Günün Melek Kartı – Azize

Archangel Haniel9b1e1758a451c45d0a82a8fd4dffbd5b

Sezgilerinizi dinleyin. Sabırlı olun. Harekete geçmeden önce ne istediğinizi dikkatle değerlendirin.

Arkadaşlar, yavaş yavaş güneş tutulmasından ay tutulmasına doğru ilerliyoruz (Mayıs 24-25). Ve tam ben bunu düşünürken Archangel Haniel çıkıyor karşımıza. Bu kart Ay’ı bilincimizin, altıncı hissin ve bilinmeyen güçlerimizin kudretini simgeler. Haniel’in ismi ‘Tanrı’nın Lütfu’ demektir. Haniel Ay’ın meleğidir ve önsezilerimizi, duygularımızı, hayal gücümüzü ve psişik yönümüzü güçlendirir. Haniel içimizde taşıdığımız zengin bilgelik kaynağına ulaşmamıza yardım eder ve ilahi olanla iletişimimizin daha net ve anlaşılır olmasını sağlar.

Şimdi bu haftanın başında bu kartın bize ne söylemeye çalıştığına bakalım. Azize üç koruyucu karttan biri olarak kabul edilir ve sabır, anlayış, hoşgörü, affetmeye hazır olmanın habercisidir. Aradığımız cevapların içimizde olduğunu, içgüdülerimize ve altıncı hissimize güvenmemiz gerektiğini gösterir. İş hayatında yaptığımız seçimlerde duygularımıza değer vererek ve içgüdülerimizi dinleyerek karar verdiğimiz anlamına gelir. Eğer altıncı hissimizi iyice tetkik edip, sabırla düşündükten sonra harekete geçersek, altıncı hissimiz rehberliğinde sanki ilahi bir güç tarafından yönlendiriliyormuş gibi hissedebiliriz.

Bu kartın bugün ve bu hafta için verdiği öğütler: Korunuyorsunuz. Sukut altındır. Rüyalarınızı ve arzularınızı inceleyin ama kendinize saklayın. Duygusal olaylardan ders çıkarın.

Teşekkürler Haniel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/