Günün Melek Kartı – Kariyer Değişimi

The Victory (1939) by Rene MagritteArchangel Chamuel

Hayatınızın amacı kariyerinizde uzun vadede çok mutluluk ve huzur getirecek bir değişiklik başlatıyor

Chamuel’in (Şamuel) ismi ‘Tanrıyı Gören’ anlamına gelir. Her şey ve herkesin arasındaki bağlantıyı görür. Karmaşık zamanlarda bile evrensel huzurun yaratılması onun görevlerinden biridir. Aradığınızı bulmanız konusunda size yardım ederek huzura ulaşmanızı kolaylaştırır. Aradığınız yeni bir iş, yeni arkadaş, bir eş, kaybettiğiniz anahtar ya da mutluluğunuz, ne olursa olsun onun yardımını isteyebilirsiniz. Chamuel’in rengi pembedir, bugün pembe renkle meditasyon yapabilirsiniz.

Chamuel diyor ki:

Kariyerinizle ilgili yardım almak için dua ettiniz ve dualarınız gerçekleşiyor. Bazen değişim stresli bir şey olarak görülür ancak ben sizin hayatınıza yeninin gelmesi için eskiyi yaşantınızdan eleyip çıkarıyorum. Sizin nereye gideceğiniz konusunda bir ilahi yol haritası var ve ben her adımı aydınlatıyorum. Şimdiden bu yolun nereye vardığını ya da yolun tamamını göremeyebilirsiniz ancak bir sonraki adım aydınlık olacaktır. Güvenin ve bu ilk adımları atın. Asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Arkadaşlar, her gün değişimle baş etmeye çalışan kişilerle karşılaşıyorum ve bunların büyük kısmı da işleriyle ilgili değişiklikler. Geçen sene bu zamanlarda yaşadığımız tutulma döneminden pek çok kişinin hayatı etkilendi. Ve bu tutulma dönemi de benzer etkilere gebe. İşimiz, onu nasıl yaptığımız ve hatta işimizin olup olmadığı bizi çok etkiliyor çünkü – buraya bilineni yazıyorum ama – zamanımızın büyük çoğunluğu çalışarak geçiyor ve hayati ihtiyaçlarımızı işimizle karşılıyoruz. Bu blogu okuyan binlerce kişiye hepinizin kariyeri değişecek diyemem ama benim kalpten bildiğim hepimizin işini yapma ve hayatını kazanma şekli büyük bir düzenlemeden ve yenilenmeden geçiyor. Eğer işimizi severek ve coşkuyla yapıyorsak, bu virajın büyük kısmını aldık demektir. Eğer bu konuda sıkıntı yaşıyorsak, henüz gerekli değişiklikleri yapmamışızdır. Kan Dolunayı ve Ay Tutulması zaten içimizde bir şeyleri değiştirdi ve uyandırdı. 29-30 Nisandaki Güneş Tutulması bu değişimi dışarıda görmeye başlayacağımız zamanı tetikliyor. Size büyük resme bakın ve geniş düşünün demek istiyorum. Acaba nasıl bir işte mutlu olursunuz? Yeteneklerinizi nasıl en iyi şekilde kullanırsınız? Topluma en iyi şekilde nasıl hizmet edersiniz? Size neler coşku, tutku ve başarma isteği veriyor? Önümüzdeki günlerde bunu düşünün lütfen. Bu arada bereket rehberimde size yardımcı olabilecek yöntemlere de  bir göz atabilirsiniz.

Tutulma döneminin etkilerini olumlu bir şekilde kullanmak için bu ay düzenlediğim kampanyama da katılabilirsiniz.

Teşekkürler Chamuel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/