Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Güvenin!

Grand HavenKendinize güvenemiyorsanız, Tanrıya ve Meleklere güvenin!

İlerleyebilmek için kendinize olan güveninizin tam olmasına gerek yok. Tanrının sizin aracılığınızla ve sizinle birlikte her şekilde çalıştığını bilmek, Tanrı’ya inanıp güvenmek de yeterlidir. Eğer kendinize olan güveniniz zayıflarsa bize yaslanın, biz cesaretinizi ve inancınızı yükselteceğiz.

Bu kart meleklerden size şu mesajı getiriyor: YAPABİLİRSİNİZ! Önünüzdeki görevi, işi tamamlamak için gereken herşeye sahip olduğunuza güvenin. Bu işi nasıl yapacağınızı tam olarak bilmeseniz de sürekli olarak yönlendirileceğinize inanın. Bu durumu ne kadar kişisellikten uzaklaştırıp, sizinle ilgili bir test olmadığını bilirseniz daha da iyi olacak.

İçinizdeki o “Kim, ben mi?” diye soran sese kulak asmayın. Siz kesinlikle değerlisiniz ve başarıya layıksınız. Çünkü siz Yaratanın mükemmel çocuğusunuz ve attığınız her adımda çevreniz meleklerle sarılı.

  • Anı yaşayın ve sadece şu anda attığınız adıma odaklanın, ondan sonraki adımlara değil.
  • Tüm endişe ve dertlerinizi Tanrı ve meleklerine verin
  • Meleklerden inancınızı artırmalarını isteyin.
  • Emin olun ki Tanrının sevgisi ve bilgeliği sizin aracılığınızla da yeryüzüne iniyor.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: ,

1 reply »