Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu – Dolunay ve Bahar Ekinoksu: Hızlanan ve Yoğunlaşan Enerjilerde Dengede Kalmak

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

Bu yazıyı öneminden dolayı bir süre en tepede tutmaya karar verdim. Yeni yazıları bunun altında bulabilirsiniz.

Mor Alev için Teknolojik Durgunluk Devam Ediyor

love the moonArkadaşlar, şu anda emektar bilgisayarımdan (ya da köhne mi demeliyim?) yazıyorum. Olası yazım hatalarım için şimdiden özür diliyorum. Perşembe gününden beri birbirine benzer olaylar birbirini kovalıyor. Mor Alev dostu önce rahatsızlandı, sonra da bilgisayarı bozuldu. Şimdi sağlığı biraz düzelince gidip yenisini almak zorunda. Lütfen ona sevgilerinizi ve ışığınızı gönderin. Bize zaman zaman Amerika’dan yazan bir başka Mor Alev Dostu’nun da bilgisayarı bozulmuş, ona da şans dileyelim. Bu enerjinin bizim tamamen anı yaşamamızı istediğinden eminim.

Aslında bu son günlerde yazmak istediğim pek çok konu vardı. En önemlisi 20 Mart Ekinoksu sırasında ve ondan birkaç gün önce ve sonra giriş yapacak olan enerjiler. Bugünkü dolunayla başlayan enerjiler gittikçe yoğunlaşacak. Bu kaçıncı giriş diyebilirsiniz, bu kaçıncı temizlik… Ama görüyorsunuz ki geçen seneki Bahar Ekinoksundan beri hayatımız alt üst oldu ve çok şey değişti. Yani enerjiler işe yarıyor.

Dolunay ve Balık Burcunun Son günlerİ:

Her sene güneş Balık burcunun son derecelerine girerken beş günlük bir zaman dilimi bütün astrolojik yılın en eterik, en sihirli, ezoterik, olağandışı ve meleksi enerjileri ni bir araya getirir. Bu dönem dün başladı ve size burada söylediklerim etrafınızda olan bitene bakarsanız alakasız ve zıt gibi görünebilir. Belki de kendinizi ne sihirli ne de ezoterik hissediyorsunuz. Ama her şeye rağmen gelen enerji bu enerji. Daha sonra gerçekleşecek şeyler için ham potansiyel taşımakta. Elinize en iyi şekilde şekillenebilecek büyük bir kil parçası verildiğini düşünün, buna verdiğiniz düşünce ve dileklerinizle harika şeyleri bir süre sonra gerçekleştirebileceksiniz. Bu “kurban” psikolojisinden “kendi gerçeğini kendi yaratan” kişi psikolojisine yükselmeniz ve gerçekleri ve doğruyu görmeniz için büyük bir fırsat. Dünyanın ya da daha doğru bir söylemle Gaia’nın bize verdiği mesaj asla korkmamak ve onu da unutmamak. Bu birkaç gün boyunca kendinizi yükseltin ve hayatınıza, işinize, ülke ve dünyamıza yüksekten bakın, o kuşbakışı görüntü size aşağıda olanları çok daha iyi anlama şansı verecektir. Bu gece dolunayın sağladığı ekstra ışığı da aydınlanmak için kullanın.

Uyum Portalı

James Tyberonn aracılığı ile Baş Melek Metatron bize şu haberi getirdi: “Yeni Dünya’nın ikinci yılında olağanüstü bir portal açılımı olacak. 2014 Mart Bahar Ekinoksunda bu portal ilk açılımını yapacak, Nisan Güneş Tutulmasında tam potansiyeline ulaşacak ve Haziran Gündönümünde potansiyelinin zirvesine tırmanacak. Bu enerji bütünüyle sizleri şaşkınlığa uğratacak şekilde kodlanmış bir enerji ile Dünya Barışı’nın tohumlarını ekecek.” Büyük değişimin bundan sonraki adımlarına hazır olmak için uyarılıyoruz.

Bahar Ekinoksu

balance is keyArkadaşlar, uzun süredir üzerinde yazmakta olduğum Sevgi Seli gücünü katlarca artırarak girmeye başladı. Bu şimdiye kadar karşılaştığımız en güçlü enerji. Bu enerjiye yukarıdaki gibi çeşitli farklı isimler verildiğini görebilirsiniz ama özü Tanrı’nın Kalbinden gelen Sevgidir. Bu enerji daha önce deneyimlediğimiz gibi gelip giden bir dalga değil, burada kalacak olan ve gitgide artacak olan bir enerjidir. En başta bu enerjinin sarsıcı olacağını düşünüyorum. Zaten geçen güneş tutulmasından beri sarsılmaya başladık. Bu kışın unutulmaz olacağını söylemiştik ve öyle de oldu.

Bulunduğumuz coğrafyanın da dünya için büyük önemi olduğunu da unutmayalım. Sevgili dostlar, enerji açısından ülke olarak fırtınanın tam gözündeyiz! Bu fırtına etrafındakileri süpürmeye devam ederken kasırga şiddetine doğru yükseliyor. Bu enerji yoğunluğu değil insanlık tarihinde, evren ve yaratılış tarihinde bile görülmedi! Evrende böyle bir olay hiç olmadı! Ama korkuya kapılmayın çünkü geçtiğimiz en az 100 yıl boyunca kendimizi çok iyi eğitip evrimleştirdik ve biz şimdi gerçekten HAZIRIZ.

Size Mart sonunda rahatlama sözü vermiştim. Ve hala daha bu düşüncedeyim. 30 Mart günü Yeni Ay Koç burcunda olacak, o gün Türkiye’de de seçim günü. Bildiğiniz gibi Yeni Ay ondan sonraki günler ve özellikle bu yeni ay ondan sonraki ayların da  nasıl geçeceğine dair niyetlerimizi ortaya koyduğumuz gün olacak. 30 Mart konusunda daha sonraki günlerde de yazacağım. Ancak Ekinoks enerjileri ve güçlenen Sevgi Seli ile güzel günlere gireceğimize inanıyorum. Bu tembellik yapıp beklememiz anlamına gelmiyor tabii. Bizlerin enerjileri stabil tutarak ve sadece sakinlik ve sevgide kalarak yerine getirmemiz gereken çok önemli bir görevimiz var. Aşağıda önümüzdeki günlerde dikkat etmemiz gerekenleri adım adım iletmek istiyorum:

 Enerjileri nasıl hissedeceğiz:

 • Bu akşamdan itibaren vücudunuzda dengesizlik, kulak uğuldaması, vertigo, aşırı sıcak ya da soğuk hissetmek gibi yükseliş semptomlarının kendini tekrar etmesi olasıdır. Bu arada unutkanlık, havalarda uçuyormuş gibi hissetmek ve konsantrasyon eksikliği de mümkün. Bu durumlarda derin nefes alın ve topraklanın. Bunu toprağa basarak, havuç, patates gibi kök bitkiler yiyerek, ağaçlar ve bitkilerle uğraşarak, hatta ev işleri, yemek yapmak gibi gündelik şeylerle uğraşarak yapabilirsiniz.
 • Bazen derin ve gözlerinizi yaşartan bir sevgi dalgası üzerinize gelebilir, bunu hissedince kabul edin, şükranla cevap verin ve sevgiyi bulunduğunuz yere ve kalbinize demirleyin.
 • Bazen de temizlenmesi gereken negatif duygular ortaya çıkabilir. O negatif duygulara teşekkür edin ve “artık sana ihtiyacım yok, gidebilirsin” diyerek salıverin.

Çevrenizde olacak olaylar:

 • Fırtınanın gözündeyiz ve çevrede kaos hakim sürüyormuş gibi görünecek. Yapabileceğiniz en önemli, en vazgeçilmez şey olanların birer tiyatrodan ibaret olduğunu hatırlamak. Egoların çakışması, yükselen sesler ve çoğu zaman anlamsız talepler sizi etkilemesin. Sevgi ve hoşgörüden ayrılmayın. Siz kendinize aitsiniz, sadece kendi tepkilerinizi kontrol edebilir ve sadece kendi izin verdiğiniz duyguları hissedersiniz. Başkalarının ne yaptığı – en yakınınız da olsa- sizin yönetebileceğiniz bir şey değildir. Herkes kendi özgür irade ve fikrine sahip. Buna saygı gösterir ve sevgi ile yaklaşırsanız bu fırtına size dokunmadan gelip geçer.
 • Enerjiler en sonunda değişime karşı olan bütün direnci, bütün katı yargılamaları ve saplantılı düşünceleri temizlemiş olacak. Çevrenizde bir süre sonra değişik fikirler ileten daha rahat insanlar görmeye başlayacaksınız.
 • Etrafınızda olanlara karşı aşırı duygular hissettiğinizde yine topraklanın. Gün boyu korunma kalkanınızı yenileyin.

Bugünden itibaren 10 gün boyunca görevimiz:

 • Işığı ve sevgiyi bu bölgeye demirlemek!light
 • Bunu kendinizi enerjilere açarak, meditasyon ve dua ile yapabilirsiniz.
 • Her akşam Sevgi Seli meditasyonuna devam ediyoruz. Ona katılabilir ya da sevgiyi dünyaya iletmek amacıyla kendi seçtiğiniz bir meditasyonu yapabilirsiniz.
 • Aisha North aracılığıyla “Daimi Refakatçiler” bize Ekinoks enerjilerine eşlik edecek çok güzel bir çalışma verdiler. Benliğinizin merkezinde dönüp dolaşan ve adlandıramadığınız bir şey hissettiğinizde bu alışık olmadığınız yeni enerjilerdir. O zaman işte şunları söyleyin:

Ben bu işi sonuna kadar götürmeye hazır ve istekliyim. Çünkü ben bu iş için buradayım, çünkü ben bu iş için bu vücuttayım, ve hep beraber hiçbir insanoğlunun şimdiye kadar başarmadığı şeyi başaracağız, Yaratılış’ta hiçbir varlığın yapmadığı şeyi yapacağız.

Ben ihtişamlı ışığımı bir kere daha yakmak için buradayım, ve bunu yaptığımda ışığım sadece bu gezegen ve ötesini aydınlatmayacak ama attığım her adımda ışığım daha da parlayarak etrafımdaki, bu gezegen ve ötesindeki bütün varlıkları tek tek aydınlatacak. Ben burada, bu küçük ve zayıf görünen vücudun içinde cesur ve devasa görevleri başarmak için bulunuyorum. Ama bu vücut muhteşem bir sürecin başlangıç anahtarıdır  ve bu anahtar aynı zamanda kilitli olan her odanın açılmasına yardımcı olacaktır.

Bu vücut cennetten gelen sinyalleri güçlendirerek aktarmaya başlayacak ve böylece bu dünyada hiçbir kalp bir daha susturulamayacak. Ben kendimi ışığa açarken insanlığın tamamını da şu bilgiye açıyorum: Korku ve perişanlığın ötesinde herkes için özgürlük, sevgi ve mutluluk yatıyor.

Şimdilik sizlere veda ediyorum. Umarım bilgisayarıma çok yakında kavuşurum ve bu konuda daha fazla yazma imkanım olur. Bu arada ayaklarınızı yere sağlam basın, etrafınızdaki olaylara fazla takılmayın ve sevgide kalın dostlarım.

Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

14 comments

 1. Hoşgeldin Mor Alev . Eski de olsa bilgisayarın, yazmana sevindim. Yazılarını her gün okuduğumda kalbimde bir çiçek açıyormuş gibi oluyor. Teşekkürler

  Beğen

 2. Teşekkürler MORALEV senin yoğun enerjini şimdiden kendimde hissediyorum,iyi şeylerin olacağını hissediyorum,sanki uçuyorum.Sevgiler herkese….

  Beğen

 3. sevgılı moralev dostları saglık konusunda acıl sıfalar dılıyorum. ayrıca bılgısayarlarınızda meydana gelen poroblemlerınde gıderılmesı ve bızlere o guzel metınlerınızle ısık tutabılmenız ıcın, rafael ın ıyılestırıcı yesıl ısıgını kendı enerjım ve evrenın kozmık enerjısıyle harmanlayıp sızlere gonderıyorum. sevgı ve saglıkla kalın.

  EFLATUN

  Liked by 1 kişi

 4. GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER.
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  not: korkular geldikleri gibi gider çünkü korkunun üstüne gidildiğinde bir buhar gibi kaybolur geçip gider dolayısıyla korkular illüzyondur

  Beğen

 5. Hoşgeldin aramıza tekrar sevgili dost moralev! Hiçbirşey tesadüf değildir değil mi? Aynı bir dolu sevgi insanının burada buluşması gibi… Aynı -tam da 30 Mart’ta – ülkemizde seçimlerin yapılması gibi… Ne diyorsunuz dostlar,çoktan hatırlamaya başladık değil mi? Özümüzün sevgi olduğunu nihayet, hem de hiç istinasız herkesin…
  Ve de öyledir.

  Liked by 1 kişi

 6. Cok tesekkurler Mor Alev! Size, okurlariniza ve tum Turk ulusuna guzellik, kolaylik, mutluluk, sevgi, isik, baris, denge ve uyum dolu bir dolunay, ekinoks, yeni ay ve secim diliyorum. Sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

 7. Sevgili Mor Alev , ben bugün uyandığımda Sevgi tek gerçektir. Kalbim sevgi vermeye ve almaya açıktır diyerek uyandım. Rüyamda bu cümleyi söylüyardum, ayrıca bugün işe giderken hergün önünden geçtiğim ağacın altında bir anahtar vardı sanki beni aldergibi parlıyordu almadan geçtim içimden birses al dedi geri döndüm anahtarı aldım çantamda saklıyorum onu buda bir işaretmidir. İyi akşamlar arkadaşlar:)

  Beğen

 8. Harika çok güzel şeyler olacak demektir. Çok teşekkür ederim Sevgili Mor Alev:)

  Beğen

 9. Benim budurumda özel birşey yapmam gerekiyormu Mor Alev? bu güzel hediyeyi nasıl değerlendirmeliyim . Çok sorusoruyorum size rahatsızlık veriyorum. Lütfen bağışlayın beni olurmu fazla birşey bilmediğimden kaynaklanıyor .

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.