Kurtarıcınız Sizsiniz – Archangel Michael

Ron Head tarafından 7 Nisan 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

5b68fc907afbee6a5e68ca0a7783533fBugünkü konumuz size yolladığımız mesajlar ve sizin bize olan güveniniz. Bu yükseliş konusunun tamamını ilgilendiren can alıcı bir nokta. Kendinizle ilgili olayların ve diğerlerinin sözlerinin sizi yaprak gibi bir oraya bir buraya savurması yerine sizin güvenilir bir muhakeme yeteneği geliştirmeniz gerekliliğini ciddi bir şekilde ortaya koyuyor.

Biz inanıyoruz ki biz asla sizden mesajcımıza inanmanızı, güvenmenizi istemedik. Ama sizden mesajın kendisi üzerine bir yargılama yapmanızı istedik. Dahası, şimdi size söylüyoruz ki  size iletilen ve yüksek boyutlardan gelen mesajlar, özellikle de kutsal yaratıcının gerçeklerini taşıyanlar her zaman fark edilebilir bir sevgi dolu kucaklama hissi taşıyacaktır. Bu his sizin yaratandan uzaklaştığınız seyahatiniz boyunca kalbinizin özlediklerinin iletilmesinden dolayıdır.

Biz sizin zekanıza hitap etmiyoruz, ya da sevgi dışındaki duygu ve hisleriniz için de bu mesajları göndermiyoruz. Bu koşulsuz sevginin enerjisi ile ilahi gerçeğe bir fener gibi yoğunlaşabilirsiniz. Aranızda bazıları, kimi niyeti son derece içten olanlar bile hala bu fenomeni analiz etmekte, parçalayıp incelemekte ısrar ediyor. Bazıları ise elle tutulur kanıt istemeye devam ediyor. Bazıları ise bu kanıtların ne zaman verileceğini sormaya devam ediyorlar.

Sevgili dostlarım, siz bunu İdris, İbrahim ve ondan öncesinden beri yapıyorsunuz. Ve bunca zaman, ve öncesinde, hep size fiziksel eş-yaratanlar olduğunuz, bu şeylerin olmasını sağlayanların sizin kendinizin olduğu öğretildi. Ama siz yine de, yıldızlı gökyüzüne bakıp ‘Ne zaman?’ diye soruyorsunuz. Bir kurtarıcı bekliyorsunuz. Kurtarıcınız sizin ayakkabılarınızı giyiyor. Ve eğer kabul ederseniz, zaman da şimdi.

Bazen net ve açık konuşmaya ihtiyaç var, değil mi? Biliyoruz ki pek çoğunuzun bu konuşmaya bugün ihtiyacı yok. Bunu çoktan aştınız. Ancak aynı zamanda bunu duymaya ihtiyacı olan pek çok kişi var. Bir kere daha bir araya gelmiş bir toplum inanmak ve güvenmek yerine kendilerinin çok daha iyi bildiğini iddia  edenlerce hırpalanıyor. Ve bir kez daha size kalbinize güvenmenizi söylüyoruz.

İçinize dönün, adına ne diyorsanız deyin ama size ait en yüksek ilahi kavramla bağlantı kurun ve ona sorun, ondan güvence isteyin. Biz sizden bundan başka bir şey istemiyoruz.

Kalplerinizde huzurlu olun sevgili dostlarım. Yakında yine konuşacağız. İyi günler.