Mor Alevle Yükseliş Raporu- 30 Mart Yeni Ay: Ülkemiz için Mavi Enerji Çalışması

Cresent Blue moonSevgili Okuyucularım, aylardır sizlerden 30 Mart seçimleri ile ilgili sorular geliyor. Son dönemde endişelerin büyük çoğunluğu sayım sırasında hile yapılması olasılığı konusu üzerine yoğunlaşıyor. Bu soruları toplu olarak yanıtlamak ve bir de sizlere eğer kabul ederseniz bir ev ödevi vermek istiyorum.

Önce içinde bulunduğumuz enerjinin kalitesinden ve bize getirdiklerinden bahsedelim

30 Mart günü Koç burcundaki son derece güçlü bir yeni aya denk geliyor. Ben iktidardaki parti olsaydım bu günü seçmezdim, çünkü Koç burcu yeni ay “Değişim!” diye bağırıyor. Bu yeni ay daha önce de konuştuğumuz gibi bu senenin dönüm noktası olacak. Aylardır geri giden pek çok gezegenle uğraştık. Her defasında geçmişe dair bildiğimiz  şeyleri gözden geçirip derslerimizi alırken, bilmediğimiz pek çok şeyi de öğrendik. Bu da içimizde değişim için dayanılmaz bir arzu yarattı. İvme öyle bir noktaya geldi ki artık evrimleşme kaçınılmaz oldu. Değişimi mümkün kılmak için beklenmedik ittifaklar ve uzlaşmalar da görüyoruz, bunun haberini 2014 tam yıl raporunda vermiştim, işte gerçekleştiğini gördük ve görmeye devam ediyoruz. Bir takım adaylar oylar bölünmesin diye çekiliyorlar, bazı kişiler kendilerinden beklemediğimiz adayları destekliyorlar.

Etkisi altında olduğumuz büyük kare açının yeniden güçlenmesine gelirsek; Bu kare açının detaylarını Aralık ve Ocak raporlarında vermiştim. Toplum hayatımıza yansıyan olan etkileri ise şu anda gördüğümüz kaosun ta kendisi! Kelley Rosano bu enerjiye “kozmik çamaşır makinesi” demiş. Bütün kirlilik, gizli kalmış karanlık anlaşmalar, bilmemiz istenmeyen her şey tek tek ortaya çıkıyor. Çünkü artık bu tarz işleri, organizasyonları ve kurumları evrensel enerji desteklemiyor. Şeffaflık ön plana çıkıyor. Yeni enerji insanı ve çevreyi öne alarak “her şeye rağmen kar yapma” arzusuyla yönetilen tüm kurumları yavaş yavaş yıkıyor. Böylece bütün dünyada şimdiye kadar yaşanmamış bir güç değişimi yaşanıyor. Bu enerji kesinlikle sade vatandaşın yönetimi devralmasını ve bir toplumun kendisi tarafından yönetilmesini sağlayacak. Bu ne demek? Bizi temsil eden insanlar, bizim istediğimiz şeyleri yapacak, bize verdikleri sözleri yerine getirecekler, şeffaflık ön planda olacak ve seçmenlerin memnun olmadığı kişiler o görevlerini yapmaya devam edemeyecekler. Bir diğer anlamı da insana, çevreye, verdiği hizmete önem vermeyip haksız kazanç sağlamaya çalışan şirketlerin artık kar yerine zarar yapmaya başlayacakları ve bunun için de zorunlu olarak iş yapma şekillerini değiştirmeleri olacak. Toplumun hiçbir köşesinde yalanlarla iş yapmak, yalanlar üzerine imparatorluklar kurmak mümkün olmayacak.

Ancak arkadaşlar, görüyorsunuz, değişim ve gelişim sancılıdır. Bir gecede her şeyin değişeceğini lütfen düşünmeyin. Nisan ayı çok hareketli geçecek. Onu takip eden aylar da öyle. Ama bu yılın sonlarına doğru arkanıza dönüp baktığınızda sanki her şey bir gece de olmuş gibi gelecek.

Bütün yukarıda yazdıklarım bana seçimlerde, ki unutmayın bu bir genel değil yerel seçim, gerçekten hizmet etmek isteyen adayların kazanacağını söylüyor. Ve bu kişilerin bağlı oldukları parti ya da görüşün bir önemi yok. Önemli olan dürüst, kendini hizmete adamış, seçmenlerinin mutluluk ve rahatını, bölgelerinin gelişimini her şeyden önde tutan kişiler olmaları.

Şimdi, sandık güvenliği endişelerinize gelmek istiyorum. Enerjiler yalanı desteklemiyor dedik ama ek önlem almakta hiç sakınca yok. Sizlere bir ev ödevi vermek istiyorum demiştim. Bence bu çalışma sadece enerjilere destek olmayacak aynı zamanda size kişisel olarak da faydalı olacaktır. İşte ödeviniz:

Ülkemiz ve Seçimler için Kutsal Anne’nin ve Michael’ın Mavi Enerjisini Kullanın

clear blueBu çalışmayı her gün ve her istediğiniz saatte, istediğiniz sıklıkta ve çok çabuk yapabilirsiniz. 5 dakika ayırmanız yeterli olacaktır.  Günün yalnız kaldığınız bir zamanında, ya da yolda işe giderken otobüste, vapurda, belki beş dakika işinize ara verdiğinizde lütfen bu küçük egzersizi hatırlayın. Burada bilinçli oy verilmesi ve oyların korunması için iki enerji ile çalışacağız.

Birincisi Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisi. Bu enerji zihinlerde açıklığı ve anlayışı artırır, sezgileri güçlendirir, anlama yeteneğimizi yükseltirken bize ilk bakışta görünmeyen gerçekleri de ayırma, yalanları ayıklama becerisi verir. Yani bu enerji kime oy vereceğimiz konusunda karar vermek için bire birdir. Toplumlara uygulandığında şeffaflığı, berraklığı ve dürüstlüğü geliştirir. Bu enerjinin rengi çok açık mavidir. Bu enerjinin frekansı yandaki resme çok benziyor.

Blue Flameİkinci enerji ise korunma, barış ve gerçekler için Michael’ın daha koyu mavi-lacivert enerjisi. Bu enerji ile her seçmeni, her seçim sandığını, her dürüst seçim görevlisini, elektronik sayım sistemlerini koruma altına alabilirsiniz.

Lütfen niyetiniz “X parti kazansın” olmasın. Niyetinizi şu şekilde kurgulayabilirsiniz:  “30 Mart yerel seçimlerinin, adil, dürüst ve şeffaf geçmesi, ülkemizin en yüksek yararına olacak şekilde sonuçlanması, bütün seçmen ve sayım işlemlerinin korunmaya alınarak en sonunda ülkemize huzur, bolluk ve mutluluğun egemen olması, halkımızın özgür ve eşit bireyler olarak onuruyla yaşaması ve bunun olumlu etkilerinin tüm dünyaya ve insanlığa yansıması niyeti ile Kutsal Anne ve Michael’ın (Mikail’in) enerjilerini çağırıyorum” Aklınıza daha fazla detay geliyorsa lütfen onları da ekleyin.

 • Bir-iki derin nefesle kalbinizi yavaşlatın. Kutsal Anne’nin şeffaf mavi ışığını her nefesinizde içinize ve kalbinize doldurun. Özellikle zihninizi ve sonra da tüm vücudunuzu bu enerji ile yıkayın. Hazır hissettiğinizde kendi evinizden, sokağınızdan başlayarak bu enerjiyi tüm insanlara, seçmenlere, özellikle gazete, televizyon gibi iletişim ve medya şirketleri, sonra da resmi makamlar gibi kurumlar başta olmak üzere önce şehrinize sonra da tüm Türkiye’ye yayın. Sanki herkes bu sıvımsı açık mavi enerji ile yıkanıyormuş gibi görünecek. Zorlanırsanız Kutsal Anne’yi yardıma çağırın.
 • Tatmin olduğunuzda Michael’ı çağırın ve onun daha koyu mavi enerjisini içinize her nefeste çekmeye başlayın. Kalbinizde onun mavi alevini yakın ve önce sizi ve ailenizi o mavi enerjinin bir ışık kalkanı gibi korumaya aldığını görün. Sonra bu koruma ışığını her seçmene, sandığa, sandıkların bulunduğu binalara, sayım yapan görevlilere, elektronik sayım sistemlerine ve en son YSK’a kadar gönderin. Korunmaya alınmış her oy, seçmen, sandık, vs. etrafında bir balon gibi enerjik bir korunma kalkanı göreceksiniz. Bu korunma kalkanının resmi seçim sonuçları açıklanana kadar seçimleri her türlü hileden, olumsuz niyetten ve kazadan korumasını isteyin. Bütün Türkiye’yi kapsamayı unutmayın.
 • Kutsal Anne’ye, Michael’a ve Tanrı’ya teşekkür edin. Onlara inanın ve güvenin!

Bu ışık çalışması hem sizi rahatlatacak hem de ülkemize çok faydalı olacak. Ben şimdiden aklıma geldikçe, yolda yürürken bile enerji gönderiyorum. Bundan sonra seçim gününe kadar ve seçim günü boyunca da aklıma geldikçe devam edeceğim.

Umarım böylece bütün sorularınızı cevaplamış oldum.

Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır. https://moralev.com/

9 comments

 1. Teşekkürler mor alev yüreğime su serptiniz. Artık olaylar daha katlanılabilir görünüyor gözüme. Ben de başlıyorum enerjileri göndermeye sevgilerimle

  Beğen

 2. Bu değerli, herkesin aklına takılan seçimlerle ilgili çalışma için çok teşekkür ederiz Mor Alev.
  Şimdi içim çok daha rahat ve ülkemizin hayrına güzel bir sonuç olacak.. 🙂

  Beğen

 3. bizlere moral veren bu harika ve önemli yazı için çok teşekkürler, sevgili mor alev. duyarlılığınızı bir kez daha gösterdiniz ve bizleri yüreklendirdiniz. önerdiğiniz enerji çalışmasına severek katılacağım. tekrar tekrar teşekkürler. sevgi ve ışık her daim sizinle olsun.

  Beğen

 4. Gunes gibisiniz sicak ve aydinlik,su gibisiniz berrakve temiz, orman gibisiniz ferah …Paylastiklariniz icin sonsuz tesekkurler.Yolunuz acik enerjiniz bol ve daim olsun.Sevgi ile kalin.

  Beğen

 5. Ufuk arkadaşımıza tamamen katılıyorum. Teşekkürler Moralev…

  Beğen

 6. Bizi güzel düşüncelerinizle yönlerdirdiğiniz için size çok teşekkür ediyoruz . Sevgi sağlık ve güzellikler sizinle olsun…

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.