Size bakmak hayranlık uyandırıyor – Archangel Michael

Matterhorn (4,478 m, Walliser Alps, East side)...

Ron Head tarafından 15 Nisan 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Ron ve Michael mesajları 16 Nisan’da 1 milyonuncu okuyucusunu kutladı. Ron’un Michael mesajları bu sitede Türkçe olmak üzere toplam 17 dile gönüllüler tarafından çevriliyor ve 1 milyon okuyucu sayısına bu diller dahil değil! Michael ve Ron, sizi kutluyorum ve siz de bakınca hayranlık uyandırıyorsunuz!

Çok sevindirici bir gelişme fark ettik ve birkaç dakika bundan bahsetmek istiyoruz. Bu son günlerde bu yazar ve bizim konuştuğumuz diğer yazarlar aracılığıyla sunduğumuz fikirler başkaları tarafından gittikçe daha fazla konuşuluyor ve kabul ediliyor. Bu, tabii ki sizinle olan iletişimimizin amacı ve hem bizim gibi sizinle iletişime girmeye çalışanları mutlu ediyor, hem de sizin hedeflerinize doğru ilerlemenizi hızlandırıyor.

Fikirler de tıpkı değerli tohumlar gibi ekilmeli, beslenmeli ve dikkatle bakılmalı ki sonunda yeterince güçlenip serpilsinler. Günlük koşuşturmacanızda fark etmesiniz bile işte olan budur. Bu tüm dünya için geçerli, sadece İngilizce konuşulup okunan yerler için değil.

Tam da bahsetmişken, sizin koşuşturmacanız da biraz daha az telaşlı. Tüm bu meditasyon ve doğada yürüyüşlerinin üzerinizde harika etkileri oluyor, değil mi? Bakın, bunu yaptığınızda sizin kelimelerinizle ‘fişi çekmiş’ oluyorsunuz. Sadece daha yüksek ve huzurlu enerjilerden yararlanmıyorsunuz, aynı zamanda eskiyi destekleyen enerjilerinizi de kendinize geri çekiyorsunuz. Fişinizi yeniyi inşa etmeye takıyorsunuz.

İçinizden herhangi birinin bunu her bir yapışında bir sebep oluşuyor ve bir sonuç yaratılıyor. Bunu her yaptığınızda bir o kadar daha hassaslaşıyorsunuz ve kendinizde ve çevrenizdeki değişiklikleri hissedebilmeye başlıyorsunuz. Her huzur, barış, neşe, özgürlük, bolluk ve sevgi düşüncesi büyüyen bir niyet dağına eklenmiş bir çakıl taşı. Bunu şimdi zihninizde uyanan milyonlarcanızla çarpın ve  gözlerinizin önünde arzu ettiğiniz yeni dünyanın yükseldiğini göreceksiniz. Bu görüntüye bakmak, size bakmak hayranlık uyandırıyor. Ve şimdiden rehberleri ve öğretmenleri ile ilişkiye geçmeye başlamış olanlarınız, bu duruma bilincinizde izin verdiğiniz için alkışlanıyorsunuz.

Biz sizin kendi değerinizi, kendi hak etmişliğinizi, kendi layık olduğunuz şeyleri kendinizin keşfetmenizi istiyoruz. Buna sahip çıkmanızı istiyoruz. Aksini yeterince uzun süre öğretildiniz. Aksine yeterince uzun süre inandınız. Şimdi  o fevkalade sizi içinizde arayın. Artık o kadar derinlerde gömülü değil.

Sizin enerjileriniz bizimle buluşacak kadar yükselirken biz de size yakınlaşıyoruz. Neşe ve huzurla kalın. Daha konuşacağız. İyi Günler.