Önemli- 22 Temmuz Pzt Akşam Saat 8 de Süper Dolunay ile Dünya’da Huzur ve Bolluk için Global Dua

eb7b75d002753f2db349b86006752bc7Lütfen Paylaşın!

Arkadaşlar, geçen ay süper dolunayda yapılan meditasyon büyük bir başarı oldu. Bu Pazartesi yılın son süper ayını yaşayacağız. Yani ay enerjisinin yardımıyla bu kadar güçlü bir temizlik için son şans. Haziran 23 deki dolunaydan biraz daha uzak olsa da Ay Dünyaya bu sene ikinci en yakın pozisyonda olacak. Bu fenomene yerberi ya da süper ay (Supermoon) denir. Bu sene 2 adet süper ay yaşadık, Pazartesi günü sonuncusu olacak.

Dolunaylar tarih öncesinden beri karanlık, olumsuzluk ve negatif şablonlardan kurtulma ve geride bırakma zamanları olarak kabul edilirler. Kendi zaman dilimimizde akşam saat 8 de senkronize toplu duaya davet ediliyoruz. Bu dua her saat başı bir ülkede başlayarak tam olarak dünyayı çevreleyecek. 8 sonsuzluğun rakamı olduğu gibi hem de bolluk ve bereket simgesidir.

Bu dolunayın ayrıca önemli olmasının iki sebebi var. Güneş Aslan burcunda olacak, ay ise Kova burcunda. Aslan kapısından ve Stargate/Merkaba oluşumunun getireceği yoğun enerjilerden hemen önce bize istenmeyen, ayak bağı olacak tüm negatiflerden kurtulma şansı veriyor.

Ay Kova burcunda : Kova burcu simgesini düşünün su taşıyan elindeki kovayı boşaltır ama kovadaki suyun, sihirin, bilginin ya da bereketin sonu gelmez. Şu taşıyan aslında simyacıdır ve sonsuzluğu yakalamıştır. İşte bu dolunayın gücü sadece süper ay olmasından değil, aynı zamanda gökyüzündeki yerinden de kaynaklanıyor. Eğer bu enerjiyi kullanırsanız bize söz verdiği tüm negatifi yok edip ve bolluğa çevirecek pozitif enerji akımıdır.

Güneş Aslanda: Daha önce de yazdığım gibi bu sene Aslan burcu enerjisi hiç olmadığı kadar önemli. Bu dolunay ve sonrasında içimizdeki Tanrıyı ve çok boyutlu benliğimizi tanıma, kabul etme ve onunla birlikte çalışmaya başlama şansımız var. Bu dönemin sloganı kendini kabul etmek ve kendini sevmek. Dolunay enerjisi sizin kendinizi sevmenizi, kendinizi affetmenizi, kendinizi olduğunuz o muhteşem varlık olarak kabul etmenizi engelleyen tüm inanışlarınızı temizleyebilir. Peki bunun ne önemi var diyebilirsiniz. Kendinizi sevdiğinizde, kendinize şefkatle yaklaştığınızda ve tüm parçalarınızı kabul ettiğinizde hayatınızın çok daha rahat ve pozitif bir şekilde aktığını, karşınızdaki tüm varlıklara daha anlayışlı ve sevecen davrandığınızı, bununla beraber daha başarılı, sağlıklı ve mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Bu bir gecede de olabilir ama genellikle bir sürecin sonunda gelir. Bence bu yıl yaşadığımız tüm gökyüzü hareketleri bu bahsettiğim kendini bulmayı destekliyor. Bu dolunayın enerjisi ise inanılmaz güçlü ve eğer kullanırsanız size çok yardımcı olacaktır.

22 Temmuz Pazartesi akşamı saat 8 de lütfen 5-10 dakikanızı ayırın ve kendi iç huzurunuz, yeryüzündeki herkesin ve ülkemizin huzur ve barış içinde yaşaması için dua edin. Duanızda dünyamızda, ülkemizde, arkadaş çevremiz ve ailelerimizde bolluk ve bereketi bloke eden tüm engellerin yok olmasını ve korkunun geride kalmasını, onların yerini güvenlik, esenlik, neşe ve keyfin almasını dileklerinize eklemeyi unutmayın.

Geçen sefer eklemiş olduğum iki hatırlatmayı da buraya kopyalıyorum:

  • Dolunay sağlıksız yemek, sigara ya da diğer bırakmak istediğiniz alışkanlıklar için ideal zamandır. Meditasyonunuza ve duanıza bu niyeti de ekleyebilirsiniz.
  • Süper Dolunay kristal ve değerli taşların enerjilerini temizlemek için idealdir. Hergün taktığınız yüzük, kolye, başucunuzda ya da bilgisayarınızın yanında duran ametist gibi evde ne kadar kristal ve değerli taş varsa tuzlu su ile yıkayın. Ay ışığının geldiği bir pencerenin içine gece boyu bırakın.

Lütfen bu senkronize dua ve meditasyonu ulaşabildiğiniz herkese dağıtın. Ne kadar çok insan birlikte dua ederse ve meditasyon yaparsa o kadar güçlü oluruz.

Teşekkür ederim.

One comment

Yorumlar kapatıldı.