Hafta Sonu için Melek Kartı – Mesaj Değişmedi, Bu Zamanı Olabilecek En İyi Şekilde Kullanın

4eb7c33d93a74360fe49d593b1cf8d23Sevgili Arkadaşlarım,

Olağanüstü zamanlar yaşıyoruz. Hem çok sarsıcı hem de büyük olasılıklar içeren bir dönem bu yaşadığımız. Bu hafta sonu enerjiler zirveye ulaşıyor. Ama sonra bu enerji akışı azalacak zannetmeyin. Bir süre bu yoğunlukta devam edecek ve Eylül’de yeniden bir zıplama yapacak, yani dahası da var! Bu yeni enerjilere ne kadar kısa zamanda ve ne kadar iyi şekilde uyum sağlarsak önümüzdeki hafta ve ayları o kadar rahat geçireceğiz. Bu yazıları yazdığım için beni ne kadar olumlu olursa olsun bu engin enerji denizine karşı bağımlılık sahibi zannetmeyin. Sizin için olduğu gibi benim için de sınav vakti. Sinirlerimi bozmadan ne kadar saçmalıklara dayanabilirim, hayatımda hiç karşılaşmadığım durumlarla nasıl başa çıkabilirim, etrafımdaki insanlara nasıl iyi bir rol model olabilirim (bu işlerle uğraşınca herkes mükemmel derecede anlayışlı ve zen olmanızı bekliyor!), ve hem size hem de sevdiklerime inansın inanmasınlar nasıl yardımcı olabilirim? İşte bir noktada işi oluruna bırakmanız gerekiyor.

Ben sizin, benim, sevdiklerimizin ve sevmediklerimizin, hatta hayatta hiç tanımadıklarımızın bile bir rahat nefes alıp gerçek sevgiyi ve sevilmenin getirdiği rahatlamayı tatmalarını istiyorum.

İki gündür bu hafta sonu gelecek enerjilerden bahsediyorum. Bu hafta sonu bence söylenecek daha fazla söz yok. Lütfen bu 4 yazıyı okuyun. Önümüzdeki 2-3 ay boyunca rehberiniz olsunlar. Size söz veriyorum, sonbaharda meltemler serin esmeye, yapraklar sararmaya başladığında eğer durup da geriye bakacak olursanız ne büyük bir değişimden geçtiğinizi anlayacaksınız. (Aynısı benim için de geçerli tabii!)

Evet, bu hafta sonu için göreviniz 🙂 aşağıdaki yazılar:

Ayaklarınız verimli topraklara basarken kalbinizin özgürce ve neşeyle bulutların üzerinde uçması dileğiyle…

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

  1. hepsinden bir çıktı alıp ödevime çok sıkı çalışacağım.Ellerinize,KALBİNİZE,düşüncelerinize sağlık …Mucizeler hepimizle olsun.
    İYİ HAFTA SONLARI

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.