Cennetlerdeki Alnınıza Bir Şaplak

Hepsi çok hızlı geçiyor, değil mi, Sevgili?

Bir dakika buradasınız ve bir sonrakinde… değilsiniz.

… yani gerçekten, kaybedecek hiçbir şeyiniz yok, var mı? Hiçbir şey yok! Nasıl olsa “yuvaya” ulaşacaksınız. Yükseleceksiniz, onurlandırılacaksınız ve o kadar olağanüstü güzel, mutlu ve kolay olacak ki.

Sonra, dikkatli bir hayat değerlendirmesiyle, cennetlerdeki elinizi cennetlerdeki alnınıza şap diye vuracak, zıp zıp zıplayıp kahkahaya boğulacak ve diyeceksiniz ki, “Aman Tanrım, düşüncelerim gerçekten şeyler haline gelmiş… ve burada ne kadar onurlandırılmış ve yüce olursam olayım, ben oradaydım… ve burada her şey ne kadar kolay olursa olsun, orada da kolay olabilirdi!”

“Tekrar oynamak istiyorum, geri dönmek istiyorum! Bu sefer unutmamaya söz veriyorum, kendime inanmaya yemin ediyorum… sevgiyi hissedeceğim… inancımı koruyacağım… yapacağım.”

Ve işte böylece yine buradasınız, geri döndünüz…

Sizi çılgınlarcasına seven

Evren

Tut.com’a çok teşekkürler.

Sevgi düşünüp sevgi olduğunuz bir hayat için…


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

9 comments

 1. Ama nasıl güzel bir video…. Biz bütünüz ve biz sevgiyiz… Sevgi Günümüz kutlu olsun… Evrene ve tüm varlıklara koşulsuz sevgilerimi ve şükranlarımı gönderiyorum….
  🙏🙏🙏❤❤❤

  Liked by 2 people

 2. Nasil yükseltti mesaj bi anda. Çılgınlarcasına sevilmek😍 bu en sevdiğim 😀 bu arada ben baya zorlanıyorum tutunacak hicbirsey kalmadı galiba zihnimde bu boşluk sanki sadece an’in kalmasi çok acayip, içimde bir yerler şoka uğramış gibi. Bilmiyorum bu zaten çılgınca😂

  Liked by 2 people

 3. Bizi çılgınlarcasına seven Evren e, burada olan ve olmayan herkese ve sana Mor Alev, sonsuz teşekkür şükran ve minnetlerimi sunuyorum 😊🙏
  Hatırlamaya niyet ediyorum..

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev,
  Ben hep cok duygusaldim ama son zamanlarda iyice icli duygularla gozyasi doker oldum 🙂 “Tekrar oynamak istiyorum, geri dönmek istiyorum! Bu sefer unutmamaya söz veriyorum, kendime inanmaya yemin ediyorum… sevgiyi hissedeceğim… inancımı koruyacağım… yapacağım.” bu kisim yine benim gozlerimi doldurdu… Cok tesekkur ederim. Gercekten cok kolay ve kimse icin basarisizlik/basari gibi bisey soz konusu degil, herkes ama herkes yuvaya donecek, ölümün sefkatini ve adaletini cok seviyorum. Kisitli zamanizda yeryuzundeki yasamimizin hakkini verecegimize de cok inaniyorum!

  Liked by 1 kişi

 5. Mor Alev, Tanrım,Evren Boşluk, varlığım, sevgi, huzur. herkesi ve herşeyi onurlandırırıyorum şükürler olsun

  Liked by 1 kişi

  1. 😀😀😀 ❤️🙏🤲kocaman gülümsetti beni sevgili Evren. . Kaç hayat boyunca bunu yaptık acaba diye merak ettim ☺️

   Liked by 1 kişi

 6. … yani gerçekten, kaybedecek hiçbir şeyiniz yok, var mı? Hiçbir şey yok! Nasıl olsa “yuvaya” ulaşacaksınız. Yükseleceksiniz, onurlandırılacaksınız ve o kadar olağanüstü güzel, mutlu ve kolay olacak ki.“
  Çocuklarımı uyutuyordun bana tam bu his biranda geldi herşe aslında ne kadar kolay korkup endişelenecek hiç bişi yok ve bir hafifleme yükler üzerimden alındı.. ha burda ha orda ya da geçiş hepsi yüksüz ve hafif geldi korkudan uzak bakabildim bir an öyle bir an yaşadım.. moralevi okuyim dedim ( genelde cocukların uyumasını beklerken okurum) bu mesajı gördüm sanki bağlantıdayım ve sphbet etmişiz gibi hissettim
  O his o hafiflik cennet gibiydi🕊🌺
  Teşekkürler bağlantıda olduğumuz gerceğini bize ileten moralev🙏🏼🌀

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.