlerimizi yeni şeylere açmaya başlıyoruz.  Haniel diyor ki:

Sürekli güvence aramak, bu oyunu güvenli oynamak durgunluğa ve depresyona yol açabilir. Daha fazla mutluluk ve kesin bir yön istediniz. Kalbinizde sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek tutkunun ateşini tutuşturdum. Risk almanız ve kalbinizin gösterdiği yoldan gitmeniz sizin için güvenli. Bu yolda sizin partneriniz ve dostunuz olmamı isteyin, size göz kulak olup sizi yönlendiririm. Yanan bir tutku ile derin bir bilme hissini birlikte hissettiğinizde buna dikkat edin, çünkü bu benim size bir sonraki adımınız hakkında bilgi vermem demektir.

Haniel’in ismi “Tanrı’nın İhtişamı” demektir. Haniel, en yüksek potansiyelinizde yaşayarak, Tanrı’nın ihtişamını tatmanıza yardımcı olabilir. Gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkarır ve becerilerinizi geliştirmenize önayak olur. Sonra bu usta yeteneklerinizi tutkularınızı gerçekleştirmek için kullanırsınız. İşte o zaman ilahi sihri kendi gözlerinizle görebilirsiniz!

Teşekkürler Haniel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

Yorumlar kapatıldı.