Günün Melek Kartı – Kızgınlık ve Kırgınlıktan Kurtulun

 

445b27de0a6f0023080cb4a3b33056fbArchangel Uriel

Duygularınız iyileşiyor, sizi daha büyük sevgiye açıyor. Ben sizin kızgınlık ve affedememe duygularını kalbinizden ve zihninizden silmenize yardım edeceğim.

Uriel’e aynı zamanda psikolog melek derler. Çünkü bizim düşüncelerimiz ve duygularımızdan doğan zehirleri eleyip atmamıza yardım eder. Özellikle inatçı kızgınlık ve bağışlayamama durumlarında ilahi gerçeği görmemizi sağlar, bu duyguları geride bırakmamıza önayak olur. Şu anda bu zehirlerden kurtulmamız için yanı başımızda. Uriel aynı zamanda bizimle çalışıp etrafımızdaki insanların duygularını iyileştirmemiz için de yardım eder. Uriel’in gümüş alevini bugün kullanabilirsiniz.

Bu mesaj bugün yayınlayacağım Hasat Dolunayı yazısı ile de uyuşuyor. Bugünden girmeye başlayan dolunay enerjileri istenmeyeni bırakmak ve eski yaraları iyileştirmek için ideal.

Uriel diyor ki:

‘Benim tedavi çalışmalarım çok yumuşak ve incedir. Kimseyi zorla iyileştirmem. En iyisi kişinin bana gelip direkt olarak yardım istemesini beklemektir. Sonra ben o kişiden sadece kalbinden ve zihninden zehri atmaya istekli olmasını, buna izin vermesini isterim. Eğer istiyorlarsa negatif duyguları tamamen geride bırakacaklardır. Bu şekilde kişi hem kontrol sahibidir, hem de onurlu bir şekilde negatif enerjiden kurtulmayı seçmiştir.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/