Kendinizi değiştirerek, her şeyi değiştiriyorsunuz. Kişisel gücünüz de buradan geliyor – Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyi

chakras, kundalini risingBu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Ron Head tarafından 2 Şubat 2014 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün, bulunduğunuz noktadan bakıldığında, Evrenden size ulaşan Işık hakkında konuşmamızı sürdüreceğiz.

İsterseniz konuya bu defa, tamamen yeni bir bakış açısıyla yaklaşalım. Ve daha fazla kafa karışıklığına meydan vermemek için, içinde bulunduğunuz bu süreci sizin zaman çizginiz (kavramınız) doğrultusunda konuşalım.

Uzun zamandan beri düşük enerjilerin içine saplanmış olan Dünya’nın yükselmesi için adeta birbirleriyle özdeşleşmiş olan yeni ve güçlü Enerjilere, Işığa ve Bilgiye ihtiyaç olduğu biliniyordu.  Ayrıca, dışarıdan herhangi bir müdahale almadan yaptığınız eylemleri nasıl “iç işleri” olarak adlandırıyorsanız, değişimin de aynen sizin içinizde başlaması ve devam etmesi gerekiyordu.

Böylece, uzun süren ve yavaş ilerleyen bu sürecin tamamlanması için, bu görevi üstlenecek, sürdürecek ve kotaracak olan gönüllüler çağrıldı. Benzetmemiz gerekirse bu çağrıyı, radyo dalgaları şeklinde aldığınızı düşünebilirsiniz.

Bunların hiç birinin sizin için yeni bir şey olmadığını, biz biliyoruz. Ancak, tabii ki bunları hatırlamadığınız için yeni bir bilgiymiş gibi algılamanız da, bizim için yeni bir şey değil. Yüksek benliklerinize yapılan bu çağrı, yükseliş işlemini biraz daha kolaylaştırmak amacıyla birçok gönüllünün bu dönemde Dünya’da bulunmayı seçmesiyle sonuçlandı. Sizler de şu anki konumunuzla bir insanoğlu olarak, içinizde gerçekleştirmiş olduğunuz değişimle birlikte yükselmek için ihtiyaç olan ve olmaya da devam eden Işık frekansından, çok daha fazla faydalanma ve onu somutlaştırma yetisine sahip oldunuz. Ve Işık, kullanıldıkça artan bir özelliğe sahip olarak tasarlanmıştır.

Şimdi, yeterince Işık, Enerji, Bilgi ve yaratma aşkıyla dolu önemli bir yılın ikinci ayına girdiniz ve bu da kelimenin tam anlamıyla başınızı döndürüyor. Hoşunuza gidiyor, öyle değil mi?

Bu arada, tüm bu konuları birbirinize daha iyi anlatabilmek ve betimlemek için, hepinizin bir sürü güzel benzetmeler kullandığına işaret etmek isteriz. Ve bu tarz konuşmalarınızı neredeyse ‘rüya gibi’ bulduğumuzu da söylemek isteriz. Bu sizin tabirinizle “sağ beyin” dediğiniz Lob ’un kullandığı bir lisandır. Bu hayal gücünüzün lisanıdır. Telepatinin konuşma dilidir. Bu uzun yıllardan beri bastırılmış, alay edilmiş ve yok sayılmış bir lisandır. Aslında biz, bu lisanın çoğunuzun içinde var olduğuna ve kullanılması gerektiğine işaret etmeye çabalıyoruz. Yıllardır özlediğiniz anahtar dil buydu, ancak sizler bu dili yok saymak için eğitildiniz. Belki bunu bireysel olarak yeniden gözden geçirmek istersiniz.

Şu anda, o kadar yoğun bir şekilde Işığın içindesiniz ki, büyük değişimler artık daha fazla engellenemez. Aslında bu işlem uzun zamandan beri sürüyordu ama bu konu hakkında size, şimdilerde olduğu kadar, çok şey anlatılmıyordu. Ancak bunun en iyi göstergesi, içinizde ve benliğinizde oluşan değişimlerdir. Esas önemli olan da budur, öyle değil mi? Ve bu değişimler benliğinizce kolayca başladı ve devam etti.

Bir süre önce size bunların mesajını vermiştik. Buna istinaden sizlerin de bireysel olarak yaptıklarınızın sonucu, diğerleriyle birleşiyor ve bu etki her tarafa yayılıyor. Siz muhteşemsiniz. Ve hala daha bunu göremiyorsunuz.

Şimdi bu durumu düzeltelim. Şu andan itibaren, Dünya’nızda iyileşmiş olan durumları gördüğünüzde veya durumlar iyileşme olasılığı gösterdiğinde, kendinize deyin ki, “Bunu biz yaptık”. Zira size Işık, Enerji ve koşulsuz sevgiden ne kadar bahsetmiş olsak da fark etmez. Gerçek olan şu ki, bunu Siz yaptınız. Ve devamını da Siz getireceksiniz. Buna “birlikte yaratmak” denir. Kendinizi değiştirerek, her şeyi değiştiriyorsunuz. Kişisel gücünüz de buradan geliyor. Bu sizinle çoğalan Bütünün gücüdür.

Bir dahaki seferde, bu konu hakkında daha fazla söyleyeceklerimiz olacak.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

 1. Işık, Enerji, Bilgi ve yaratma aşkıyla dolu yeni bir dönem….
  ne kadar da iyi ifade edilmiş. 🙂 Mor Alev’e Mor Alev Dostu’na ve Mor Alev’i takip ederek Mor Alev’e daha fazla paylaşma şevkini veren herkese teşekkürler.
  her bir yazıya yorum yazmasam da her yazıyı merakla açıyor, dikkatle okuyor ve özenle hayatıma ışık yapıyorum.

  Beğen

 2. sevgılı moralev. ruyyada medıtsyon yapmak mumkunmudur. kendımı o ruh halınde hıssedıyorum sbah uyandıgımda. degısık farklı ruyyalar goruyorum ve bırılerı anlatıyor bılgılendırıyor bılme hıssıyele uyanıyorum. gun boyu ara ara ruyya alemıne dalargıbı hıssedıyorum kendımı. Herseyle garıp bır empatı halıne gırıyor durumundayım. algıladıklarımla anlamanın bılmenın sevıncını yasıyorum bır anlık hos sarhoslukla. cok yorgun hıssedıyorum. dusunuyorum, buluyorum, yoruluyorum ve unutuverıyorum. sonra baska seyler hatırlıyorum bıroncekıyle pekıstırmek ıstıyorum hatırlamıyorum uyumak ıstıyorum. gece oluyor uyuyorum sabaha kadar gezıyorum ruyyamda. dınc kalkıyorum. ben gunu geregı gıbı yasıyorum dusuncelerım bambaska yerlerde bambaska seyler yasıyor. ıkıye bolunmus bır elme gıbıyım. yoruluyorum butunlesınce.

  bu durumu nasıl yorumlarsınız. bu yorgunlugun ustesınden nasıl gelebılırım.

  sevgılerımle
  EFLATUN

  Beğen

  1. Sevgili Eflatun, Sorunuzun cevabı evet ve evet! Hatta bunu herkes yaşıyor ama farkında değil. Siz hatırlıyor ve biliyorsunuz, şanslısınız. Son iki senedir yataktan sürünerek kalkan çok insan tanıyorum, çünkü yapılan güncellemeler ve ruhumuzun seyahatleri bizi fiziksel ve ruhsal olarak yoruyor. Hepimiz gece vücudumuz arka plana çekildiğinde bir yerlere bir işler halletmeye gidiyoruz. Yüksek benliğimizle bir bütün oluyoruz. Bunu en güzel Michael ve Yüksek benliklerimiz Konseyi bize anlatıyor. Bağlantısını buraya ekliyorum: http://wp.me/p3e0k3-3Y1
   Evet biraz parçalanmış gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi her gün topraklayın. Topraklamanın çeşitli yolları vardır, onları meditasyon konu başlığı altında bulabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.