Bedenle Dost Olun

Sanatçı: Naomi Franquiz

Enerjik açıdan hassas kişiler bedende tam anlamıyla bulunmayı istememeye oldukça yatkın. Bu, yüksek alemlerle bağlantıda olma arzusundan veya gezegendeki ağır enerjiler ve duygularla bunalma korkusundan kaynaklanabilir. 

Fakat size burada işaret etmek istediğimiz şey şudur; SİZ BEDENLENME SÜRECİNDESİNİZ. Bu da ruh benliğinizi fiziksel bedeninize giderek daha fazla demirliyorsunuz ve bunu hem bir yeteneğiniz, hem de yeryüzündeki deneyiminiz olarak kullanıyorsunuz anlamına gelir.

O enerjinin fiziksel bedeninize ne kadar çok entegre olmasına izin verirseniz, düşük enerjilerden etkilenmemenizin o kadar kolay olduğunu bulacaksınız. Bir enerji kapanı olmak yerine, enerji getiren haline geleceksiniz. İnsan bedeninde ruhani bir varlık olmaya dair ruh görevinizi onurlandıracaksınız.

Bedeniniz en harikulade araç. O sizin yükseliş aracınız! Bedeninizle dost olun. Bedeninize tüm algılarınızla yerleşin, sadece psişik algılarınızla değil. Nefes alın ve oksijenin bedeninizi beslediğini hissedin. Havayı koklayın. Cildinizde güneşi hissedin. Çevrenizde her yerde varolan harikaları ve güzelliği bulmak için gözlerinizi kullanın. Kuşları ve rüzgarların fısıltılarını duyun. Yiyeceğinizin ve suyunuzun tadını gerçekten almak için zaman ayırın. Ve onların da size nasıl iyi baktığını hissedin. Hareket etmenin neşe-keyif-coşkusunu yaşayın. 

Bedende olmayı reddedip, aynı zamanda bedenlenme sürecinizi destekleyemezsiniz, sevgililer. Bedenleriniz size ve başarınıza destek olmak için hiç durmadan çalışıyor. Bedeninizde tam olarak bulunma deneyimine izin verirken güvendesiniz, çünkü bu, bu gezegende yapmaya geldiğiniz şeyin ta kendisidir.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

  1. “Dünyayı ve bedenimi seviyorum ve sağlıklı yaşamayı seçiyorum” Okurken nasıl da mutlu olduk ruhumla, bedenimle, zihnimle… Sonsuz sevgi ve şükranlarımla🙏❤

    Liked by 1 kişi

  2. Zihin Beden Ruh ..Birbirinden ayrılmaz 3 dost. Dengeyi sağlamak elimizde.. Bedenimiz enstrümanımız gibi en güzel tınıyı yakalamamız için sürekli pratikler yapmak gerekiyor..Egzersizler,topraklanmak ve merkezlenmek günlük pratiklere konulmalı..Ve illa ki nefes..Bedenimizin tüm sistemlerini arındırır dengeler güçlendirir.. Hele ki son dönemde değeri daha çok bilindi nefes çalışmalarının..Sabah sabah harika mesaj tüm aracılara ve size şükran ve sevgimle ❤

    Liked by 2 people

  3. Evet Bedenimizde bedenimizle zihnimizle ruhumuzla bir tam ve bütünüz, bizim bedenimiz, bizim alanımız. Ve bu bütünlüğümüz NEFES’imizle daim olsun. Tüm aracı olanlara, size, sayfa dostlarına teşekkürler ❤

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.