Bunun yolunuzu aydınlatan fener olmasına izin verin – Archangel Michael

beach loveRon Head tarafından 12 Eylül 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün her zamanki mesajımıza başlamadan önce iki şeye değinmek istiyoruz. İlk olarak 11 Eylül olayının yıldönümünde şefkat ve sevginin sel gibi içinizden akmaya devam ettiğine dikkatinizi çekmek istiyoruz. Bu gerçekten dünya çapında kalpleri birleştiren bir olay haline geldi. Aynı zamanda, sevecen niyetleriyle ve dualarıyla savaş borularının susmasına katkıda bulunanları kutlamak istiyoruz. Sizi yine ve yeniden bir başka krizin içine atmak isteyenler henüz vaz geçmediler ama siz şu anda emeklerinizin etkilerini görebiliyorsunuz. Biz bunu sizinle beraber kutluyoruz ve sizden devam etmenizi rica ediyoruz.

Bu konudan bahsetmekle başlamışken, değişen bilincinizin büyüyen etkisinden ve bu etkinin yükselen görünürlüğünden konuşarak devam edelim. Her birinizin bir bilinci var, evet. Daha iyi söylemek gerekirse her biriniz birer bilinçsiniz. Ancak sizin görmeye başladığınız şey ise olduğunuz bilincin çok daha büyük bir şeyin parçası olduğudur. Daha yeni yeni neler yapabileceğinizi ve ne kadar güçlü olduğunuzu görmeye başlıyorsunuz.

Fazlasıyla uzun bir süre bu sizden gizlenmişti. Ama bu durum daha fazla sürdürülemeyecek. Cin şişeden çıktı ve yeniden şişeye girmesi imkânsız.

Bunun gibi kanıtları görerek kendinize olan inancınız ve güveniniz artacak. Yeni bir özgürlük yaşamaya başlayacaksınız. Tamamen beklenmedik yeni bir kaynaktan doğru kendinize daha fazla değer vermeye başlayacaksınız. Ve en sonunda kendinize karşı ve etrafınızdaki herkese karşı sevgi hissetmek için yeni bir sebep bulmuş olacaksınız. Bunlar yolunuz boyunca bulacağınız keşif adımları. Basitçe söylersek, sevmeyi öğreneceksiniz.

Bunun yolunuzu aydınlatan fener olmasına izin verin. Biliyorsunuz, sizi zaten çevreliyor. Etrafınıza inşa etmiş olduğunuz koruyucu katmanların ötesini hissedebildiğinizde -ki bu konuda büyük ilerleme kaydediyorsunuz – her dakika sizinle beraber olduğumuzu bileceksiniz. Aldığınız her nefeste sevgimizi hissedeceksiniz. Hiç şüpheye düşmeden bizim burada olduğumuzu ve gerçekten ve derinden sevildiğinizi bileceksiniz. Ve gerçekten kim olduğunuzu öğreneceksiniz.

Tekrar tekrar kim olduğunuz size söylendi sevgili dostlar. Ama artık bunu deneyiminiz yapın. En muhteşem rüyalarınızdaki SİZ olun. Artık vakti geldi.

Sevgi dolu desteklerimizle size iyi günler diliyoruz.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/