Meleklerin Bize Hediye Ettiği Enerjiler ve Onlardan Yararlanma Şekilleri

432249_434129486641487_1517695802_n - CopyHer meleğin üzerine özellikle eğildiği ve uzmanlaştığı alanlar vardır.  Aynı zamanda her meleğin kendine özgü enerji imzası da bulunmaktadır.  Melekler enerjilerini tarif ederken renk, koku, ses, ya da şekil kullanabilirler, bu onların enerjisini gözümüzde canlandırmamız ve hissetmemiz için bize sundukları bir kolaylıktır. Enerji ile ilgili yazım da size başlangıç için yardımcı olabilir (Enerji Nedir).  Eğer biz mor alevden bahsediyorsak bu bildiğimiz sıcak ve yakan bir alev değil ama alev görüntüsünde bir enerjidir.  Örneğin, lacivert kadife pelerin tabii ki pelerin değil ama Archangel Michael’ın bizi koruyan enerjisidir.

Bu girişten sonra umarım yazımın aşağıdaki bölümünü çok kullanırsınız. Meleklerimiz bundan çok memnun olacak eminim.

Enerjiyi aktive etmek:

Aşağıda enerjiyi aktive etmek için birkaç yöntem veriyorum. Bunların hepsini ya da size yakın gelenini yapabilirsiniz. Önemli olan tüm işlemi yaptıktan sonra Meleklerimize ve Yaratan’a teşekkür etmek, inancın gücünü unutmamak ve sorunumuzun çözümlendiğine yürekten inanmak. Bir de her zaman her duayı, her enerji çalışmasını ‘Konuyla ilgili herkes için en olumlu sonuç için’ diye bitirin. Aklınıza bile gelmeyen, düşündüğünüzden çok daha güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

  1. İlgili meleği çağırın ve enerjisini kullanmak istediğinizi, çözmek istediğiniz sorunu söyleyin. Çözüm yolunu ona bırakın.
  2. Zihninizde enerjiyi rengi, ısısı ve kokusuyla canlandırın.  Sizin için sorun olan, iyileştirmek istediğiniz şeye doğru yöneltin. Enerjinin gücüyle sorunun yok olduğunu ve o şeyin asıl özüne dönüştüğünü ya da daha iyisi sevgi ve ışığa dönüştüğünü aklınızda canlandırın.  Bir süre sonra ya sorunun çözümü için somut ve basit bir çözüm aklınıza gelecek, ya da sorun kendiliğinden çözülecek.
  3. Enerji ile meditasyon yapın. Tepe çakradan  (kafanızın en tepesi) başlayarak ilgili enerjinin içinize yayıldığını ve konu ile ilgili tüm negatifliğin vücudunuzdan temizlendiğini ve arındığınızı gözünüzde canlandırın. Meditasyon hakkında Archangel Michael’ın da harika bir mesajını yazmıştım. Onu da eğer hiç meditasyon yapmadıysanız bir okuyun, yararlı bulacaksınız (Meditasyon Nedir).
  4. Enerjiyi rengi, kokusu ve sesiyle birlikte nefes alın, enerjiyi kalbinize doldurun. Kalbinizin o enerjiyle attığını, enerjinin içinizde ve dışınızda parlayıp büyüdüğünü görün, boyut önemli değil, isterseniz enerjinin tüm odayı, evi ya da şehri kapladığını düşünebilirsiniz. Sonra enerjiyi kalbinizden problem olan yere ya da şeye yöneltin. Onun temizlendiğini aklınızda canlandırın.
  5. Gece uyumadan önce ilgili meleğe sizinle çalışması için rica edin. Enerjisi ile tüm gece sizi ve sorun olan neyse onu temizlesin.  Ona teşekkür edin ve uyuyun. Sabah uyandığınızda rüyalarınızı hatırlamaya çalışın. Hatırlayamazsanız da endişelenmeyin. İşlerin ya aniden ya da bir iki gün içinde iyiye gitmeye başladığını göreceksiniz, sabah aklınızda bir çözüm ile de uyanabilirsiniz. (Bu benim çok kullandığım bir yöntem, kırık ayağımı zamanından çok önce böyle iyileştirdim)

Bu hafta boyunca hergün bir melek ya da yükselmiş usta ve onun enerjisi hakkında yazacağım.  Her hafta bir enerjiyi seçip onunla çalışabilirsiniz. Ben bu konulara ilk ilgi duyduğumda enerji çalışması biraz zor geliyordu, ama şimdi bazen sabah kalkar kalkmaz duşumu alırken beş dakikada, ya da bunaldığımda bir kaç derin nefes eşliğinde seçtiğim meleği ve onun enerjisini (bazen de aç gözlü davranıp birkaç meleğin enerjisini) kendime çekebiliyorum. Ve bu benim günüme devam etmemde, etrafımdakilere olumlu davranmamda, sorun çözümünde çok yardımcı oluyor.

Pratik yapın, alışkanlık haline getirin, Yaratan’a şükretmeyi unutmayın, mutlaka yardımını göreceksiniz.

©Mor Alev 2013


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com