Hafta Sonu için Melek Kartı – Kendinize Karşı Dürüst Olun

peel yourself offKalbinize bakın ve şu anda aklınızı meşgul eden durumla ilgili gerçeği göreceksiniz. Gerçekleri kendinize itiraf etmekte korkulacak hiçbir şey yok, yapmanız gereken değişikliklerde biz yardımcı olacağız.

Bu kart sizin gerçek duygularınızdan saklandığınızı bilen melekler tarafından sevecen bir uyarı olarak geliyor. Büyük ihtimalle dürüstçe nasıl hissettiğinizi kendinize itiraf ettiğinizde bir duygu selinde boğulacağınızdan ve şu anda yapmaya hazır olmadığınız değişikliklere zorlanacağınızdan korkuyorsunuz. Ancak, melekler sadece durumun gözlerinin içine doğrudan bakarak sağlıklı bir çözüme ulaşabileceğinizi söylüyor. Melekler gereken olumlu değişiklikleri yapmanız ve bu sırada sağlığınız, duygularınız, ilişkileriniz ve tüm diğer ihtiyaçlarınıza destek olmak için yanınızdalar.

Sadece “gerçek” arzularınıza ve isteklerinize odaklanın, onlar da size meleklerin kanatlarında gelecekler. Korkularınızı arkada bırakın.

  • Siz daha iyisine layıksınız
  • Başkaları sizinle hemfikir olmasa bile kendi hislerinize güvenin
  • Gücünüzü başkalarına vermeyin
  • “Bu hayat hep böyle”, “Bu işler hiçbir zaman değişmez”, “Böyle gelmiş böyle gider” gibi klişelere değer vermeyin, bunların hepsi birer illüzyondur.
  • Değişiklik yapmaktan korkmayın

Arkadaşlar, bir “gerçekler” testi yapmamız zaman zaman bizden isteniyor. “Bu istediğim şey gerçekten benim arzum mu, yoksa başkalarının mı? Ben kimim ve nelerden hoşlanırım? İnanışlarımın kökü nereden geliyor? Bu konuda gerçekten ne hissediyorum, derinlerde ne düşünüyorum? Bu durumda benim rolüm ve katkım nedir?” Evet, bize bir hafta sonu ödevi verdiler. Uriel’in Gümüş Alevini ve Kutsal Anne’nin Şeffaf Mavi enerjilerini kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/