Günün Melek Kartı – Rüyalarınıza dikkat edin

sleep

Rüyalarınız sırasında Michael sizinle çalışıyor ve eski korkulardan kurtularak mutluluk ve huzurunuzun yeni aşamalara varmasına yardımcı oluyor.

Michael siz uyurken size ulaşıyor, dualarınıza cevap veriyor ve hayat amaçlarınızın temellerini inşa etmenize yardımcı oluyor. Bu rüyalarınızın hepsini hatırlamasanız da verilen bilgiler bilinçaltınıza yerleşiyor ve pek çok yönden size yardımcı oluyor.

Michael’ın size verdiği yardımcı bilgilere bir “rüya günlüğü” tutarak ulaşabilirsiniz. Herhangi bir defteri baş ucunuzda bulundurun. Ve düzenli olarak uyanır uyanmaz bir gece önceki rüyalarınızdan aklınızda ne kaldıysa yazın. Çok kısa süre sonra konu ve sembollerde bir şablon oluştuğunu ve bu şablonların gündelik hayatınızda size yardımcı olacağını göreceksiniz. Bu kart kısaca şu anlamları da taşıyor:

  • Tekrarlanan rüyalar sizinle konuşuyor, onlara dikkat edin.
  • Kalbinizin derinlerinden gelen arzulara saygı duyun ve onların sizi sevk ettiği şekilde davranın
  • Yeterince uyuyun, uykunuz eksik kalmasın

Bu konuyla ilgili kısa duamız ise:

“Huzur içinde ve çok dinlendirici bir uyku çekmeme yardım ettiğin için teşekkürler. Archangel Michael, seni rüyalarıma bir öğretmen, bir rehber ve bir şifacı olarak davet ediyorum. Lütfen ……. (şu anda aklınızı meşgul eden sorunu açıklayın) konusunu ruhani açıdan anlamama yardım et ve bana rehberlik et. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Arkadaşlar, astrolojik açıdan çok enteresan bir zamana giriyoruz. Ay tutulması etkileri yarından itibaren başlıyor, büyük kare açı zaten bizi Aralık ayından beri etkiliyordu ama şimdi enerji zirveye çıkıyor. Eğer okumadıysanız bu ayın açılarını anlatan yazımı tavsiye ederim. Hazırlıklı olmakta hep yarar vardır: Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu – Nisan 2014 Spor Araba Gibi: Rahatlık Değil, Hız İçin Tasarlanmış!

Bu enerjilerden faydalanmanız için başlattığım kampanyanın ilk haftası doldu. Eğer katılmak isterseniz ikinci ve üçüncü haftalarında hala bir kaç yer kaldı. Kampanya bilgilerini burada bulabilirsiniz: Yeni Bir Mor Alev Kampanyası için Doğru Zaman: Nisan 2014 de Kan Dolunayı, Ay ve Güneş Tutulmaları, Büyük Kare Açı

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (http://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Sevgili Mor Alev , ellerimde yüzümde minik simler oluyor. Bunlarda sanırım meleklerin bıraktığı işaretler . Normalde evde ve yüzümde sim olmasının imkanı yok simli hiçbirşey kullanmıyorum . Birde iki gündür evdeyim rahatsız olduğum için izinliyim. Öğlenleri bir saat filan uyuyorum, yattığımda kafamın üzerinde sanki biri oturuyor gibi hissediyorum , güçlü bir insan ağırlığı değilde Tekirin ağırlı kadar bişey .Sizi seviyorum bay:))

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.