2022: Jüpiter, Şifa, Uyum ve Huzur

Sanatçı: Juliastration

Sevgililer, sizleri bu senenin ilk bölümünde Balık burcundaki Jüpiter’in sunduğu şifalandırıcı enerjileri en iyi şekilde kullanmaya davet ediyoruz. Bu bir yeniden dengelenme ve yeniden bağlanma zamanı. Kişinin iç yönlendirmesini dinlemesi faydalı ve önemli olmaya devam edecek.

Sizleri kendiniz ve diğerleriyle yumuşakça konuşmaya çağırıyoruz. Bu yılın bir parçasını öz-bakıma ve şifaya adayın. Bu, hayatta kalmaya çalışmaktan, hayatta gelişmeye geçiştir. Bu konuda sizleri tamamen destekliyoruz. Bir ışık savaşçısı olmak açık bir kalp ve hareketle dinlenme arasında denge gerektirir.

Kolektifi olumlu olarak etkilemek için ileri eğitimler ve teknikler zorunlu değildir, ancak bunların da bir yeri vardır. Kolektifi olumlu etkilemek için kişinin kendini iç işlerine ve huzuruna bağlı olmasına ihtiyaç vardır.

2022’nin ve Kaynak’la eş-yaratımınızın anahtar sözcükleri: Şifa, uyum ve huzur. Amaçlarınızda destekleniyorsunuz. Kendinizi kaybolmuş veya bağlantınızı kaybetmiş hissederseniz, içinize dönmek için vakit ayırın ve/veya gerekiyorsa deneyimli bir rehberle ya da uygulayıcıyla çalışın. İhtiyaçlarınızı karşılamanız boş işlerle uğraşmak değildir. Gereklidir. Eğer yolunuzdan veya yönünüzden emin değilseniz, içinizde araştırın.

Yaratıcılar olduğunuzu hatırlamanız  önemlidir. Gerçekliği sorgulamamak veya sadece kalabalığı takip etmek, deyim yerindeyse, sizin göreviniz değildir. Karanlığı gördüğünüz yerde ışık olun. Yanılsama olan yerde gerçeği sunun. Hastalık olan yerde sağlıkla titreşin.

Gündemden haberdar olmanın zaman zaman endişelendirici olduğunu ancak bunun da dünyanızdaki bazı gerçeklikleri görmezden gelmenin zamanı olmadığını anlıyoruz. Fakat ana akım medyanın korku, şok ve olumsuzluklara büyük bir meyli olduğunu da tanımak önemli. Dolayısıyla, o materyalin ne kadarını içinize aldığınız konusunda bilgece davranmanız öneriliyor.

Tüm duyguların var olmasına ve geçip gitmesine izin vermek de önemli, özellikle  de yas duygusunun. Bu kolektif olarak önünüzdeki adımlarda hayati önem taşıyor. 

2022 uyum, şifa ve huzura odaklanıyor. 2023 genişlemiş bilincin ve ruhani ifadenin yılı olacak. 

Kendinize bu sene dinlenme ve derin düşünme zamanları tanıyın. Kaygılanmaya olan düşkünlüğünüzü emekliye ayırın. Ne kadar akıştaysanız, o kadar çok bolluk içinde olacaksınız. Bu, bir şeyleri zorlamak yerine, OL-mak senesi. Tabiatta ise Yang’dan çok Yin olacak, ancak her ikisi de denge için mevcutlar.* 

The Keepers**, 6 Ocak 2022

Irma Kaye Sawyer kanallığı (irmakaye.com)

*Bunu tabiatta ateşten çok su elementi olacak şeklinde anlayabilirsiniz veya erilden çok dişi enerji.

**The Keepers: Akaşik Bilgelik Nöbetçileri veya bu kolektife “Akaşik Kütüphaneciler” de diyebilirsiniz.


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

10 comments

 1. Ne kadar destekleyici bir yazı. Sizi takip ettiğimden beri kendimi hiç yalnız hissetmedim. Hep koruyup kollayanımın olduğunu düşündüm. Varlığımıza şükürler olsun 🙏🙏🙏💞💞

  Liked by 1 kişi

 2. özellikle de yas duygusunun. Bu kolektif olarak önünüzdeki adımlarda hayati önem taşıyor.
  Bu yazıdan bile endişelendim ve birkaç gündür gerçekten yönümü kaybetmiş hissediyorum inançsızlık hissi büyüyor içimde üstüne gitmeyip aklımı oyalamaya çalışıyorum ama hayata da kırıldım yani

  Beğen

  1. Sevgili Figen, sizin yanıtınız bir önceki paylaşıma eklediğim ön yazımda. Ayrıca kaygı yönetimi yapmanız iyi olacaktır. Korku ve kaygı hayal gücümüzü kötüye kullanmamızdan başka bir şey değildir. Bunun için “Negatif Düşünce Sarmalından Çıkış” https://moralev.com/2020/04/24/negatif-dusunce-sarmalindan-cikis/ ve “Akıllar Karışıksa” https://moralev.com/2020/09/24/yasadigimiz-donem-uzerine-dusunceler-eylul-2020-akillar-karisiksa/ başlıklı yazılarımı öneririm. Önceki yorumlarınızdan hatırladığım kadarıyla sizde bir kaygı alışkanlığı bulunmakta. Bunu aşmak o kadar zor değil ama istemelisiniz. İstemediğiniz bir şeyi zihninize yaptıramazsınız. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 3. ‘Tüm duyguların var olmasına ve geçip gitmesine izin vermek de önemli, özellikle de yas duygusunun’
  Eşimi kaybetmenin 4.ayında onun yasını tutarken gelen bu cümle beni çok etkiledi.İzin vermeliyim ,yasıma ve sonra da geçip gitmesine..

  Liked by 1 kişi

  1. Başınız sağ olsun. Evet, akıp gitmesi zaman alacak ama ne engellemeye çalışın, ne de tutunun. Ve bunu siz kendinize göre yapacaksınız. Bu da sözcüklerin yetersiz kaldığı durumlardan biri. Size sabırlar diliyorum. Sevgilerle

   Beğen

 4. Moralev çok teşekkürler. Kanal mesajlarını aktarmanız ve yorumlarınız ışığa doğru giden yolda bizlere rehberlik sunuyor. Bu yolda yürüyen ruhlara selamlar, sevgiler. Yolumuz açık olsun.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.