Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – İnanç ve Umut

e34a388b8dce808b208bc1f388576a72Crystal

İnanç ve umudunuza tutunun çünkü ufukta henüz sizin göremediğiniz yeni ve çok olumlu bir şey var

Ekmiş olduğunuz tohumlar filizlenip sonuç vermeye başladı. Bu sonuçlardan henüz haberiniz olmayabilir, çünkü onlar henüz çok küçük. Şu anda pozitif kalmanız, arzularınız ve niyetiniz hakkında net bir vizyona sahip olmanız her zamankinden daha önemli. Alaycılardan ve negatif düşünce yapısına sahip olanlardan uzak durun.

Minik adımlar da olsa hayallerinizi gerçekleştirmek için her gün bir adım atmak ve harekete geçmek çok önemli. Bir telefon konuşması, bir mektup ya da konu ile ilgili bir yazı bile okumak  arzunuzun gerçekleşmesi için enerjinizi yüksek tutacaktır.

Her gün kendinize hayalinizi gerçekleştirdiğinizi ya da ondan daha da iyi sonuçlara ulaştığınızı tekrarlayın. Ve en önemlisi meleklerden yardım isteyin.

Teşekkürler Crystal!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: , , ,