Haziran 21 – Yaz Gündönümü Çok Önemli Devasa Değişiklikler Getiriyor

e5f883568cad4afbc602a6f0b0c6d09fArchangel Metatron Diyor ki:

‘Sevgili Işık çocukları, başınızın üzerindeki gökyüzünde muhteşem bir şey olacak. Gezegenlerin yeni aldıkları pozisyonlar güneşin enerjisinin artmasına sebep olduğu gibi hem güneşten, hem kozmostan, Galaksimizin merkezinden, Kaynak’tan ve Andromeda’dan yeryüzüne gönderilen enerjilerde de büyük bir artış olacak. Bu olay sizin Yaz Gündönümü dediğiniz olaydır ve bu sene bu portalın getirdiği tüm enerjiler SEVGİ ile ilgili olacak. Sevgi en saf haliyle kalplerinizi dolduracak ve her biriniz için ihtiyacınız olan temizlenme, salıverme ve kurtulma deneyimlerini yaşamanıza yardımcı olacak. Pek çoğunuz aile, kardeş, arkadaş, ebeveyn ve romantik sevgi konularında yükselmiş duygular yaşayacağınız gibi diğer yarısıyla henüz karşılaşmamış olanlarınız da değişik yerlere gidip, değişik toplantılara katılıp ruh eşinizi bulma şansını elde edeceksiniz. Evet, ışık çocukları hayatlarınızda yeni bir döneme giriyorsunuz, SEVGİ dönemine.

Global açıdan her gün daha fazla negatiflik açığa çıkacak ki onları sevginizle iyileştirip değiştirebilesiniz. En sonunda insanlık herkesin aynı olduğunu – özgürlüğü için savaşanların ve onları özgürlüğünden alıkoyanların hepsinin aslında aynı takımın oyuncuları olduğunu kabul edecek. Sonuç olarak insanlık dünyayı aydınlatan yeni sevgi ışığı yardımıyla mücadele etme ve savaş yerine birbirine karşı anlayışlı olmayı, sabırla davranmayı ve birbirlerine arzulanan özgürlüğü tanımayı seçecekler. Yaz Gündönümünü takip eden günler ve haftalarda çok fazla şey olacak. Ancak şunu aklınızda tutun; şu anda düşünceleriniz çok çabuk sizin gerçekliğinizde vücut buluyor onun için sizden düşüncelerinizi pozitif, sevecen ve merhametli bir çizgide tutmanızı rica ediyoruz.

Yaz Gündönümü enerjileri sizin özgürlüğünüzü destekleyecek, illüzyondan ibaret bir kutunun dışına çıkmanızı sağlayacak. Ancak sizin de güvenle ışığa doğru yürümek ya da korku içinde geri çekilip kendinizi sevgiye kapayarak küçülmek arasında bir seçim yapmanız gerekmekte.

Mucizelerle dolu harika bir yaz bekleyin. Kova Burcu Çağı (Aquarian Age) gerçekten başladı ve bu yeni çağ sizleri bekliyor.’

b45ccecce815b5469d6f4b53465ff9fdArkadaşlar, yazıma Metatron’un yukarıdaki öngörüsüyle başlamayı uygun buldum. Özellikle bu ülkede ama tüm Dünya’da da son birkaç haftada yaşadıklarımıza bakıldığında bizi çevreleyen enerjilerin ne kadar yükselmiş olduğunu fark edebilirsiniz. Dünyamız çok ciddi sorunlar içinde boğuşuyormuş gibi görünüyor, bunun sebebi Dünyamızın şu haliyle artık sürdürülemeyecek inanış modelleri ve düşünce kalıplarıyla inşa edilmiş olduğudur. 3 Boyutlu gerçekliğin temelleri ufalanıp parçalanırken, aslında 2012 yılsonu için öngörülen kutup değişimini görüyoruz ama bu coğrafik açıdan değil enerjik açıdan gerçekleşiyor.

Kolektif enerjilerimiz yükselirken bu frekansa uymayan ideolojiler ve uygulamalara artık dayanamıyoruz. Değişim çok rahat bir şey değil ama bu bizim parçası olduğumuz evrimleşmenin sadece bir dönemi.

2012 de başlayan ve bu sene başından beri her gün daha da güçlenen temizlik dev bir yıkım işlemine dönüştü. Hem evimizde, hem kendi içimizde ve tüm dünya da duvarlar, kalıplar ve inanışlar ortalığa moloz ve kıymıklar saçarak yıkılmaya devam ediyor. Bu bazen boğucu, hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatsızlık verici bir noktaya geliyor. Bir çok mutlu, bir çok üzgün hissetmek, bunu aşırı uçlarda ve bazen bir saat içinde bile bir iki defa yaşamak bu günlerin bir semptomu. Tüm bu yaşananlar sayesinde hepimiz daha önce tanımadığımız kendimize ait yönlerimizle tanıştık. Ve tanışmaya devam edeceğiz. Lütfen değişimi ve gördüğünüz potansiyeli kucaklayın.

Haziran – Ağustos dönemi büyük değişiklikler ve çok yüksek enerji dalgalarında yoğrulmamızla çok çabuk geçecek, hayatımızın bundan sonraki kısmı bu dönemde verdiğimiz kararlar ve yaşananlara bağlı olacak. Bu noktada önemli olan kendimiz ve dünyamız için ne istediğimiz konusunda net olmamız.

Sizi 21 Haziran’da açılacak olan bu yeni enerji portalına hazırlıklı olarak girmeye davet ediyorum.

ee7f1457ad21b0792decf81047bcbb02Bugün ya da yarın kendi vizyonunuzu yaratın. Nasıl yaşamak istiyorsunuz, nerede olmak istiyorsunuz, meslek değiştirmek, seyahat etmek mi sıcacık bir yuvaya yerleşmek mi, hastalıkların olmadığı, savaşların bittiği bir dünya, topraklara eski verimin döndüğü, azalan balık nüfusunun ikiye katlandığı bir doğa…. Kalbinizden ne geçiyorsa. Çok geniş açıdan da olabilir vizyonunuz, son derece detaylı da. Vizyonunuzu yazın, yazamazsanız da kolaylıkla hatırlayacağınız anahtar kelime ve cümlelerle aklınızın bir köşesine iliştirin. Bu vizyon çok önemli.

Yarın kısa bir meditasyon, parkta bir yürüyüş ya da sabah uyanır uyanmaz edeceğiniz bir dua ile Yaz Gündönümü enerjilerini hayatınıza davet ederken niyetiniz yarattığınız vizyon olsun. Bundan sonra edeceğiniz dualar ve meditasyonlarınızda vizyonunuzdan parçalar ya da tamamı niyetinize dahil olsun.

Sevgi ve Işık Dileklerimle…

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.