Sizi çok iyi yaşanmış bir yıl için kutluyoruz – Archangel Michael

2013 reviewRon Head tarafından 27 Aralık 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Yılın bu zamanında geçmiş aylara geri dönüp bakmak ve bitirmekte olduğunuz yıl hakkında yorum yapmak adet olmuştur. Şimdi bu devreyi bitirmenize bir haftadan az zaman kaldığına göre, biz de böyle bir değerlendirmenin zamanı olduğu konusunda hemfikiriz ancak bir küçük değişiklikle. Sizin, her birinizin, sadece dünyanızda olan bitene değil – ki olaylar dizisinin verdiği manzara hala daha  arzulanan ve arzulanmayan sahneler içeriyor; ama öncelikle kendi hayatlarınızda olduğunu gördüğünüz değişikliklere bakmanızı ve bundan da öte kendi benliklerinizde olan değişime bakmanızı diliyoruz.

Pek çoğunuz şimdi görüyorsunuz ki sizi daha yüksek farkındalığa, daha geniş bilince, daha sevecen ve merhametli bir hayata götüren bir yola koyuldunuz. Ve daha da çokları kendilerini çoktan bu yolda yürümeye vermişlerdi ve devasa, neredeyse hayalini bile kuramayacakları değişimleri hayatlarının her köşesinde yaşadılar. Pek çokları bizim konuşmakta olduğumuz bu düzeyden iletişim almaya ya da iletişimimizi fark etmeye başladılar. Ve pek çoğunuzun halen yaşamakta olduğu pek çok iç değişim var.

Bunları düşünerek biraz vakit geçirin. Bu yıl, sizin 2013’ünüz,  21-12-12 tarihinin ardından geçirdiğiniz ilk sene için “hiçbir şeyin olmadığı bir sene” demeye imkan yok. Ama sevgili dostlarım, izin verin sizi uyaralım, her birinizin hayatında gelecek yılın çok daha fazla önemli ve kayda değer bir yıl olmasını bekleyin.

Biz bundan bahsettiğimizde hala daha aklına derhal aklına parasal ya da siyasi olasılıklar gelenleriniz var. Ama çoğunuz artık farkında ki biz bu şeylerin size ne kadar güçlü etkisi olduğunu bildiğimiz halde, bu mesajlarda bahsettiğimiz şey bu değildir. Parasal şeyler sadece “daha fazla” ya da “daha az” olasılığı olduğunda ilgilenilecek şeylerdir. Sizin anladığınız şekildeki siyaset ise yine bütünün en yüksek yararı düşünüldüğünde bir endişe kaynağı değildir.

Bizim burada bahsettiğimiz şeyler çoğunlukla sebeplerdir, sonuçlar değil. Bizim bahsettiğimiz sebepler ise kendi varlığınızın durumunun değişmesi, benliğinizin gelişmesidir. Size şunu söz verebiliriz; eğer kendinizde aynı hızla ya da daha da hızlanan bir şekilde  ilerleyen değişiklikler yapmaya devam ederseniz, gelecek yılınız fevkalade olacaktır.

Kendinize ait neşeyi bulun. Size şarkı söyleten, sizi dans ettiren şeyleri bulun. Bunu nasıl bulursunuz? Bunu bir hedef olarak seçin. İlk adımı atın. Hangisi doğru adım? Doğru adım, siz kararınızı verdikten hemen sonra karşınıza çıkan adımdır. İşiniz bir karar vermek ve bir adım atmak. Benliğiniz, rehberleriniz ve melekleriniz işin gerisini halledecekler. Ve bundan bir sonraki işiniz ise bu hedefe sıkıca bağlanmak. Asla ondan vaz geçmeyin, eğer daha yüksek bir hedef gelip kendini size göstermezse.

Çok yakında sizin yapmaya çok meyilli olduğunuz “yeni yıl kararları” zamanı gelecek. Bu sefer bizim tavsiyemiz şu yukarıdakini okuyup kararlarınızı ona göre vermeniz. Varlığınızın en derin yerinde sizin için gerçekten bir anlamı olan kararlar verin. Asla vaz geçmeyeceğiniz kararlar verin. Bu çabanızda bizi yardım için çağırın. Bizi sık sık çağırın.

Sizi çok iyi yaşanmış bir yıl için kutluyoruz. Yakında yine konuşacağız. İyi günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/