Konumuz Bolluk, Bereket ve Para olduğuna göre…

my relationship with meArkadaşlar, aşağıdaki mesaj dün yayınladığım karta yorum olarak geldi. Yorumlar herkesin okuması için açık biliyorsunuz ama bu yazıyı hepinizin görmesini istedim onun için bir defa da ben özel olarak yayınlıyorum. “Sevgi Meleği” isimli okuyucum durumu çok güzel ve sade anlatmış, bu kelimelerden onun yüksek benliğinin bilgeliği akıyor. Bizimle paylaştığı için kendisine kucak dolusu teşekkürler!

Mor Alev merhaba mutlu refah haftalar olsun.

Gerçektende maddi durumum son 3 haftada hızla yükselişte. Birkaç hafta önce kendi kendime sakince düşündüm. Ben gerçekten refahı hak ediyormuyum diye..! Ve gerçekten hakettiğime inandığımı hissettikçe içimdeki güvenilir ses yani gerçek benliğim benimle net konuşmaya başladı. Şu şekilde: Düşündüğün şeyi almak için şu an paran var ve sen almayıp parayı korumaya aldıkça kendi kendini kısıtlıyorsun biliyorsun ki yaratan sensin, düşüncelerinle yarattığın parayı düşüncelerinle bloke de edebiliyorsun, bu yüzden refahta olduğunu ve her an yaratımın senin elinde olduğunu tam kabul edip bu düşüncenin duygusuyla kendini mutluluk özgüven dinamizm refah yaşam düşüncenin frekansında tutup zihninde bu imajinasyonlarla yaşarsan zaten refah yaşam boyutunda kalıp kendine istediklerini hızla çekersin, sabıra zamana beklemeye gerek yok sadece frekansa gir kendini hazır tut ve kendine sonuna kadar güven çünkü sen yaratımın efendisisin.

Anbean zenginleşiyoruz frekansından sevgilerle :)

2 comments

 1. cok guzel bır yazı. ben bu kadar detaylı dusunemesemde, yenı yenı farkındalıgına vardıgım, ogrenebılme yoluna gırdıgım akısta, dusunsel alınımlarımın parcacıklarını boyle derlı toplu ıfade olarak okuyabılmek ıyı geldı.

  EFLATUN

  Beğen

 2. bu gun akısımdakı kısıtlamalara resmen duvarmıscasına toslayıp durdum. Dıs etkenlerın yogunlugundan dolayı ırdeleyemıyorum su sıra. ara ara bılıncsız salıslarım akısımı kaybetmeme neden oluyor. Bunu farkedıncede derın bır uykudan uyanma hıssı yasıyorum. yorgunum.ama mutluyum. bu gun ası ve sımarık bır sokak kopegıne otur dedım ve oturdu. severım kopeklerı ama karsıdan. kopek yuruyusum boyu pesım sıraydı bır ara yok oldu. sokaga gırınce kapımda yattıgını gordum, halada yatıyor. son haftalarda canlı herseye karsı cansızlara bıle acayıp meramet duygusu hıssetmeye basladım. hersey canlı duygusu algısı ne bıleyım tas sert degılmı ama bana yumusak gelıyor. buz soguk degılmı ama bana sıcak hıssı gelıyor. ıcımde bır muzık calıyor LÂÂÂAÂÂÂÂAÂ FÂAÂÂÂÂÂÂÂÂ guzel sevgı dolu ama ben yorgunum.

  sevgıyle kalın
  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.