Günün Melek Kartı – Merhamet

thoughts are thingsDavranılmak istediğiniz gibi davranın

Arkadaşlar, bugün yine İndigo Melek Kartları ile devam ediyoruz. Ve kartımız doğrudan konuya giriyor: “Sorunuzun cevabı etrafınızdakilere size davranılmasını istediğiniz gibi davranmanızdan geçiyor.”

Bu kart davranış ve tavırlarınızın direkt olarak hayatınızdaki herkesi ve her şeyi etkilediğini hatırlatıyor. Zaman daha yüksek parçalarınızı ortaya koyma zamanı. Özellikle İndigolar çok kolay kendilerini olanlardan ayırabilir ve her duruma ait büyük resmi görebilirler. İlerleyebilmek için enerjinizi yükseltmeli ve etrafınıza onu yaymalısınız. Çünkü dışarıya ne verirseniz, geriye de onu alırsınız. Onun için kendinizi bir kontrol edin. Diğerlerine adil ve şefkatle davranıyor musunuz?

Lütfen hem kendi enerjinizi, hem de çevrenizdeki ve genel olarak ülkemizin enerjisini temizlemek için Mor Alev kullanın. Her zamanki gibi Michael’ın korunma kalkanı olmadan güne başlamayın. Aklınıza geldikçe şu anda hayatının kabusunu yaşayan kişilere, yardım ekiplerine ve kalbi kırık herkese sevgi göndermeyi unutmayın.

Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/