Sherri Cortland Hakkında

Bugün size arkadaşım yazar Sherri Cortland’ı tanıtmak istiyorum.  Sherri’nin basılmış olan iki kitabı var ve bir üçüncüsü üzerinde çalışıyor. Sherri Orlando Examiner’in sürekli köşe yazarlarından biri ve makalelerinin benim blogumda da yayınlanmasına izin verdi. Sherri’nin kitaplarını  http://www.ozarkmt.com/ ya da http://www.amazon.com/ dan satın alabilirsiniz.

Sherri’nin her zaman metafizikle ilgili her konuya karşı bitmeyen bir ilgisi vardı. Çocukluğunda, annesinin kütüphanesinde reenkarnasyon, karma, numeroloji ve ölümden sonra yaşam hakkında ne kadar kitap varsa okudu. Bir arkadaşı 1983 de Sherri’yi Shirley MacLaine’in Sevginin Sonsuz Dansı kitabı ile tanıştırdı ve herşey değişti. Sherri kendi gerçeğini aramak için yollara düşmüştü! Diğer kişilerin sağladığı bilgileri okuduktan sonra, doğrudan bilgelik ve bilgi almak istedi ve diğer dünya ile otomatik yazma ile iletişime girmek üzere çalışmaya başladı. 80 li yılların sonunda üniversitede okurken aynı zamanda psişik gelişim dersleri almaya devam eden Sherri  ruh rehberleriyle ilk defa iletişime girdi. Sherri, Rosemany Gladstar dan Şifalı Bitki Bilimi dersleri aldı ve Clayton Sağlık Yüksek Okulundan Naturopati Doktoru derecesi aldı (1998).

Sherri 1987 yılından beri Jeremy ve diğer ruh rehberleri ile iletişime giriyor. Her rehberin kendi kişiliği, kendine özel bilgeliği ve paylaştığı bilgiler var.  İlk kitabı ‘Windows of Opportunity’ yi Jeremy ‘nin önderliğinde bir rehber grup ile yazdı. İkinci kitabı ‘Raising Our Vibrations for the New Age’ ise rehberleri Gilbert ve Akhnanda önderliğindeki rehber grup tarafından iletilen bilgilerle yazıldı. New York doğumlu Sherri Orlando, Florida’da yaşamakta. Sherri’ye bu blog yada www.SherriCortland.com  ve www.FaceBook.com/SherriCortland linkleriyle ulaşabilirisiniz.