Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu – Nisan 2014 Spor Araba Gibi: Rahatlık Değil, Hız İçin Tasarlanmış!

 Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.

https://moralev.com/

Sevgili Okuyucularım, tahminim şu ki Nisan ayın astrolojik olaylarına dair pek çok yazı okumuş ve konuşmalar dinlemiş olabilirsiniz. Ben 6 aydır Nisan’ın getireceği olayları beklediğimi ve çok uzun süredir kesintisiz bu ayın kişisel ve kolektif tarihimizde çok önemli olacağını çok çeşitli kaynaklardan dinlediğimi söylemeliyim. Bu kaynaklar sadece astroloji uzmanları değil, Yükselmiş Ustalar ve Baş Melekler, hatta Galaktikler bile bundan bahsediyor. Ve işte büyük patlama ile başlayan ay, bu yazının yazıldığı dört gündür bir yukarı bir aşağı hareket ediyor. Aşırı uçları şimdiden görmeye başladık. Bu ayın gökyüzü enerjilerini teknik detaya elimden gelen en az şekilde girerek aşağıda özetlemeye çalışacağım:

15 Nisan Ay Tutulması

Bu ay tutulmasını maalesef Türkiye’de gözlemleyemeyeceğiz ancak bu durum bizi ay tutulmasının etkilerinden muaf tutmuyor. Bir ay tutulması derinlere yerleşmiş ve kurtulması zor olan yaraları salıvermek, eski korkuların ötesine geçmek ve gölge benliğimizdeki olumsuz şablonları aşmak için büyük bir fırsattır. İlerlemenizi engelleyen her şeyi dönüştürebilirsiniz. Bu Ay tutulmasında Dolunay Terazi’de ve Koç Burcunun güneşini yansıtıyor olacak. Bu tutulmada “Kendi dünyanızın sizi yansıttığını ve bundan başka birşey olmadığını” kabul etmelisiniz. Bu dolunay fiziksel görünümün altında hepimizin aynı olduğu gerçeğini aydınlatacak. Bu ortak noktadan çıkarak dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için yola çıkabiliriz. Hayret verici çeşitliliğimiz (Koç) bütünün denge ve uyumunu (Terazi) yaratıyor. O zaman bu dolunayda hepimiz kalplerimizde birleşelim ve bu gezegendeki muhteşem yaşam şekillerine şükran duyarak yaratılışın bütünlüğünü onurlandıralım.

Bu dolunay aynı zamanda “Kan Dolunayı” (Blood Moon) denilen pembemsi görünümdeki dolunay serisinin birincisi ve tarihleri şöyle: 15 Nisan 2014, 8 Ekim 2014, 4 Nisan 2015 ve 28 Eylül 2015. Kan Dolunayı serileri şimdiye kadar NASA tarafından teyit edildiği şekilde Milattan Sonra 1 senesinden itibaren sadece 7 sefer olmuş. Her defasında Kan Dolunayı’ndan önceki öngörüler gerçekleşmiş ve hepsi de dünya çapında büyük değişimlerin olduğu tarihler. Benim görüşüm bu sefer Sevgi Seli enerjisi ile birlikte dünyaya gerçekten yeni bir yaşam tarzının ve 7. Boyut Sevgi Bilincinin yerleşeceği. 2015 yılı 2014 den çok farklı olacak.

20-23 Nisan Öncü Burçlardaki Büyük Kare Açı

Arkadaşlar, bu kare açı hakkında defalarca yazdım ve işte şimdi en güçlü haliyle yeniden karşımıza çıkıyor. Bu enerji hayatımızı tamamen değiştirecek ve etkilerini her yerde göreceğimiz bir enerji ve aslında Aralık ayından beri etkisindeyiz. Şimdi izin verirseniz kopya çekeceğim. Size daha önce vermiş olduğum Youtube Videosunun bu açı hakkında çok güzel bir sunum sayfası vardı. Onu buraya Türkçe’ye çevrilmiş şekilde veriyorum:

Buyuk Kare Acı - moralev.com

Kısaca özetlersek öncü burçlara 13 er derece ile dizilmiş gezegenlerin yarattığı büyük kare açı hepimizin derinlerde bildiği tarih öncesi gerçeği geri getirecek bir Kuantum Kapı. Bu enerjiye ve döneme pek çok farklı isimler verildiğini gördüm. Hepsi birbirinden anlamlı ve güzel ancak bizim bilmemiz gereken değişim artık evimizin dışında değil, içimizde ve bu kuantum kapı (vorteks, enerji sarmalı, vs) da öncelikle içimizde oluşuyor ve sonra dışarıya taşıyor. İnsanlar kitleler halinde daha yüksek bilince uyanışlar yaşıyorlar. Bu uyanış çığ gibi hızlanarak sürecek, böylece korku temeli üzerine kurulmuş sosyal, siyasi ve dini çerçeveler değişime uğrayacak. Böylece hep beraber bir takım halinde sevgi, merhamet, kişisel bağımsızlık ve birlik temeli üzerine yeni bir dünya kuracağız.

Yukarıdaki sunumda değişimin her alana sıçradığını görüyorsunuz. Benden değişim ve dönüşüm kelimelerini duymaktan sıkıldınız biliyorum, ancak bunu anlatmanın başka bir yolu yok. Aslında bu değişim 2008 de Pluto’nun Oğlak burcuna girerek tetiklediği global finans krizi ile başladı, 2010 daki öncü burç T açısı Saturn-Uranüs-Pluto hala etkileri sürmekte olan Arap Baharını getirdi. Ve şimdi adım adım yükselen gerilim bir kare açıda zirve yapıyor. Bu kare açının ilk etkileri Temmuz ayına kadar sürecek. Ancak toplam etki ve yankıları yıllarca sürebilir.

Bu kare açının tek tek burçlara olan etkilerini bir sürü yerde okudum, tarihler verilmiş, gerekli uyarılar yapılmış. Sanırım yeryüzündeki bütün astrologlar nefeslerini tutmuş bu ay olacakları seyrediyorlar ve inanıyorum ki çok da detaylı bir şekilde bu aya hazırlandılar. Ben gerçekten günlük hayatımızda kullanabileceğimiz bir kaç öneride bulunmak istiyorum. Yani hiçbirimiz müdürümüzle aramız bozulunca o anda “Aha! İşte bu ay tutulmasının etkisinde olan duygusal salıverme işleminin yapılacağı bir fırsat ve ben büyük kare açının da enerjisiyle bir amaç uğruna savaşarak duygusal zekamı değiştirmeliyim, üstüne üstlük halkım için birliktelik bilinci ve evrensel yasalarla çalışan bir sendika kuruyorum” demeyeceğiz.

İşin aslı, değişimi DNA’mıza kadar hissediyoruz. Güneşin manyetik kutupları yıl başında yer değiştirdiğinden beri de ortamda bir patlayıcı kokusu var. Ne olduğunu tam bilmesek de bazen korkuyoruz, elimizde tutabildiklerimize sıkı sıkı sarılıyoruz. Ama baktığımızda sanki her şey aynı. Herkes aynı, iş aynı, banka borçları aynı…

Hiçbir şeyi kişisel almayın!

İçimizdeki bütün korkulara tek tek dışarıya yansımış şekilde rastlayacağız. Bunlar dış otorite merkezlerinden gelen hareketler olabilir, örneğin hükümet, devlet, çalıştığınız şirket, aile büyükleri, vs. Hiç kimse size özellikle bir tuzak kurmuyor. Sadece içinizde ne varsa dışınızda da onu görüyorsunuz. Her şekilde karşınıza çıkabilecek bu durumlarda sakin kalın. Kendi gücünüzü elinize alın. Anında tepki vermek sanılanın aksine güçsüzlük belirtisidir. Kısacık bir süre de olsa düşünün, bir nefes alın, cesaretinizi toplayın ve Susan Jeffries’in ünlü kitabı gibi “Korkuyu hissedin, ama yine de yapın!”. Barışçıl ve merhametli çözümlerle bütün bunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kalbinizi sevgiye ve birlikte çalışmaya açın!

Artık hiçbirimiz tek başına ve herkesten ayrı olmadığımızı kabul etmek zorunda kalacağız. Siz yalnız kovboy arkadaşlar ve kalabalıklarda kendini yalnız hissedenler, lütfen kalbinizin etrafına ördüğünüz o duvarları yıkın. Biz sosyal varlıklarız. Mars Terazi’de, nasıl olsa ilişkilerle ilgili korktuğunuz şeyler su üzerine çıkacak. Gelen yeni enerjilerle her yerde yeni kutsal ilişkiler kurulduğunu görüyorum, kişisel alanda, iş alanında ve sosyal anlamda. Bu yaşamınızda ikiz alevlerinizle bir araya gelme şansınız çok yüksek, kalbinizi açarsanız süreci hızlandırırsınız. Bu enerjilerden faydalanın ve AFFEDİN, AFFEDİN, AFFEDİN! Yanında uyuduğunuz eşinizi, ya da eski eşinizi, bir süredir görüşmediğiniz kardeşinizi, şimdi hayatta olmayan ancak iyi anılarınız olmayan kişileri, eski patronunuzu, eski okulunuzdaki öğretmenlerinizi ve arkadaşlarınızı, kimi affetmeniz gerekiyorsa onu… Bu size yeni enerjinize uygun kişileri getirecek. Böylece yeni ortamlarda dengeli ilişkiler kurma şansı yakalayacaksınız. Affetmek konusunda blogda defalarca yazdım, bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız lütfen sağ tepedeki arama kutusuna “affetmek” yazın ve gelen yazılardan bir yöntem seçin.

Toplumsal çalkantılardan korkmayın, değişimi destekleyin ve yönlendirin!

Evrim ve devrim her yanımızda. Değişimi durdurmak gibi bir isteğiniz varsa hayal kırıklığına uğrayacaksınız ve sıkıntılı günler geçireceksiniz. Onun yerine geleni kabul edin, merkezde kalın ve sesinizi duyurun. Siz de arzularınızı duyurarak ve planlar yaparak katkıda bulunun. Herkesin kendi rolünü oynadığını ve bunun bir illüzyon olduğunu unutmayın. Kişisel gücünüzü kabul ederek ve benzer düşüncedeki kişilerle bir araya gelerek çok ilerleyebilirsiniz.

Özetlersek, bu ay iki şey olabilir. Ya bu kare açı sayesinde kendinizi çarmıha gerilmiş gibi hissedersiniz – ki buna hiç gerek yok -, ya da bu değişimi hızla yaşarken, sürekli olarak eskiyi arkada bırakarak hayatınızda büyük iyileşmelere doğru adımlar atarsınız. Nerede bir direnç, bir gerilim hissediyorsanız orada salıverilmesi gereken bir negatif olgu vardır; Ya affedilecek bir kişi, bir durum, ya da gerçek olmadığının kabul edilmesi gereken bir korku… Bunu isabetli teşhis ettiğinizde rahatlayacaksınız. Önceliği mutlaka sevgi ve şefkate verin.

29 Nisan Dairesel Güneş Tutulması

Güneş tutulması yeni ay sırasında olur, ay güneşle dünya arasına girer ve güneşin ışığını engeller, görüşümüzü bulanıklaştırır. Ancak tutulma dairesel ise güneşin etrafında bir ışık çemberi oluşur. Bu enerji ileriye dönük görüşümüzü de donuklaştırdığı için “şu an” yaşadıklarımızın bir envanterini çıkarıp, doğru bir şekilde anın geçmişimizle olan ilişkisini görebilir ve bu bilgiyle ileriye doğru büyük atılımlar yapabiliriz.

Bu tutulma sırasında hem güneş hem de yeni ay Boğa burcunda olacak. İşte bu hayatınız hakkında pratik ve ayakları yere basan bir şekilde düşünmenin en iyi zamanı, böylece fiziksel ihtiyaçlarınızın nasıl daha rahat bir şekilde karşılanabileceği konusunu gözden geçirebilirsiniz. Boğa burcu titreşimi yanında kararlılık, odaklanma ve yılmadan başarana kadar çalışma enerjisi getirir.

Bu yeni aya doğru yaklaşırken mutlaka bir şükran listesi yapın. Ona henüz sahip olmadığınız şeyleri de ekleyin. Hayatınızı içten ve dıştan “zenginleştiren” şeyleri bu listeye ekleyin. Ve bunlar için gerçekten ŞÜKRAN duyun. Sonra diğerleriyle paylaşmak istediğiniz bir zenginlik listesi yapın. Sadece zenginliğinizi paylaşma niyetiniz bile sizin için daha çok bolluk yaratacaktır. Herkes için coşku, umut, fırsatlar, sağlıklı besinler, sağlıklı bir hayat, sevecen ilişkiler ve şefkat en iyi dileklerdir. Bu yeni ayda Boğa burcu enerjisi üzerinizden geçip bütün dünyaya yayılsın ve gündelik sorunların çözüldüğü, pratik bir görüş yaratsın.

Bu enerjilerle daha rahat çalışabilmek ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilmek için Mor Alev kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Mor Alev

Bu yazının yazılmasında Tom Lescher, Carl Boudreau, Simone Matthews, Tüm Baş Melekler, Yükselmiş Ustalar ve Pleaides, Sirius, Arkturus’lu Dostlarımızın katkıları oldu. Herkese çok teşekkürler!

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.