Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Değişkenlik, Uyum, Karar Verme İsteği

dc8b99eeda50c61eeca4ef8e282d5922Toprak İkilisi

Aynı anda çok fazla şey oluyor. Daha rahat ve eğlenceli bir yaklaşım izlerseniz rahatlayıp bir karar vermek çok daha kolay olacaktır.

Bu kart bize hayatın dalgalarına rahatlıkla ayak uydurup, inişli-çıkışlı dönemleri fazla zorlanmadan atlatabilme gücümüzün olduğunu gösterir. Ancak rahatlık ve eğlenceli tutum bize becerikli, yumuşak ve tazeleyici olduğu sürece yardımcı olacaktır. Belli bir sınır aşılırsa tembellik ve karaktersizlik olarak karşımıza çıkar. Onun için bugün aşırıya kaçmadan rahat bir tutum sergileyin.

Çok uzun süredir sormuş olduğunuz soruların cevabı biraz rahatlayınca gelecektir. Sonra bir karar alacaksınız ve bu noktadan itibaren yine sakinlikle ve keyifli bir kararlılıkla varmış olduğunuz sonucun ve planlarınızın üzerine gidin.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: ,