Evet!

Sevgili Dostlar, 

Geçen hafta kutsal “hayır”ın anlamına ve gerekliliğine bakmıştık, bugün ise Baş Melek Gabriel sayesinde içten gelen kutsal evetlerin bizi nasıl da ilerletebileceğine bakalım:

Karmakarışık, sağı solu belli olmayan ve tanımlanamayan zamanlarda dirence kayıvermek kolaydır. Çok derin ve yoğun bir dönüşüm dönemindesiniz. Dolayısıyla bu zamanda yolunuzu bulmanız zor olabilir. Bunalmış hissediyorsanız veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız, sizlere önemle “evet” diyebileceğiniz şeyler bulmanızı öneriyoruz.

Direnç, akışın sizi götürmeye çalıştığı yere gitmeyi reddetmektir. Olduğu yerde kalmayı seçmek ve istenmeyenin üzerine yükselmek ya da ötesini araştırmak yerine, onu ittirmeyi seçmektir. Dirençten çıkmanın en kolay yolu, şu anda bulunduğunuz yerde evet diyebileceğiniz her şeyi ama her şeyi belirlemektir.

Evet diyebileceğiniz şeyleri bulmak, istenmeyenle ilişkinizi koparır, sizin için iyi iş gören veya tercih ettiğiniz şeyleri belirleyip kucaklamaya odaklanmanızı sağlar. Bir “evet” hem bir kabul etme hareketidir, hem de yeni bir yöne akmaya gönüllü olmanızdır. “Evetiniz” bir zaman çizelgesi sıçraması yaratmak için odak noktanızı kullanmanızdır. Aynı zamanda daha büyük keşiflerin, harikaların ve şükranın ilk habercisidir. O, dikkatinizin gücüyle neyi besleyip geliştirmeyi istediğinize karar vermenizdir. 

Dirençten çıkış zor bir süreç olmak zorunda değildir, sevgililer. Tek yapmanız gereken nerede evrene karşı inatla ayak dirediğinizi tanımak ve onun yerine kolaylıkla kabul edebileceğiniz şeyler bulmaya karar vermektir.

O noktadan itibaren çok daha büyük bir rahatlık ve tatminle ileri akacaksınız çünkü odaklanmanızın gücünü amacına uygun kullanıyor olacaksınız: Enerjik tercihlerinizin ilan edilmesi ve mükemmel eşleşmelerin keşfi.

Baş Melek Gabriel, 26 Ocak 2020

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Cok tesekkur ederim Sevgili Mor Alev, ben evet’in sihirli gucunu birkac aydir kademe kademe oturtuyorum hayatimda gercekten de sihirli bir sey bu, korktugum ve ayni dongude kalmak istedigimi fark ettigim an, o evet’in beni evrimlestirecegini gorebiliyorum ve tum korkulara ragmen “Evet!” diye haykiriyorum, benim icin ozgurlugun sesi bu. Teslimiyetin sesi. Degisimin sesi. Hayatin sesi,hayat bana kocaman bir evet gibi geliyor,hicbirimizin bir seye “hayir” diyerek yeryuzune indigimizi dusunmuyorum. Kocaman actigim kollarimizla Evrene “Evet!” diyerek bedenlenmis olmaliyiz 🙂 sevgilerimle.

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.