Hafta Sonu için Melek Kartı – Yeni Şeyler Öğreniyorsunuz

Rob Gonsalves - Chalkboard Universe

Sizi bekleyen yeni bilgiler var

Bu kart sizi ilgilendiren konu ya da konularda araştırma yapmanızı ve yapmakta olduğunuz araştırmaları tamamlamanızı istiyor. Bu kart geldiğinde, zaten yapmanız gerektiğini bildiğiniz bir işe başlamanız ya da başladıysanız da artık hareketsizliğe düşmeyip yarım bırakılan işi tamamına erdirmeniz gerektiği konusunda bir çağrı almaktasınız.

Bu kart aynı zamanda sizi meditasyon yapıp Evrenle bir sohbete yönlendirmektedir. Eğer açık bir kalp ve zihinle dinlerseniz, istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz ve bu soruların hepsi cevaplanacaktır. Size gelen geri bildirimlere, bilgilere güvenin! Bunları yazın ve diğer kişilerle paylaşmayı da düşünün. Bir İndigo olarak, size gelen gerçek ilahi yönlendirme ve bilgileri  çok kolay tanıma ve anlama becerisine sahipsiniz. Öğrendiğiniz gerçekler şu anda geleceğinize pek hizmet etmiyormuş gibi görünse de, lütfen meleklerin sizi çok özel bir sebepten dolayı bu bilgilere yönlendirdiğine güvenin. Bunun sebeplerini şu anda hemen bilmenize gerek yok. Bu konuya sizi mutlu edecek, size keyif verecek bir şey olarak bakın ve yeni şeyler öğrenin!

Arkadaşlar, bu kart İndigo Melek kart destesinden ve daha önce bu blogda çıkmamış kartlardan biri. Ama güçlü bir Dolunay dönemi yaşadığımızı unutmayın. Dolunay enerjileri hakkında geçen gün yazdığım gibi, “…devasa güçteki Güneş  ve Ay ışığının toplamıyla gizlenen gerçekleri çok net görmemiz olası… Buradaki anahtar nokta ise her yer aydınlanacağı için gerçek ne ise onu görebiliriz”

Her şeyi daha net bir şekilde görmek hem bir ödül, hem de bir sıkıntı kaynağı olabilir, çünkü küçük beyaz yalanlara sığınma olanağımız ortadan kalkar. Bu enerjiyi bir ödül olarak görelim. Bu hafta sonu gelen bilgileri mutlaka değerlendireceğimiz yerler çıkacaktır.

Dün gece küçük bir grupla Dolunay ve Sevgi Seli meditasyonu yaptık. Bu kart o meditasyondaki deneyimlere de bir açıklık getiriyor bence. Gruptaki herkese benzer resimler ve olaylar gösterildi. O anda anlamlandıramadığımız şifre ve kodlar ve sanki bilgisayar kodları gibi son derece teknik bilgiler geliyordu. Sürekli çok çalışan (grupdaki iki kişi “karınca gibi” deyimini kullandı) bir varlıklar topluluğu bize yardım için koşuşturuyordu, hatta o kadar yaptıkları önemli işe dalmışlardı ki bize ve sorularımızı cevaplamaya vakitleri yoktu. Bize söylenen şuydu: “Şu anda her şey değişiyor, hepinizin görevleri değişiyor, bu değişimin hepsini şu bulunduğunuz zamanda anlayamazsınız. O yüzden size bu kodları gösteriyoruz ama açıklamasını yapmıyoruz.” Evren çok meşgul arkadaşlar. Anladığım kadarıyla yine çok hareketli bir döneme girmek üzereyiz, özellikle sosyo-politik-ekonomik anlamda bütün dünyada olan gelişmeler bu gelen değişimin habercisi, ama hiçbir şey bizim sandığımız gibi sonuçlanmayacak. Şimdi bu Dolunayın enerjisi ile bilinçlerimize ve DNA mıza kadar yeni kodlar yerleştiriliyor. Bu kodların ve değişimin anlamını biraz daha sonra anlamaya başlayacağız.

Bu kartı yazarken yeniden Haziran Ayı astrolojisi üzerine yayınladığım yazıyı okuyorum. Bence o yazıya dönüp bir daha okumanızda fayda var. Çünkü Merkür’ün geri yolculuğuna başladığı bu günlerde orada yazılı bazı bilgiler günlük hayatınızda çok faydalı olabilir. “Yeni şeyler öğrenin” derken, o yazıda söylenen bir kaç ilgili cümleyi buraya kopyalıyorum:

“…“Geri giden Merkür’den bıktım” dediğinizi duyuyorum ama bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Bu dönemi işiniz ya da elinizdeki proje için araştırma yapmak, stratejinizi belirlemek ve tüm gerekli hazırlıkları tamamlamak üzere kullanabilirsiniz…. Söylenenleri (ve söylenmeyenleri!) dikkatle dinleyip anlayarak iletişim becerinizi artırın. Sezgilerinizi dinleyin. Sezgileriniz sizi asla yarı yolda bırakmaz. Oysa mantıksal zeka çok kolay kandırılabilir. Gözler ve kulaklar yanıltılabilir. Onlar görmek istediklerini görürler. Ancak iç benliğiniz asla aldatılamaz.” 

Teşekkürler Michael ve İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

2 comments

  1. Gece uykumdan uyandım.Odamın içi sanki denizmiş gibi bir görünüm vardı.Su hafif dalgalanıyor gibiydi.Çok güzel bir duygu hissettim.Sanki dalgaların içinde hafifçe sallanıyordum.Bu nedir acaba??

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.