Günün Melek Kartı – Kendinizi Korunma Kalkanına Alın

5b68fc907afbee6a5e68ca0a7783533f

Michael sizi sert enerjilerden koruyor ama siz de ona görevinde yardımcı olun.

Arkadaşlar, biliyorsunuz zaman zaman Michael bizden korunmamız için kendisini çağırmamızı ister. İşte bu da o günlerden biri. Bugünkü Dolunay için duyguların çok yoğun olacağını yazmıştım. Başkalarının duygularından ve vereceği tepkilerden etkilenmemek için mutlaka korunma kalkanınızı çekin ve gününüze normal bir şekilde devam edin. Bu enerji Pazartesiye kadar devam edecek, lütfen korunmayı unutmayın.

  • Korunmak için çeşitli kristaller kullanabilirsiniz, örneğin siyah obsidian gibi.
  • Fiziksel dünyada korunma ile ilgili şeylere önem verin, sağlık ya da araba sigortanızın geçmemiş olması, evinizin kapılarını pencerelerini açık unutmamak, tehlikeli ortamlara girmemek gibi
  • Etrafınıza dikkat edin, biraz daha tetikte olun.
  • Tabii ki her sabah kalktığınızda Michael’la korunma kalkanınızı çekin.

Michael bize bugün kısa bir dua veriyor:

“Baş melek Michael, senden beni, sevdiklerimi, arabamı, işimi ve evimi güçlü kalkanınla korumanı rica ediyorum. Bizi içine sadece sevgi enerjisini geçiren mavi ışığınla çevrele. Lütfen gece ve gündüz benimle kal ve sevdiklerimi de güvenlikte tut. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Buraya kısa bir not da düşmek istiyorum: Size dün yayınlamaya söz verdiğim “Para” meditasyonunu yayınlamadığımın farkındasınız. Dün onu yazmama bir sürü engel çıktı. Gece olduğunda, hala yazıyı yayınlayamamış bir şekilde bunun nedenini sorguladım ve bütün okuyucuların Dolunay enerjileri eşliğinde “Sevgi Seli” meditasyonuna odaklanmalarını istiyorlar. Çünkü şu anda enerjiler buna daha müsait ve bütün dünyadaki gelişmelere çok daha uygun bir çalışma. Lütfen bu meditasyonu yapmayı ihmal etmeyin çünkü ödülleri çok büyük, inanın bizden sonraki kuşaklar bu yaptıklarımızı anlayacak ve bize kalpten teşekkür edecekler. Bir meditasyonla dünyayı değiştirebilir misiniz? Bence Evet!

“Para” meditasyonu da uygun gördükleri en kısa zamanda yayınlanacak.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

Yorumlar kapatıldı.