Günün Melek Kartı – Büyücü

1 The Magician
1 The Magician (Photo credit: n0cturbulous)

Archangel Raziel

Hazırsınız! Hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli kabiliyete ve kaynaklara sahipsiniz. Hayat sihirli bir şekilde önünüze açılacak.

Büyücü zeka, beceriklilik, özgüven ve hayatı faal olarak geliştirme yeteneğini simgeler. Büyük sorunların bile kolaylıkla üstesinden gelebileceğimizi, tahrikleri keskin bir bilinç ve uyanık zeka sayesinde karşılayacağımızı gösterir. Bu kart her ne kadar güçlü bir bilinci simgelese de, bu altıncı hissin diğer bilinmeyen güçlerinin ihmal edilebileceği anlamına gelmez. Tam tersine büyücünün temsil ettiği etkinlik ve tesir gücü bilinen ve bilinmeyen güçlerin derin uyumunun sırrından kaynaklanır. Yalnız bu sayede kazanılan güven ‘dağları bile yerinden oynatmayı’ sağlayabilir.

Raziel’in isminin anlamı ‘Tanrı’nın Sırları’ dır. Size fırsat kapılarını açacak gizemlerin ve ruhani sırların meleğidir. Kendinizi ifade etme konusunda sizi hızlandıracağı için mümkün olduğunu düşündüğünüzden çok daha çabuk bir şekilde başarının tadına varacaksınız.

Yolunuzda ilerlemek içi hazır hissetmiyorsanız bile, aslında tahmin ettiğinizden çok daha fazla hazırsınız. Harekete geçin!

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/