Günün Melek Kartı – En kötüsü geride kaldı

97ee844cec0e1a406058bfac399977f3Archangel Jeremiel

En kötüsü artık arkanızda kaldı ve eski sorunların tek tek üstesinden geliyorsunuz

Dünkü günün melek kartının dediği gibi farklı şekillerde kendi gölgesi ile karşılaşan insanlara şahit oldum, kimi durumu aştı, kiminin ise önünde daha yapılması gereken işleri var. Bugün Jeremiel karşımıza çıkıyor, yapmış olduğumuz ‘iç’ işi takdir ediyor:

Karşılaştığınız sorunlar sizi daha güçlü kıldı ve yeni dersler aldınız. Kızgın ve küskün olacağınıza size benzer durumdaki insanlar için kalbinizi şefkatle açtınız. Suçlamaları ve kurban zihniyetini arkanızda bıraktınız. İşte bu yüzden eski zorlukları kolaylıkla yeniyorsunuz. Pozitif görüşünüz sevecen çözümler ve yenilikler getiriyor. Bu yeni yükselmiş ruhani anlayışınızı koruyun ve pozitif kalın!

Bugün kendinize iyi davranın ve geleceğe umutla bakın. Bunu hak ettiniz.

Ayrıca buraya dünkü barış duası çağrımla ilgili bir not düşmek istiyorum. İlginize, gönderdiğiniz yorumlara ve dualarınıza teşekkür ederim. Unutmayın bugün ve hergün sorunlu bölgelere sevgi ve ışığımızı göndermeye devam edelim.

Teşekkürler Jeremiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/