Siz kendinizi, salt çabanız ve kararlılığınızla buraya kadar getirdiniz ve şimdi de Yükselişe ulaşmanın son aşamasındasınız – Mike Quinsey aracılığıyla SaLuSa

Syringa vulgaris, Common Lilac, in white bucket on white picket fenceBu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Aşağıda lütfen onun bizim için yazdığı küçük notu da okuyun. Kendisine çok teşekkürler. Bu yazının konusuyla pek ilgili olmasa da Mor Alev Dostu için fotoğrafımız leylaklar! Mike Quinsey tarafından iletilen mesajın orijinali için buraya tıklayın.

Sevgili Mor Alev’imizin Değerli Blog Dostları,

Bu mesajı, geçen hafta çevirmiştim. Fakat içerdiği bilgiler biraz bilim-kurgu gibi algılanabileceğinden dolayı, sevgili Mor Alev’e göndermedim. Ancak bugün, bizlerin artık bu tür mesajlara alışmış olmamız gerektiğini düşündüm. Ayrıca bu mesajlar, okunulması ve faydalanılması için yayınlanıyor. Aslında daha önce de buna benzer bilgiler içeren mesajlar okuduk. Bunun ötesinde, buradaki bilgilerin daha fazlası, Aralık 2012 tarihinden itibaren Medya’da yer aldı. Örneğin, gelecekte ülke sınırlarının olmayacağı, para sisteminin değişeceği vs. gibi konular hakkında epey yazıldı ve konuşuldu. Dünya’daki diğer kişilerin okuduğu bu mesajları, bizlerin de okumaması için bir neden görmedim. Bunların tümüne katılmasak da, en azından bilgi dağarcığımızda kalmalarında fayda var diye düşünüyorum. Ayrıca bundan sonra gelecek olan mesajlara da zemin hazırlayacağına inanıyorum.

İlahi Varlıklar, bizlerin güzel bir Dünya’da yaşayabilmemiz için çabalıyorlar. Ancak henüz Yeni Dünya’mız oluşmadı. Ve bunun için de bazı şeylerin değişmesi gerekiyor. Hepimiz, bazı felaketlerin olduğunu okuyoruz ve gelecekte de olacağını biliyoruz. Bunları görmezlikten gelmek veya okumamak, bizlere pek bir şey kazandırmayacaktır. Bana göre SaLuSa mesajlarının içine, olabilecek kargaşaların bilgilerini de katarak bizleri, her şeyin bir anda güllük gülistanlık olmayacağı konusunda sürekli uyarmaya çalışıyor. Okuduğumuz onca mesajlardan, korku ile yüzleşmek zorunda olduğumuzu ve aslında korku duygusunun da bir illüzyon olduğunu öğrenmiş olduk. Ayrıca ruhsal boyuttayken, bu bedende ne kadar kalmayı seçtiğimizi şu anki yeteneğimizle algılayamadığımızdan dolayı, bazı şeyler için şimdiden kaygılanmamıza gerek yok diye düşünüyorum. Bizler henüz Aydınlanma yolunda yürüyen öncüleriz. Ve bizlerin öğrendiği her yeni bilgi, gelecek nesil için önemli olacaktır. Bu kadar uzun yazmamın nedeni, Sevgili Mor Alev izin verdikçe ve sağlığım müsaade ettikçe, bundan sonraki bu tür mesajları da, tedirgin olmadan çevirebilmek ve sizlerle paylaşmak istediğimden dolayıdır.

Tüm günleriniz Işık ve Sevgi ile dolsun…   

***

Sizlere, bir kez daha Michael ile birlikte bir mesaj göndermekten, çok memnunum.

Sıkıntılı ve zor durumlarda bile, öğrenilmesi gereken dersler vardır. Ve bu dersler, ne tür zorluklarla karşılaşırsanız karşılaşın, merkez odaklı kalma yeteneğinizi belirleyen, gerçek testlerdir. Michael’e göre, çözülmesi sanki sonsuzluk kadar uzun sürmüş gibi görünen problemler, nihayet aşıldı. Ve sizler artık, heyecan verici gelişmeler içeren bir dönemi, bekleyebilirsiniz. Aslında bu dönemim gecikmesi, gerçek anlamda bir gecikme değildi. Zira her zaman olduğu gibi, çoğu olay sizlerin farkında olmadan gerçekleşir ve bunun sebebi de, Değişim sürecinde olanları korumak içindir.

Işık, giderek yayılıyor ve onun yeryüzünde sıkıca sabitlemesi için çok daha fazla Ruhun uyanması, son derece yararlı olacaktır. Aydınlanma işlemi hızla ilerliyor ve karanlık kişiler artık aydınlığın gelişini daha fazla geciktiremeyecekler. Çoğunuz için bu yolculuk, çok uzun ve zorlu oldu. Ancak sonunda elde edilen şey, harcanan tüm çabaya ve Enerjiye değecektir. Siz kendinizi, salt çabanız ve kararlılığınızla buraya kadar getirdiniz ve şimdi de Yükselişe ulaşmanın son aşamasındasınız.

Değişiklikler hızla meydana gelmeye devam ediyor ve bunun sonucu olarak da iklimsel değişiklikler yaşadığınız, sonunda kabul edildi. Bu değişiklikler, daha ılıman bir iklim elde edilinceye kadar, devam edecektir. Aynı zamanda, Gezegendeki denizlerde ve karada mevcut olan toksinlerin (zehirli madde) temizlenmesine de devam edilecektir.

Bizim teknolojimizle bu tür görevleri tamamlamak herhangi bir zorluk teşkil etmez ve nispeten kısa bir süre içinde Dünya, ilk doğal ve bozulmamış haline getirilecektir. Bu sırada Dünya, değişikliklere uyum sağlamak için biraz gürleyip sarsılacak ama her şey tamamlandıktan sonra oturuşacak ve sizlerle birlikte huzur içinde var olmayı sürdürecektir. Tüm bu değişiklikler, çağlar öncesinden tahmin edildi ve sizler her zaman, Yeni Dünya’da yer almaması gereken şeylerden kurtulmak için Dünya Ana’nın yapmış olduğu bu harika plana, tanık oldunuz.

Günlük yaşantınızı etkileyen birçok olayların perde arkasını bilmediğinizden dolayı, her şey size kontrolden çıkmış gibi görünüyor. Ancak büyük resme bakıldığında, faydalı Enerjilerin Dünya’da çoğaldığı ve bu Enerjilerin, yeni bir şeylerin temellerini attığı görülecektir. Çok çok uzun zaman öncesinden öngörülen bu değişikliklerin başladığını,gerçekten deneyimliyorsunuz.

Ancak değişikliklerin, Gelecek Zaman için olumlu ve yararlı olduğu görülünceye ve fark edilinceye kadar, bazı karışıklıkların yaşanacağı dönemler de olacaktır. Meydana gelen tüm bu ilerlemelerden dolayı, kendinize büyük bir övgü payı çıkarabilirsiniz ve biz de buna imkân kılan sizlere, selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz. Sizin bu kişisel başarınız, karanlık kişilerin güçlü muhalefeti karşısında elde edilmiştir. Biz bunun mümkün olduğunu biliyorduk ama yine de her şey, sizin görevlerinizi özveriyle yapmanıza bağlıydı. Sizlerin bu yolculuğu, giderek daha kolaylaşacak ve ileriye doğru uzanan yolunuz daha belirginleşecek. Elbette biz de, yolculuğunuz boyunca sizi cesaretlendirmek ve size yardımcı olmak için, elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız.

Bizler şu anda Dünya’ya hiç olmadığımız kadar yakınız ve Işığın yayılması için çalışanlara, herhangi bir şekilde müdahale edilmesini engellemek için, olayları takip ediyoruz. Işıktan yararlanan kişilerin sayısı arttıkça, eskisinden daha fazla kişinin faydalanabileceği yeni kullanım metotları bulunacaktır. Işığı kullanma konusunda, kendinizi sınırlamanıza gerek yoktur. Arzu ettiğiniz takdirde Işık, tüm Dünya’nın yararına kullanılabilir.

Aslında Dünya Ana’nın sizin desteğinize ihtiyacı var. Zira o da, kendisinin üst Boyutlara yükselmesini sağlayacak olan, değişikliklerle uğraşıyor. Zamanla titreşimler daha da yükselecek ve sizler, sonsuz barış ve uyumun tadını çıkardıkça, yaşam da sizin için keyifli bir deneyim olacaktır. Hatta isterseniz, Kozmik Varlıklar olarak Evrende seyahat bile edebileceksiniz.

Sahip olabileceğiniz deneyim seçeneklerinin sonu yok ve bir Işık Varlığı olarak, şu anda içinde bulunduğunuz ağır vücudunuzun gereksinimlerinden özgür olacaksınız. Bazılarınızın, arkadaşları ve ailesiyle bağlantısını kaybedeceğinden dolayı endişeli olduğunu, biliyoruz. Ancak, bağlantı kurmak istediğiniz herhangi bir Ruh, sizden sadece bir düşünce kadar uzakta olduğundan emin olabilirsiniz.

Şu anda Ukrayna’da meydana gelen olaylar nedeniyle, Dünya’nın üzerindeki gerginliği hafifletmek için çalışıyoruz. Bizler, olayların çığırından çıkmamasını sağlayacağız. Ve barışın muhafaza edileceğini, size temin ederiz. Büyük Dünya Savaşları dönemi, sona ermiştir. Bizler, en ufak bir zarara neden olmasınlar diye, tutarsız negatif Enerjileri yönlendirmeye çalışıyoruz.

Şüphesiz sizler, Savaş Zihniyeti’nin de değişim halinde olduğunu, fark etmişsinizdir. Sonunda, insan gücü ve savaş malzemeleri, barışçıl amaçlı kullanıma açık olacaktır. Bazıları, askeri güce tutunmaya çalışacaktır. Ama zaten savaşların sona erdiği hükmü verildiği için, bu boşuna olacaktır. Yeni bir parasal sistem ile birlikte, refah geri gelecek ve barış dolu yeni bir dönemin başlangıcını işaret edecektir.

Bireyler olarak sizler, Barış’ın beklediğinizden daha çabuk geri geleceğini, etrafınızdaki herkese garanti edebilirsiniz. Bu bize, Dünya’ya resmi ziyaretler yapmak ve Yeni Çağ’ı ileriye taşımak için de, fırsat verecektir. Bazı yetkililerinizle çok gizli toplantılar yaptık. Ve varlığımızı ortaya çıkarmak için güvenli bir ortam oluşuncaya kadar da, bu böyle gizli bir şekilde devam edecek. Bizim için güvenli ortam demek, değişiklikleri kabul edemeyen kişiler tarafından saldırıya uğramadan, aranızda yürümek ve sizlere katılmak demektir.

Değişime direnen bu tür Ruhlar ise, Bilinç ve Evrim seviyelerine uygun olan bir Boyutta, yeni yollara yöneleceklerdir. Emin olun ki herkes, kendisini daha fazla geliştirebilecek olan deneyimleri yaşamak için, Evrende uygun bir yer bulmak zorundadır. Alt titreşimlerde bulunan Ruhlar için, herhangi bir yaptırım uygulanmaz. Zira eninde sonunda kendi titreşimlerini yükselterek, onlardan önce yükselmiş olanları takip etmeleri, kaçınılmazdır.

Ben, Sirius Takım Yıldızı’ndan SaLuSa’yım. Bazı karmaşaların meydana geleceğini size söylememe rağmen, olayların derinliğine bakarsanız, severek kabul edeceğiniz kalıpların ortaya çıktığını göreceksiniz. Artık Işık, baskın bir Enerji halinde geldi ve tüm alanlara yayılıyor. Bu yüzden, harika bir Geleceğin garanti olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Geleceğin sizlere neşe ve mutluluk getirmesi, Yüksek Göksel Güçler tarafından belirlendi ve garantilendi.

Teşekkürler SaLuSa

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.