Günün Melek Kartı – Yeni Başlangıçlar ve Taze bir Hayat

Harry Hook -BBC The oldest Samburu, matriarch in her communit greets the newest arrival to the clanHayatınızın bir bölümü kapanırken bir yenisi çiçek açmaya başlıyor

Arkadaşlar, harika bir kart! Benim de ruhum açıldı. Bu fotoğrafı geçenlerde buldum. 40 yıldan fazla Afrika’da çalışan bir gazeteciye ait. Burada kabilenin en yaşlı kadını (yaşının 100 den fazla olduğu sanılıyor) kabileye en son katılan bebeği kutsuyor. Ben de yeni gelene bir bebek gibi bakıp büyütmeliyiz diye düşünüyorum. Gelin hep beraber ortamı yeniye hazırlayalım.

Şu anda hayatınızda çok yeni gelişmeye başlayan şeylerin sadece filizlerini görebiliyor ya da onları bile gözden kaçırıyor olabilirsiniz, onun için Michael sizi cesaretlendirmek, devam etme gücü ve kararlılığı vermek üzere bu kartı gönderdi. Sizi bekleyen muhteşem kazanımlar ve güzellikler var. Olumlu bakış açınızı mutlaka koruyun ve inançla devam edin.

Bu kartın bizden yapmamızı istediği şey şudur:

 • Geçmişi bırakın, gelene yer açın.
 • Geçmiş hatalar affedildi ve unutuldu. Siz de unutun.
 • Yeniye yer açmak için evinizi ve işyerinizi ihtiyacınız olmayandan temizleyin. Bu maddi ya da manevi bir silkinme ve toparlanma olabilir.

Güncel olaylarda hayatınızın şu anki ana temasına göre bu kart şunları söyler:

 • Sağlığınızın ve şifanın gelmesi an meselesi
 • İş yerinizde, işinizde çok olumlu değişimler olacak, bu yeni bir iş de olabilir, iş yerindeki şartlarınızın ve pozisyonunuzun iyileşmesi de
 • Şu anda sıkıntı yaşadığınız bir ilişki varsa (aile, romantik, ortaklık ya da arkadaşlık) düzelmeler yaşayacaksınız.
 • Ya da yepyeni ve taze bir ilişkiye başlayacaksınız.
 • Eğer taşınmak istiyorsanız yeni eviniz çok yakında sizi bekliyor olacak.
 • Mutluluğunuzu ve kendinize olan güveninizi yükselten daha ilerlemiş bir zihin yapısına gireceksiniz.

Michael bize yardımcı olması için şu duayı veriyor:

“Bana desteğini sunduğun, yeni fırsatlar getirdiğin, geçmişimi geride bırakmama yardım ettiğin ve eski acı anılarımdan kalan yaralara şifa verdiğin için sana çok teşekkür ediyorum. Bu hayat değişikliklerinden geçerken içimi güvenle doldur, şüphelerimi sil, işaretlerini kolayca görmeme yardım et. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

3 comments

 1. İçgüdüsel olarak dolaplarımı temizlemeye, boşaltmaya başladım sanki…Eskilerden kurtulma zamanı yenilere yer açmak için 🙂 Teşekkürler Sevgili Mor alev.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.