Melekler: Burada. Şimdi. Alıcınızı Ayarlayın.

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Sayısız defa duydunuz. “Güç bulunduğunuz andadır.” Bunu biliyorsunuz. Çoğunuz buna inanıyorsunuz. Ancak insan dramalarının keşmekeşinde, insanlığın kendi gücüne sahip olduğuna dair bu temel prensibi unutuyorsunuz. Sizi suçlamıyoruz. Anda kalmak çağlar boyu manastırlarda ve gizem okullarında uygulanmış olsa da bu bilgeliği kitlesel bilince yerleştirme gayretindeki ilk kuşaksınız.

Çoğunuz bize “harika bir fikir” diyorsunuz. “Şimdi huzurlu olabileceğimi biliyorum. Şimdi çok daha iyicil, yumuşak düşünceler seçebileceğimi biliyorum, ama bu faturaları ödememe nasıl yardım edecek? Bu yalnızlığı nasıl giderecek? Bu nasıl bedenimi şifalandıracak veya çocuklarımı daha iyi hissettirecek?” Elbette, insan olarak, hayatınızın zorluklarını çözmek istiyorsunuz. Yaratımlarınıza sahip olduğunuzu görmek istiyorsunuz. Sevgide, zarafet ve lütuflarla, neşe-keyif-coşkuda yaşamak istiyorsunuz.

Biz de sizlerin olabilecek  en güçlü, ilham almış, bolluk içinde, sevecen hayatları yaşamanızı istiyoruz! Sizlerin neşe-keyif-coşkusunu hissediyoruz. Sizin sevgi dolu enerji dalgalarınızın yayıldığını hissediyoruz. İç yönlendirme almış, gücünüzü kabul eden, yaratıcı titreşimlerinizi hissediyoruz. Onlar aynı zamanda bize de ait. Bizler acınıza,  öfkenize, üzüntülerinize ve hayal kırıklıklarınıza odaklanmayı seçebilirdik, fakat eğer öyle yapsaydık, sizi daha yüksek, daha mutlu titreşimlere taşımamız mümkün olmazdı. 

Sevgililer, hakikatten de bu seçeneğe sahipsiniz. İç alıcınızı (anteninizi) ayarlamayı öğreniyorsunuz – bu da kendinizi iyi hissettirecek ve daha yüksek titreşimler yaymanıza yol açacak düşünceler seçerek dış dünyadaki bütün çabalardan, mücadelelerden çok daha büyük sonuç ve çözümler getiren bir süreçtir.

Biz, oturduğunuz yerde hareketsiz kalın, kendinizi bolluk içinde hissedin, hiçbir şey yapmayın ve izin verin para üzerinize yağmur gibi yağsın, insanlar kapınızı çalsın demiyoruz (ama bunun bazılarının başına geldiği de olmuştur). Biz diyoruz ki, burada, şimdi, bulunduğunuz anda kendinizi daha yüksek ve daha mutlu bir titreşime uyumlarsanız, akışı, lütufları, kolaylığı ve ilham almış hareketleri çekersiniz.

Neşe-keyif-coşkulu emek, neşe-keyif-coşkulu sonuçları çeker. Acılı, isteksiz, zorlanmayla verilen emekler, yolun sonunda daha fazla acıya yol açar. Hastalığa odaklanmak, sizi hasta tutar. Hastalıkla ilgili yapılması gerekenleri yapmak ama bu sırada herhangi bir düşünceyle, hayatınızın herhangi bir alanında iyi hissettiren şeylere odaklanmak ise sağlığa geçişinizi destekler. Önünüzdeki faturalarla uğraşırken, hayatınız ve dünyanızdaki bolluğa teşekkür etmeniz ve hatta şükranı bol bir tavrı sürekli hale getirmeniz, size daha fazla bolluk getirecektir.

Mutlu bir şimdi, mutlu bir sonrayı getirir. Şimdi bolluk titreşiminde yaşamak, sonraki bolluğu çeker. Şimdi sevgi titreşiminde yaşamanız, sonraki daha fazla sevgiyi çeker. Şu anda hayatınızda herhangi bir şekilde iyi hissetmeniz, daha sonra çok daha fazla sağlık ve canlılığa yol açar. Şu anda yaymakta olduğunuz titreşim neyse, sizi daha sonra onun daha da fazlasına ayarlamaktadır. İyi haber şu ki, olumlu titreşimleriniz, olumsuzdan çok daha güçlüdür. Gerçek öz-sevgiye veya kendini takdir etmeye dair tek bir düşüncenin hayatınızda tek bir dakikadan az beslenmesi bile, bütün bir hayatınızı çok daha olumlu bir yöne çevirebilir.

Şimdi. Burada. Sahip olduğunuz tek şey bulunduğunuz andır. Geçmiş sadece eğer siz onu yanınızda taşır, hafızanızı deşip çıkarırsanız vardır. Gelecek ise zihinde canlandırılmıştır. Eğer şimdi geçmişi veya geleceği düşünmek iyi hissettiriyorsa, o zaman o düşünce ve hislerin keyfini tabii ki çıkarın! Ancak, eğer sizi üzüyor, öfkelendiriyor, güçsüzleştiriyorsa, veya geçmiş ya da hayalinizdeki geleceğinizi düşündüğünüzde genel olarak düşük titreşimdeyseniz, durun! Kendinizi yakalayın. Kendinizi daha sık sorgulamayı öğrenin, “Şu anda iyi hissediyor muyum? Eğer hissetmiyorsam, şimdi, tam şu anda seçebileceğim daha iyi düşünceler nelerdir?”

Sizler enerji varlıklarsınız. Alıcılarınızı, iyi hisler tetikleyen düşünceleri seçerek iyi hissettiren titreşimlere ayarlamayı öğreniyorsunuz. 

Gelecekte, teknolojinizin esenliğiniz ve sağlığınızın bir aynası olduğunu da anlayacaksınız. Bir radyoyu bir istasyona ayarladığınızda, o istasyonu alır ve onun yayınlarına ses verir. Eğer bir hisse ayarlanırsanız, o hissi alır ve o hissi yayınlarsınız. 

Eğer titreşiminiz “pozitif” ise, evrenden gelen destekleyici titreşimleri alırısınız, insanlıktan da olumlu titreşimleri kabul edersiniz.

Eğer  titreşiminiz “negatif” ise, pozitifi, size destek olan titreşimleri bloke edebilir, insanlığın negatif titreşimlere bağlanırsınız. 

Cennetlerden sadece sevgi ve en yüksek titreşimlerin yayını yapılır. İyi hissettiren düşünceleri seçtiğiniz derecede bu yayına ayarlanırsınız! Kötü hissettiren düşüncelere izin verdiğiniz ölçüde hatlarda statik yaratırsınız ve yüksek alemlerin yayınlarını kolaylıkla duyamazsınız.

Bununla sıklıkla oynayın. Beğenmediğiniz bir hisle karşılaştığınızda kendinize sorun, “Daha iyi hissettirecek hangi düşünceyi düşünebilirim?” Nasıl ödeyeceğinizi bilmediğiniz bir faturanız mı var? Pencereden dışarı bakın. Nefes alın. Uzaklardaki dağların güzelliğini takdir edin veya bir ağaçtaki kuşun şarkısını. O hisse odaklanın. Titreşiminizi yükseltmeye devam edin. Kendinizi bir kadranı çeviriyormuş gibi düşünün, sanki daha yüksek, daha mutlu hislere doğru ayarınızı değiştiriyorsunuz. Şimdi o faturayı düşünün. O hala orada. Şu anda yapabileceğiniz bir şey var mı? Şimdi bir yönlendirme alıyor musunuz? Eğer öyleyse, neşe-keyif-coşkuyla harekete geçin. Eğer değilse, işlerinize devam edin, titreşiminizi yüksek tutun ve ilham veren yönlendirme ve hareketi beklerken, günün keyfini çıkarın. İşte gerçekten bu kadar kolay olabilir. Her defasında bir düşünceyle…. Burada ve şimdi.

Gücünüz, sevgililer, tam burada, tam şu anda kendinizi ayarladığınız titreşimden gelir.

Şimdi kendinizi ayarladığınız neyse, o gelecek deneyimizi belirler.

Alıcınızın kadranını elinizden geldiğince yüksek ve mutluda tutun… bulunduğunuz her anda bir tek daha iyi düşünceyle.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Günaydınlar, hava kapalı, yağmurlu ve ılık. Pencereyi açıp, karşı vadi ve dağları izledim, kuşların ötüşünü, ve zihnimde ekonomik bir durumu düşünerek, bu yağmur damlalarının doğa’ya canlılara verdiği şifanın ,benim için ekonomik şifa olmasını geçirdim içimden.Sonra kahvemi aldım, bu mesajı okudum. Kendimi çok daha iyi hissettirdi. Emeğinize, yüreğinize sağlık sevgili mor alev. Yazılarınız, paylaşımlarınız ne kadar geliştiriyor, dönüştürüyor ,evriltiyor kendini tanıma, bilme yolunda. Benim için böyle en azından. Sevgiler.

  Liked by 2 people

 2. Kanallıkların mesajları gittikçe daha mı netleşiyor yoksa benim frekansım mı gittikçe uyumlanıyor bilemiyorum. Ödenmeyi bekleyen fatura örneği ve yapılması gerekenler sanki daha önce bu kadar açık açık yazılmıyordu.

  Pozitif titreşimleri anda tutma becerisi, vücut geliştiricilerinin vücutlarını kaslandırmasından daha uzun zaman alıyor ve zorlu. Eskiye nazaran bu becerim daha iyi ancak şu şüphe denen olgu çok acayip gerçekten. Günlerce üzerine çalışılan pozitif titreşimler tek bir şüphe ile yerle bir olabiliyor.

  İnsanoğlu neden hemen negatife odaklanma üzerine kurgulu en çok bunu merak ediyorum. Bir olay karşısında hemen en kötüyü düşünüyoruz. Hatta üzerine şunu diyoruz. “En kötüye kendimi hazırlayayım ki iyi sonuçlanırsa mutlu olurum.” Neden? Neden kötüye hazırlanma gibi bir eğilimimiz var? İnsan psikolojisinin altında yatan bu mantığı anlayamıyorum.

  Çok olumlu ve güzel bir yazıya olumsuz şeyler üzerinden odaklanmış gibi oldum ancak içimde bir şey bunları yazmak istedi. Belki çok sabırsızım belki de sanki hiçbir şey odaklandığım pozitife evrilmeyecekmiş gibi geliyor bazen. Bugün de böyle…

  Sevgiler herkese

  Beğen

  1. Sevgili Güliz, buna benzer son derece net mesajlar daha önce de paylaştım. İsterseniz ana menüdeki yöntemler sekmesinde onlardan bir seçki görebilirsiniz.
   “Zor” yorumunuza gelince, neye inanırsanız o şeyi yaşarsınız, bu inancın kökenine odaklanıp onun da altında yatan güçsüzlük, kendini kendi yönetmeme gibi inançları eleyerek “kolay” a ulaşabilirsiniz. Bunu yine burada vermiş olduğum sayısız yöntemle kendiniz yapabilir veya bir danışmanlık alabilirsiniz.
   “Negatife odaklanma” konusunda da hem ben çok yazdım hem de çok mesaj çevirdim. Kısacası çocukluğunuzdan itibaren buna çevrenizdekiler tarafından programlanırsınız. Özgürlük, hafiflik ve güven alışmadığınız şeyler haline gelir. Alışmadığımız, bilmediğimiz şeylerden de korkarız. Yine “zamanın ruhu” kategorisindeki bazı yazılarım bu konuya sesleniyor, isterseniz bir göz atın. Ya da blogdaki tarama kutusuna ego, korku, negatif inançlar, vs. gibi anahtar kelimeler girerek konu hakkındaki diğer açıklamaları görebilirsiniz.
   Sabırsızlık ise şüpheden kaynaklanır, şüphenin kaynağı evrenin sizi yarı yolda bırakacağı korkusu, onun da kaynağı genel olarak kendini iyi şeylere layık bulmamak yani öz-değer eksikliği olabilir. Tabii bu bir genelleme, ancak bu illüstrasyondan görebilirsiniz, işin özü özsevgide yatar. Sevgilerle

   Liked by 3 people

 3. Sevgili Canim Mor Alev,
  Bir suredir makaleleri takip edemedim, hatta 1-2 yaziyi actim actim okuyamadim vaktim varken bile. Bu tanidigim bir sey, bana ara ara olur. Bu blogun dostum olarak bana “simdi degil” deme sekli, o gun yayinlanan mesajin icerigine o gun degil, gelecekte tam zamaninda ihtiyacim oldugunda acip okuyacagimi bilirim. Ve her zaman o mesajin derinligi beni sarsar, sanki Evren unuttugum bir seyi dans ederek bana gelip sarilan bir dost gibi blog araciligiyla verir.
  Bu muhtesem deneyim icin COK tesekkur ederim, ne kadar minnettar kalsam az. Bunun boyle olmasi Meleklerin soyledigi gibi antenlerimi ayarlamam sayesinde oldu, deneyimim zenginlestikce zenginlesti, sukrettikce renklendi. Cunku negatife surekli odaklanan, koruma arayan “survival” moddaki zihnimden cikma cesareti beni buldu ve hayatta kalma odagindan yasama odagina gectim, bu sadece guvenle oluyor. Evrene guven, dostlara, ustalara, meleklere, yasamin kendisine guven… Herkesin bu moddan cikmasini dilerim, bu mod biricik zihnimizin ‘kendimi hayatta tutuyorum’ iluzyonundan baska bir sey degil… Ona gore oyle tabii ama biz o zihinden cok daha fazlasiyiz!

  Cok mutluyum ne diyebilirim ki. Sahsina sonsuz sevgi ve sukranlarla tesekkur ederim, dualarim hep seninle, sana sonsuz huzur saglik bereket diliyorum, sevgilerimle!

  Liked by 1 kişi

 4. Cennetlerden sadece sevgi ve en yüksek titreşimlerin yayını yapılır. o kadar sevdim ki bu ifadeyi içimi huzurla doldurdu🙏❤️❤️❤️

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.