Sherri Cortland – Charles ve Hayatımızın Amacı

The purpose of life...
The purpose of life… (Photo credit: BajenMia)

Bu Cuma Sherri tatil yapıyordu. O yüzden mesajı biraz geç geliyor.

Sherri ben Charles, bugün seninle ben yazacağım. Sherri, son zamanlarda rüyalar hakkında hem çok yazıyorsun hem de çok düşünüyorsun. Ve şunu eklemeyi de arzuluyoruz ki bir keşif yapmaya da çok yakınsın.

Sherri ve Okurlar: İnsanoğlu olarak doğan kim ‘Ben buraya ne yapmaya geldim? Neden buradayım?’  diye merak etmez ki. Kalbimizin ve ruhumuzun derinliklerinde buraya bir ya da birçok şey yapmaya geldiğimizi biliriz. Ne var ki bunun ne olduğuna uyanmak insan olmanın getirdiği zorluklardan biri. Ancak her yerde ipuçları var. Sherri ve okurlar, çok belirli ve kolayca görülebilecek ipuçları var. Bunların ikisini hemen burada sizinle paylaşacağız.

1. İlginizi ne çekiyor? İlginizi çeken şeyleri yapmak sizin kendinizle ilgili pek çok keşifte bulunmanıza ve yolunuzu belirlemenizde yardımcı olacaktır; ve

2. Rüyalarınız, hayalleriniz nedir? Eğer yapabileceğiniz her şeyi yapabilseydiniz ne      yapmanın hayalini kuruyorsunuz? Bu hayaller ipuçlarıdır. Bu rüyalar sizin üst benliğinizden gelen mesajlardır. Şüphe etmeyin.

Kör bir şekilde dünyaya gelip kendinize hiçbir ipucu bırakmayacağınızı mı zannettiniz? Siz takip edilemeyecek ekmek kırıntıları bırakan Hansel ve Gretel değilsiniz! Meditasyon yapın ve ruhunuzun içine bakın, üst benliğinizin size söylediği şeyleri dinleyin. Bunu okuyup da üst benliklerinin kendileriyle konuşmadığını söyleyenler için Sherri’nin en çok kullandığı şeylerden birini söyleyeceğiz. ‘Deli saçması!’ Herkesin üst benliği onlarla iletişime geçiyor – sadece onu dinlemeyi öğrenmeniz gerekli.

Bu günün mesajını bir tavsiye ile bitirelim: Kendinizi küçük görmeyin. Üst benliğinizle iletişime girme ve bu çok bilge kaynaktan olabilecek en iyi rehberliği alma gücü sizde var. Bugün meditasyon yapın; ve… ilginizi çeken şeylerde ve hayallerinizde bulduğunuz ipuçlarına dikkat edin. Huzurla kalın.