Günün Melek Kartı – Hayalci

 

Archangel Metatron

İnanç ve güvende büyük artış. Hayallerini takip etmek. Beklenmedik fırsatlar. Yeni ve heyecanlı bir evre.

Ağır başlayan hafta git gide hafifledi ve heyecanlı, neredeyse çocuksu bir hayret ve neşeye dönüştü. Hayalci bilinmeyene adım attığımızı, merakla ve nereden geldiğini bilmediğimiz bir güvenle yolumuza devam ettiğimizi gösterir.

Yolumuzda tökezlememek için hem kendimize olan güvenimizi kaybetmemeliyiz hem de konu ile ilgili araştırma yapmalı ve etrafımızdakilerden bilgi toplamalıyız. Bu bilgileri sezgilerimizin yardımıyla elemeli ve uygun bulduklarımızdan mutlaka yararlanmalıyız.

İnancınızda ya da güveninizde bir düşüş olursa, gerçeği görüp görmediğimize dair şüpheye düşerseniz lütfen uygun melek enerjilerini kullanın. Melek enerjisi yazılarının linklerini aşağıda veriyorum.

Teşekkürler Metatron!

Meleklerin Bize Hediye Ettiği Enerjiler ve Onlardan Yararlanma Şekilleri

Archangel Uriel ve Gümüş Alev

Archangel Jophiel ve Altın-Ametist-Lal Alev

Archangel Rafael ve Zümrüt Alev

St. Germaine ve ‘Gerçek BEN’

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/