Hafta Sonu için Melek Kartı – İlahi Sorumluluk ve Yetki

Sea of Galilee, Tiberias, Israel

Bu durum Tanrı’nın elinde

Bu kart sizlere sizi rahatlatacak bir mesajla geliyor: Tanrı bu durumun bütün sorumluluğunu aldı ve tüm detayları hallediyor. Bütün endişelerinizi Tanrı’ya verin ve akışa karşı boğuşup mücadele etmekten vaz geçin. Bu durumun aldığı bir doğal yol var, işlerin doğru yöne gittiğine dair güven şu anda önemli. Çünkü zaten işler olması gerektiği gibi ve doğru yöne gidiyor!

 • Yardım isteyin ve geldiğinde o yardımı kabul etmek üzere kendinize izin verin.
 • Dualarınız duyuldu ve cevaplandı.
 • Mucizevi bir çözüm şu anda oluşuyor.
 • Hayatınızın keyfini çıkarın çünkü görebildiğiniz tüm sorunlarla Tanrı ilgileniyor.

Bu hafta sonu için Michael’ın verdiği dua şöyle:

“Sevgili Tanrım, lütfen bu durumu salıvermeme, sonsuz sevgin ve ilahi bilgeliğinle ilgili her şeyi ve herkesi şifalandırarak, sorunu çözeceğine inanıp güvenmeme yardım et. Teşekkür ederim.”

Arkadaşlar, büyük ve yoğun bir salıverme ve temizlik dönemindeyiz. Bana bu dönem kısa ama ağır olacakmış gibi geliyor. Bu dua çok güzel bir salıverme ve teslimiyet duası. Bunu her zaman kullanabilirsiniz. Her şey bizim kontrolümüzde değil. Bizden çok daha yetkili birisi işleri ele almış! Her şey yolunda gidiyor, siz sadece direnç göstermeyin yeter. Bu boyut insanın özgür iradesinin olduğu bir boyut, onun için ilahi değişikliklere izin vermeniz önemli. Teslimiyet ve salıvermek şu anda yapabileceğimiz en iyi şey.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

 

7 comments

 1. Sevgili Tanrım, lütfen bu durumu salıvermeme, sonsuz sevgin ve ilahi bilgeliğinle ilgili her şeyi ve herkesi şifalandırarak, sorunu çözeceğine inanıp güvenmeme yardım et.seni seviyorum.teşekkür ederim.

  Beğen

 2. Gercekten de hislerimize tercüman ve bildiklerimizi hatirlatiyor. Teşekkürler mor alev 🙂
  Benim merak ettigim bizler nasıl bu kartları elde edebilir ve kullanabiliriz, sevgiler..

  Beğen

  1. Sevgili Aslı, daha önce de bir kaç kere yazmıştım. Ben Doreen Virtue kartları kullanıyorum ve bunları her kitapçıda ya da internette bulabilirsiniz. Kartların kullanma klavuzunda yanında geliyor. Sevgiler

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.