Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Değişimi niyet ettiniz ve yaptığınız da bu – Archangel Michael

a50509fa64de1068addf98422e312146Ron Head tarafından 28 Ağustos 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bu sizin tarafınızdan Ağustos ayı olarak bilinen zamanın son mesajı. İşte bu yüzden sizin Eylül ayınızdan bahsetmek istiyoruz.

Bu ayın getireceği enerjiler ve değişimlerin başlangıcındasınız. Şimdiden bu ayın önemini, akımı ve değişimi hissediyorsunuz. Sürekli diğerlerinin de aynı şeyi hissedip hissetmediğini birbirinize soruyorsunuz; bunun bir kısmı kendinize güven vermek bir kısmı da doğrulamak için.

Haklısınız sevgili dostlar. Bu bir başka ayın, ama çok daha fazla önem taşıyan, fevkalade değişim getiren bir ayın hortum hızında yaklaşmasıdır. Artık gelişmiş olan muhakeme ve doğruyu yanlıştan ayırt etme yeteneğinizle dünyanızın daha iyiye gitmek üzere değiştiğine dair kanıtları görmek için günlük medya haberlerinize bakmaya başlayın. O haberler felaket görünse bile, bunların sonuçlarının nasıl sizin yararına olabileceğini kendinize sorun. Şu anda size şunu söylüyoruz ki harekete geçerken kimilerinin niyeti ne olursa olsun, bu zamanda olan hiçbir şey başka şekilde sonuç vermeyecektir.

Bunu geliştirmek için enerjilerinizi sunmak isterseniz, sadece her dakika böyle olmasını niyet edin. Yaratanınızın, Tanrınızın, Kaynağınızın kayıtsız şartsız sevgisini tüm durumlara etkisi olması için getirin, gönderin. Biliyoruz, bunu bir süredir yapıyorsunuz ama şimdi şunu göreceksiniz ki bu sevgiyi kalplerinizde eskisinden çok daha fazla tutabileceksiniz.

Siz değişimi niyet ettiniz ve yaptığınız da budur. Dış dünyanızdaki değişime dair her gün daha fazla kanıtlar görmeye başlarken, önce içinizde yaptığınız ve nihayetinde dışarıya yansıyan değişiklikler için kendinizi övmeyi, tebrik etmeyi unutmayın. Böylece burada bu zamanda vücut bulmaya karar verdiğinizde edindiğiniz amacın başarısını da tanımış olacaksınız.

Biz size egolarınızı okşayın demiyoruz. Bizim söylediğimiz yüksek benliklerinizin gücünü görmeye başlayacağınızdır. Görünüşte korkutucu bir maske takmış durumların sizin zor kazandığınız dengenizi bozmasına izin vermeyin. Her şeye ve herkese sevgi ve ışık gönderin. Herkes, sevgili dostlarım, sizin aynı fikirde olmadıklarınızı da kapsar. Hatta size karşı davranan kişileri de kapsar.

Yaratılış perspektifinden bakıldığında, artık size karşı hiçbir hareket olamaz. İsterseniz kutlamaya başlayabilirsiniz. Biz kutluyoruz.

Sizi bizim varlığımızı her dakikanızda hissetmeye davet ediyoruz. Tekrar konuşana dek iyi günler