Günün Melek Kartı – Kalbiniz

art and anatomyBu konunun kalbinde sevgi yatıyor. Açık bir kalple sevmek ve sevilmekten korkmayın, biz yanınızdayız, sizi koruyor ve rehberlik ediyoruz.

Kalbiniz fiziksel vücudunuzda sevgi frekansını en iyi alan ve ileten parçanızdır. Melekler bugün bize bu kartı veriyor çünkü sorularınızın cevabı kalbimizde yatıyor. Kalbinizi ne kadar açarsanız o kadar çok sevgi, coşku ve huzur hissedersiniz. Kalp çakranızı meleklerden şifalı enerjilerini göndermelerini isteyerek ve sevgiye odaklanarak açarsınız. Arkadaşlar, kalp çakrası hakkında daha önce de konuşmuştuk, bu konu zaman zaman tekrar karşımıza çıkacak çünkü şu anda en önemli çakra ve organımız kalbimiz, en önemli enerji ise sevginin ışığı.

  • Kalbinize fiziksel olarak da iyi bakın, dengeli beslenin ve hafif egzersiz yapın
  • Kalbinizi dinleyin.
  • Kalpten kalbe konuşun, sorunlu ortamlarda bile bunun çok işe yarayacağını göreceksiniz.
  • Kalp çakranızı açın.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. Kalpte, tüm inançlarımız yatıyor. Hem pozitif hem de negatif. Eğer hangi konuda hangi durumda neye inandığımızı tespit edersek O ANKİ farkındalık hali ile O AN herşey değişiyor. Buummm! yepyeni bir birey ve yepyeni bir hayat başlıyor. İnancın değişiminden sonra kesinlikle aynı pozitif frekansta kalmak şartı ile istikrarla devam ta ki tam inanç kalıbı haline gelene kadar!

    Pozitif tüm kollektif frekansların gücü bizlerle olsun anbean…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.