Bu zamanı şimdi sizinle birlikte kutluyoruz – Archangel Michael

Ron Head tarafından 20 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Arkadaşlar, bu mesajı biraz önce aldım, iki gündür Michael’la aynı konulardan bahsetmekten gurur duydum. Bu önemli zamanlara ait mesajları kaçırmayın ve artık neredeyse yalvarıyorum lütfen bu muhteşem enerji seli için birazcık vakit ayırın.

c64ec9c196d5280b270d13f001b791a1Bugün kendinizi mümkün olduğunca merkeze almanızı ve kendinizi Gündönümü ve Süper Dolunay sırasında alacağınız uçsuz bucaksız enerjilere hazırlamanızı istiyoruz. Konsantre olduğunuz iç değişimlere odaklanmaya devam edin ve bu enerjilerin dış dünyanızda olabilecek ve halihazırda gerçekleşen değişimleri yapmasına izin verin.

Sizin dualarınız ve niyetlerinizle yaptığınız katkılara paha biçilmez ama direkt sonuçları aklınızla yönetmenize gerek yok. Bütüne ait (Mor Alev: Tanrı’ya ve tüm yarattıklarına ait demek istiyor) engin ve sınırlarına ulaşılamaz enerji ve zekânın yapılması gerekeni yapmasına izin verin. Ancak niyetlerinizle yönlendirme yaparsanız olacağınızdan çok daha fazla ileriye gidersiniz.

Belirleyin, karar verin, niyet edin ve sonra da bırakıp olacakların gelmesine izin vermek iyi bir yaklaşım olacaktır. Ya da bunu şöyle düşünebilirsiniz: Bilinciniz ve zihninizle karar verin ve işin gerisini yüksek benliğinize bırakın. Doğu felsefesine yakın olanlar hareket etmemeyi öğretirler, wu-wei, tao, vs. ve bunu anlatmanın diğer yolları da var (Mor Alev: Wu-wei hiçbir şey yapmadan bir şey yapmak demektir), kendi terimlerinizle bu kavramı öğrenin. Şimdiye kadar bu prensiplerle tanıştınız.

Şu konuştuğumuz anda size doğru gelmekte olan enerji seli devasa. Bu enerjiyi kazasız belasız atlatmayı ve enerjiyi en yararlı şekilde kullanmayı niyet etmek sizin için yeterli. Eğer bu sizin açınızdan yatıp dinlenme ihtiyacını getiriyorsa onu yapın. Eğer dolunayda dans etmek istiyorsanız onu yapın. Önünüzdeki birkaç günde kalbiniz ve vücudunuz sizin rehberiniz olsun. Ancak, nefesinizle enerjileri içinize çekmeyi hatırlayın ve size getirmeleri gereken şeyleri taşımalarına izin verin. Pek çoğunuz artık bu süreci (Mor Alev: enerji kullanma süreci) biliyorsunuz. Zor kazandığınız bilgeliğinizi sizden rica edildiğinde paylaşın.

Kolektif tek amacınızın büyüyen gücü hem kendiniz için hem de gezegeniniz için şu anda çok büyük önem taşıyor. Bu yeni enerjiyi kolektif amacınıza da nefesinizle verin (Mor Alev: kolektif amaç dünyada barış, huzur, sağlık, bolluk ve yükseliş) ve önümüzdeki birkaç gün içinde bu egzersiz muazzam önem taşıdığını size kanıtlayacak.

Bu zamanı şimdi sizinle birlikte kutluyoruz. Huzur olun. Sevgi olun. Her zaman sizinleyiz. İyi günler.