Mor Alev Sekizinci Ayında – Teşekkürler!

lavender butterflySevgili Okurlarım ve Arkadaşlarım,

Mor Alev Blogu bu hafta ilk yedi ayını dolduruyor, sekize giriyor. Bugüne kadar fark etmemiştim, sanki siz ve blog her zaman varmış gibi gelmeye başlamıştı. Çok teşekkürler!

İlk başladığımda biraz flu olan blog planı, sizin ve meleklerin sayesinde netleşti. Amacı hep aynıydı ama nasıl bir deneyim olacağını bilmiyordum. Kendimi bu işin ortasına attım. Dün zamanla kendini bulan blog kişiliği, vizyonu ve kuruluş hikayesini açıklayan bir sayfa ekledim, sonra bir parmak hesabı yapınca ne kadar vakit geçtiğini gördüm! İsterseniz aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Mor Alev – Blog Amacı, Kimliği, Okurları

Bu arada arka planda yaptığım bir kaç çalışma var. Ekinoks enerjileri ile yeniden doğduğumuza göre artık etkilerini çok daha derin bir şekilde yaşayacağımız 13 Evrensel Kanunu yani evrenin kullanma klavuzunu burada kapsayacağız. Bunu mümkün kılabilmek için Linda Dillon, Suzanne Maresca ve Council of Love’la hemen hemen 4 haftadır çalışıyorum. Bu sayede Yükselmiş Usta Sanat Kumara’ya ilk defa yer vereceğiz. Bu hafta bu yazı dizisi başlayacak.

Bunun yanısıra bazı enteresan geleceğe dönüş ve geçmiş hayat terapi hikayeleri de yazmayı planlıyorum. İnsan her gün bu terapiler sayesinde yeni şeyler öğreniyor.

Ekim ayı yıldız haritası bu ayın son derece ilginç geçeceğini gösteriyor, üstüne üstlük bir de ay tutulması yaşayacağız. Yani birden bire plan değiştirip güncel konulara yoğunlaşmamız da olası.

Aynı zamanda her zamanki yazılarımız yani Günün Melek Kartı, Archangel Michael mesajları ve uygun bulduğum çeviri mesajlar devam edecek.

Tüm sevginiz ve desteğiniz için tekrar teşekkür ederim!

Mor Alev

4 comments

  1. Sen de iyiki varsın mor alev, bizimle bu güzel zamanda buluşmayı seçtiğin için teşekkür ederiz!

    Beğen

  2. Cok keyifle takip etigim ve faydalandigim bir sayfa.Cok tesekkurler…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.