Evrenin Desteği

Ben, Baş Melek Michael sizleri selamlıyorum ve sevgilerimi getiriyorum. Melekler Aleminin enerjisini, sevgisini ve huzurunu getirirken, sizinle bulunmak bir onurdur. Bu titreşimin ve frekansın sizin varlığınıza inmesini, varlığınız aracılığıyla Toprak Ana’ya ulaşmasını diliyorum, böylece o da bugün sizinle ve bütünle paylaştığımız armağan, şükür ve duaları deneyimleyebilsin. Bugün ben, Michael, bir içgörüyü öne çıkarmak istiyorum. Bu şu anda oluşmakta olan bir dönüşümdür, Yaratan’ın çekirdeğinden sizlerin varlığınıza, Yaratan’ın Evreninden akan bir enerji titreşimidir ve bu bir yükseliş sürecidir. Ben, Baş Melek Michael şimdi sizleri benimle birlikte zihninizde şunları canlandırmaya davet ediyorum.

Fiziksel bedeninizi, çevrenizi ve hatta sizi çevreleyen bütün bir dünyayı gözlemleyin. İçinizde daha da derinlere odaklanırken, kim olduğunuzla bağlanacak ve kendi enerjiniz ile frekansınızı daha da iyi tanıyacaksınız. Şimdi kendinize itiraf etme izni verin;

Yalnız hissediyor musunuz?

Başkalarıyla bağlantıda hissediyor musunuz?

Yeryüzünde pek çok titreşim olarak bulunuyorsunuz ancak fiziksel bedeninizde ayrı hissedebilirsiniz. Tek hissedebilirsiniz ve bir bakıma öylesiniz de, ancak Yaratan’ın çoklu titreşimleri sizin aracılığınızla akıyor. Bunu bir gökkuşağına, fakat çok renkli, hatta tanımadığınız renkleri bile içeren bir gökkuşağına benzetebilirsiniz. Bu gökkuşağı renkleri sizden doğru yeryüzüne, bütün varlıklara ve yarattığınız her şeye akıyor. Bu sizin Yaratan’a dair ifadenizdir. Çok renkli gökkuşağı enerjisi sürekli olarak varlığınızla akıyor, bu durdurulamayan bir nehir gibi.

Şu an yeryüzünde bir fiziksel beden olarak varoluşunuzla, yaratım amacını da kabul etmiş oldunuz. Gerçekliğinizin her dakikası sizin tarafınızdan yaratılmış bir dakikadır, içinizde hissettiğiniz her şey, çevrenizdeki her şey, sizin tarafınızdan yaratılmış deneyimlerdir, kaynağı inançlarınız, bilinçaltı zihniniz, bilinçli niyetleriniz veya ruhunuzun kontratları olabilir. Siz bir yaratım makinesi gibisiniz, yaratmayı durduramazsınız. Nasıl yarattığınızı anlamayabilirsiniz ancak yaratımınız süreklidir, bazen otomatiktir. Benimle zihninizde canlandırmaya devam ederken, kendinizi bu yaratım makinesi olarak düşünün, bir açma kapama düğmesi yok, sadece durmak bilmeyen yaratımlar var, sürekli yaratıyorsunuz.

Şimdi benimle düşünün, çevreniz varlıklarla dolu, yeryüzündeki fiziksel varlıklar, onlar da tıpkı sizin gibi. Yaratan’ı ifade etmelerine yardım eden gökkuşağı ışık onlarda da var, yaratım görevini onlar da kabul ettiler. Onlar da yaratım makineleri gibiler, yaratmayı durduramıyorlar. Dünyadaki her insan hiç durmadan yaratır, bazen bu yaratımlar bir amaç taşır, olumludur, bir ihtiyacı karşılar bazen de bu yaratımlar sizleri bir anlayış ve gelişim yolculuğuna çıkarır. Bu sürecin amacı ise öncelikle kendinizi çok daha iyi anlamanız ve yaratım makinenizin ince ayarlarını yapmanızdır. Bir diğer amacı ise, Yaratan’ı çok daha derinden anlayabilmenizi, böylece kendinizi bilinçli olarak Yaratan’ın enerjilerini almaya ve onun amaçlarını varlığınız aracılığıyla ifade etmeye açmanızı sağlamaktır. Kendinizin ve diğer herkesin kendi yaratım amaçlarını yerine getirmekte olduklarına dair bir anlayış ise, herkesin senkronize ve birbiriyle bağlantıda olduğunu anlayıp onaylamanızı sağlar. Hepiniz aynısınız, amacınız aynı. Dolayısıyla, siz yeryüzündeki herkesle birlikte bir ekipsiniz ve bu sadece insan ırkı değil, herkesi içerir. 

Kendinizi yeryüzündeki herkesle bir ekip olarak düşünün, siz onları destekliyorsunuz, onlar da sizi. Bunu yaratma ihtiyacınız yok, çünkü bu gerçektir. Siz gökkuşağı ışığınızı ifade ettiğinizde, yeryüzündeki herkes tarafından destekleniyorsunuz ve yeryüzündeki herkes de sizi destekliyor. Burada bir ekip enerjisi, bir bağlantı, bir eş-yaratım var.

Şimdi düşünün ki, Yaratan’ın Evreninde 352 boyut var. Her boyutta çok farklı varlıklar bulunuyor, Yükselmiş Ustalar, Işık Varlıkları, Yıldız Varlıklar, Melekler, Baş Melekler, Elementaller ve daha pek çok çeşitli varlık. Diyebilirsiniz ki, karanlık da var, her şey Yaratan’dan yaratılmıştır, yani karanlık bile ışıktan yaratılmıştır ve gelişim ile bir anlayış yolculuğu amacı taşır demek doğrudur.

Şimdi bu ışık varlıklarının, çok sayıda renk barındıran gökkuşağı ışığını ifade ettiklerini düşünün. Onlar Yaratan’ı ifade ediyorlar. Onlar Yaratan’ın amacını ifade ediyorlar. Dolayısıyla, size bakıyorlar, sizi ve yeryüzündeki herkesi destekliyorlar. Şimdi zihninizde canlandırın, Yaratan’ın Evrenindeki 352 seviyenin hepsinde bulunan her bir varlığın enerjilerini size doğrulttuklarını düşünün. Siz, Yaratan’ın Evrenindeki herkesle bir ekipsiniz, sizin enerjiniz, sizin amacınız da onlara yönlenmiş, onların yaratımlarını da destekliyor.

Yine düşünün lütfen, yeryüzünde fiziksel bedende var oluyorsunuz, Yaratan tarafından yönlendirilen yaratım amacınız var. Yeryüzündeki herkes sizi destekliyor, yardım ediyor, Yaratan’ın Evreninin 352 boyutunun tüm alemlerinde bulunan herkes sizi destek veriyor, size enerji ve sevgi yolluyor, yarattığınız her şeyi daha da canlandırıyor ve geliştiriyor. Bunu zihninizde canlandırabilir misiniz? Milyonların milyonlarca katı varlık sizi bu anda destekliyor, gerçekte her an destekliyor. Bütün bunlar da bir BİRLİK, bir bütünlük yaratır, ve bu birlik ve bütünlük ise  Yaratan’dır. Siz bunu zihninizde canlandırırken, bu bakış açısına, bu gerçekliğe, bu titreşime doğru bir değişim yaşayacaksınız. Yani benim sorum çok basit.

BÜTÜN BU DESTEKLE ŞİMDİ NE YARATMAYI SEÇİYORSUNUZ?

Bütün bu enerjiyle, Yaratan’ın ifadesi olarak içinizden akan çok renkli gökkuşağı ışığıyla, neye odaklanmayı seçiyorsunuz?

Gerçekliğinizde deneyimlemek istediğiniz nedir?

Hangi duyguları deneyimlemek istersiniz?

Hangi düşünceleri deneyimlemek istersiniz?

Hangi hareket ve tepkileri deneyimlemek istersiniz?

Hangi durum ve şartları deneyimlemek istersiniz? 

Gerçekliğinizde ne çeşit insanların bulunmasını arzularsınız?

Çevrenizin nasıl olmasını istersiniz?

Tertemiz bir tualde yaratmaya başladığınızı zihninizde canlandırın. Orada geçmişiniz geleceğinizi etkilemiyor ve ihtiyacınız olan tüm yardıma sahipsiniz. Ne yaratmak isterseniz, sizi teşvik eden, yaratmak istediğinizi daha da güçlendirip büyüten, yeryüzünden ve diğer boyutlardan öyle çok varlık var ki. 

Ve siz bunu zihninizde canlandırırken, benliğinizden yükselen his nedir? Bu bir başarı ve tatmin, derin sevgi veya rahatlama ve huzur hissi mi? Müsaade edin bu titreşim bütün bir varlığınızı doldursun. Bırakın, sizden aksın, yeryüzündeki ve diğer alemlerdeki bütün varlıklara yollayın. Ve zihin gözünüzle görmeye devam ederken, ben Baş Melek Michael, sizleri kendinize şunları sormaya davet ediyorum:

ŞİMDİ NEYE ODAKLANMAYA İHTİYACIM VAR?

Yaratan’la, ruhumla, yeryüzündeki herkesle, diğer boyutlardaki herkesle yaratma ihtiyacında olduğum şey nedir? Şu anda benim aracılığımla yaratılmasına ve ifade edilmesine ihtiyaç duyulan şey nedir?

Bu benim size bugünkü mesajım. Sizleri zihninizde canlandırmaya çağırıyorum, paylaşmış olduğum her şeyi her gün zihninizde canlandırın. Kendinizi o eş-yaratım titreşimine getirin çünkü o eş-yaratım titreşimi, benliğinizde çoktan demirlenmiş olan Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyasını harekete geçirmek için hayati önem taşımaktadır. Yaratmanıza, şifalanmanıza, Yaratan’la birlikte eş-yaratımı ve birliği deneyimlemenize yol açacaktır. Lütfen bunu her gün gözlerinizin önüne getirin, Yaratan’ın Evreni tarafından tamamen desteklendiğiniz bu eş-yaratım titreşimine geçin. Çünkü bu destek gerçektir. Ve şimdi yükselişinizin önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Lütfen yanlış şeyi yaratmak hakkında veya doğrusunu yaratabilmek için yaratımınızı mükemmelleştirmek konularında kaygılanmayın. Doğru ya da yanlış diye bir şey yoktur. Sadece ilhama izin verin. Çünkü yaratımınızla ilgili en harika şey, her zaman yaratmanızdır. Alıştırma yapmak için, gerçekten kalbinizde ve ruhunuzda olanı ifade etmek için çok zamanınız var.

Sizi derinden seviyorum ve sonsuza dek sizi desteklemek için buradayım.

Gerçekte ve sevgide, size teşekkür ediyorum.

Ben Baş Melek Michael (Mikail) 

Natalie Glasson’a bu kanallığı için çok teşekkürler. (omna.org)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Melek mesajlarında hep bi hoş #olurum🥰.
  Öyle derinden öyle varlar ki öyle yanımızdalar ki nasıl anlatilır bu his bilemiyorum💓💓💓
  #Öylede OLdu ☝️🙏💞💞💞

  Liked by 1 kişi

 2. Çok teşekkür ediyorum bu güzel mesaj için. Gökkuşağı enerjileri her an, her yerde, her şekilde. Onlarla bağlantıda, onlarla çevriliyiz. Korunuyoruz, yaratıyoruz. Alıyoruz, veriyoruz.
  🙏🙏🙏

  Liked by 2 people

 3. Sevgili Mor Alev,
  harika bi mesajdi, cok tesekkur ederim. Dumduz yururken bile kucuk benligimle yurumek yerine, evrenin tum kuvvetlerinin o adimi atmam icin bir araya geldigini biliyorum. Cunku adim atmak kadar basit bir olayi zihnimize teslim etseydik aslinda hic basit olmadigini, dunyanin gunes etrafinda donusunden tutalim hangi cekim kuvvetinin nerede oldugu, bedenimiz, uzay, yercekimi durumu vs neleri hesaplamasi gerektigini anlardik. Ve tek 1 adim bile binlerce yil alabilirdi. Iste evrenin bizi an be an desteklemesi ve var etmesine cok basit bi kanit,tum kuvvetler bu kadar karmasik bir yapiyi hicbir sorun olmadan ahenk icinde aktiriyor!

  Ben kucukken ananem hep “Tanri istemezse sinekler kanadini kipirdatamaz, tuy gibi hafif yapraklar bile kipirdayamaz” derdi, ben de dusunurdum “Tanrinin cok ama cok isi var, her sey yuzbinlerce sey ayni anda oluyor” ve hem Tanrinin gucunden buyulenirdim hemde ondan insan olmadigi icin biraz korkardim, “o bizim gibi degil, o degisik ve gizemli bir sey” derdim. Ananemin kendince varolustan bahsetmesi cok tatliydi.

  Iste her sey ayni anda ve biz ayrilmaz birer parcasiyiz. Biliyo muyuz, bilmiyoruz bilmemiz de gerekmiyor. Ama zihnimizin icinden ciktigimiz an iliklerimize kadar deneyimlemek bizim elimizde!
  Cok tesekkur ederim, sevgilerimle canim Mor Alev!

  Liked by 7 people

 4. Biraz önce Başmelek Mikail ile arınma çalışması yaptım.Ardından bu mesaj geldi.Gözyaşları içinde okudum.Bu kadar büyük destek varken,en ufak şeylerden bile şikayet etmek haksızlık olur.Amacımıza odaklanıp,yaratmaya devam..Sevgi, saygı,onur, özgürlük ve yükseliş.
  Başmelek Mikail’i,dünyada ve 352 boyutta bizi destekleyen varlıkları ve bu bilgilerin bize ulaşmasını sağlayan Mor Alev ,hepinizi sevgiyle selamlıyorum.Teşekkürler sevgili Yaratan.

  Liked by 3 people

 5. Bende sizi çok seviyorum ,Sevgili Baş Melek Michael 😘🌹💛🧡💖💙❤💚💜🧚‍♂️🧚‍♀️🥰 Şu anda hislerimin, mutlulugumun tarifi yok. Çok teşekkür ederim Sevgili Mor Alev 🧚‍♀️🧚‍♂️💜💚❤💙💖🧡💛🌹😘 Artık hiçbir şey için endişem kalmadı. Çok güzel şeyler yaratmak istiyorum, bütünün ve benim enyüksek hayırımıza olsun. Ben gök kuşağınin renklerinin tüm yeryüzüne akmasına sevgiyle yardımcı olmama izin veriyorum. Nameste 💜💚❤💙💖🧡💛🌹😘🧚‍♂️🧚‍♀️

  Liked by 1 kişi

 6. Sevgili Mor Alev,
  Yüreğimi ısıttın, nasıl güzel yazı.
  Tüm dünyamıza gökkuşağının renkleri aksın.
  Sonsuz teşekkürler ve sevgiler
  Şafak

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.