Günün Melek Kartı – Aşıklar

6 The Lovers
6 The Lovers (Photo credit: n0cturbulous)

Archangel Rafael – Aşıklar

İyi sağlık, Yakın ilişkiler, Kararlarını dikkatle tartmak

Rafael ruh eşlerini bir araya getiren, bize şifa ve bolluk getiren bir melektir. Yani her ihtimalde son derece pozitif gelişmelerin olacağı bir gün bugün.

Bu kart bir yandan büyük bir sevgiyi ve diğer yandan bir karar aşamasına gelindiğini gösterir, ki bu karar şimdiye kadar olan yaşam tarzında büyük bir değişikliğe gitmeye yol açabilir. Bu yüzden bu kart karar kartı olarak da bilinir.

Aşıklar kartı yeni bir iş, bir evlenme kararı, bir hayat değişikliği müjdecisidir. Her olasılıkta tüm kalbimizle vereceğimiz karara inanıp diğer tüm olasılıkları ortadan kaldıracağımıza işaret eder.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/