2014 Hazır mısın? Biz Geliyoruz!

crossing the lineSevgili Arkadaşlarım, bugünden itibaren blogda yeni yıla olabildiğince olumlu duygular, muhteşem umutlar, sonsuz sevgi ve coşku ile girmemiz için 2014’ün nasıl bir gerçeklik, nasıl bir yer olacağı konusunda konuşacağız. Bu konuda elimden geldiğince melekler, yükselmiş ustalar, galaktikler ve astroloji uzmanlarından bilgiler ve kendi öngörülerimi aktaracağım.

Bu süre içinde çok gerekli görmezsem “günün melek kartı”nı yayınlamayacağım. Çünkü yeni yıla büyük beklentilerle giriyoruz. Şu anda meleklerden sürekli olarak “Olumlu düşünün, kalbinizi açın, umutlu olun” mesajları geliyor. Bu enerji bir süre daha böyle kalacak ve beklentilerimizi, heyecanımızı her gün oktav oktav yükseltecek. Bu da gitgide çığ gibi büyüyen pozitif enerji dalgaları yaratarak görmeyi istediğimiz güzelliklerin çok çabuk bize gelmesini sağlayacak.

2014 yıl 2, yeni dünyanın kuruluşunda kritik bir sene. 2013 hareketliydi ama bize nefes alacak boşluklar ve durgun günler  de sağlamıştı, özellikle yılın ilk üç ayı ve Eylül-Ekim ayları daha yavaştı. Bu arada hepimiz büyük değişimlerden geçtik, kişisel çalkantılar yaşadık, olgunlaştık ve kendimizle ilgili çok önemli şeyler öğrendik. Temizlemiş olduğumuz karmanın ise haddi hesabı yok!

2014 de ise büyük bir hareketlenmeye hazır olun. Yapacak çok iş ve bizim evrenden istediğimiz çok şey var. Bütün işi melekler ve evren yapmayacak, bizim de yeni bilincimizle hareketlenmemiz gerekecek. Bütün bu konuları detaylarıyla önümüzdeki günlerde işleyeceğiz.

Şimdi bu güzel beklentilerle günlerinizi 2014 e kadar olumlu ve verimli geçirin. Hafta sonu dinlenebilirseniz dinlenin. Haberleri, tartışma programlarını unutun. Kendinize ve sevdiklerinize odaklanın.

Mor Alev

7 comments

 1. Japonların dediği gibi 24 saat yerine 16 saat yaşıyoruz, zaman hızla akıp geçerken biz daha hızlı olmalıyız.
  Sevgiler…

  Beğen

 2. Çok teşekkürler,iyi ki tüm olumlu yönlendirmelerinizle varsınız,hep varolursunuz,,sevgilerimle,,Belma Bayülken

  Beğen

 3. Çok teşekkür ederim .Artık sayenizde bende olumlu pozitifim ,geçmişimden arındım sırtımdaki kum çuvalından kurtuldum . Herşey daha güzel olacak. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE GÜZEL olsun iyi seneler :))

  Beğen

 4. her sene gibi bende degisen birsey yok ask ve is sifirda is buluyorum birkac ay sonra isten cikariliyorum suanda issizim asda desen öyle hep yanlis tercihler uzun zamandir kimseyle tanisamiyorumda

  Beğen

  1. Sevgili Gülay, acaba evren size bir takım mesajlar vermek istiyor da siz mi onları alamıyorsunuz diye düşündüm. Eğer hayatımızda bir noktada direnç ya da aksilik varsa mutlaka pozisyonumuzu biraz değiştirip ona yeni bir açıdan bakmak gerekir. Yeni açıdan bakınca da yeni fikirlere ve çözümlere açarsınız kendinizi. Bu konuda blogda sayısız yazı ve metot var. Lütfen onlara bir bakın. Bir de bereket rehberimi okuyup mutlaka uygulamaya başlayın. Mutlu yıllar!

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.