Bahar Ekinoksu – Yeniden Doğuş!

SpringSevgili Dostlarım,

Bahar Ekinoksununuz kutlu olsun! Gündüz ve gecenin bir olduğu bu dönüşüm gününde baharı kutlamak için blog sayfasını biraz yeşillendirdim. Bir kaç gün boyunca harika bir bahar-yaz dönemine giriş yaptığımızı hatırlayın. Çok kuvvetli enerjilerden geçiyoruz, unutmayın, karşınıza kriz gibi görünecek olaylar çıkabilir. Kendinize iyi bakın, ayaklarınızı sağlam basın ve o olayları geçici temizlik fırsatları olarak görün. Pazar günü yazdığım yazının içeriği hala geçerli.

Mor Alev blogu açısından yavaş yavaş düzelme işaretleri var. Öncelikle sevgili Mor Alev Dostunun sağlığının nispeten düzeldiğini ve kendine yeni bir laptop edindiğini söyleyebilirim. İkinci olarak da benim bilgisayar sistemimin henüz tam olarak olmasa da hayata döndüğünü ve bugün yapılacak birkaç ufak işten sonra eskisi gibi olacağı haberini vermekten çok mutluyum. Göndermiş olduğunuz iyi dilek, sevgi ve ışık mesajları için hepinize binlerce teşekkür gönderiyorum.

Bütün bu iyi dilek mesajlarının yanısıra bir sürü soru ve danışma isteyen mesajınız da var. Onlara sıra ile cevap vermeye başlayacağım. Gecikmeler olacaktır, şimdiden özür diliyorum.  Sizlere bu güne çok uygun bulduğum bir alıntı ile “şimdilik” veda ediyorum.

OLAYLARIN, KİŞİLERİN VE ŞEYLERİN ESKİDEN OLDUKLARINDAN DAHA DEĞİŞİK OLMALARINA AÇIĞIM.

Hiçbir şey eskisi gibi olmak zorunda değil. Yeniyi yaratmanın ilk adımı zaten varolan şeyin gelecekte de kaçınılmaz olduğu fikrini terk etmektir.

Bugün evrenin içimden akarak ben ve diğer insanlar için yeni güzellik ve iyilik kalıpları yaratacağı yeni olasılıklara açığım. Beni geçmişimteki sınırlandırmalara bağlayan düşüncelere tutunmayacağım.

Marianne Williamson – A Year of Miracles

Mor Alev

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Yeniden yazılarınızı okumak harika! Teşekkürler.
  Bahar ekinoksumuz kutlu olsun!

  Beğen

 2. özlettiniz kendinizi…. ne kadar da ali$mi$iz sizi her gün okumaya ❤
  umarim bilgisayariniz bizi bir daha sizden ayirmaz..! 🙂 sevgiler

  Liked by 1 kişi

 3. Hoşgeldiniz aramıza. Sizi yeninden aramızda görmek negüzel sevgili Mor Alev ,sayfamızın rengide çok güzel olmuş bahar gelmiş 🙂

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.