Özgünlük Aktivasyonu

Bilge Baykuşlar, bugün Pazartesi günü işaret ettiğim Mars-Uranüs birleşmesi gerçekleşiyor. En son 1942’de bu iki gezegen Boğa’da bir araya geldiler ve şimdi yine çok daha olumlu şartlarda – hiçbir şey ikinci dünya savaşındaki insanlığımızdan çıkışımız kadar kötü olamaz – ama yine de nereye gideceği pek de belli olmayan enerjilerdeyken bir de bu yanıcı enerjiyi kabul ediyoruz.

Fakat bu yeni Mars’ı pek de tanımıyoruz. Mars, kendi alanı Koç’ta geçirdiği altı ayda çok değişti. Şimdi geçmişe de bakarak bildiklerimizi bir araya getirelim:

Mars – Ben, benim ihtiyaç ve arzularım, benim iradem, benim öfkem, ben harekete geçiyorum, ben savaşıyorum, bütün riskleri göze alıyorum. 

İle

Uranüs – Şok, isyan, kökten değişim, yıldırım çarpması, bağımsızlık, deha, özgünlük, çılgınlık, yaratıcılık, ani aydınlanma, yenilik, yüksek düşünce

Birleşince ne olur?

İlk etapta radikal, aşırı hareketler, büyük şoklar. Patlayıcı ve yanıcı bir enerji.

Diğer faktörler de var tabii, sert açıdaki Satürn ve Jüpiter’i unutmamak gerek. 

Mars-Satürn karesi: Bireyle sosyal düzenin çatışması

Mars-Jüpiter karesi: Arzu ve öfkenin katlanarak büyümesi

Tamam, riskleri anladık. Çılgınlık daha da çılgınlaşabilir. Hayır demek isteyeceğimiz çok şey olacak. Bundan dolayı zeki şefkat kavramının yol gösterici olabileceğine inanıyorum. (Bağlantısı burada)

Ama burada duralım.

Buraya kadar bu enerjinin sadece bir yüzüne baktık ama biliyorsunuz madalyonun diğer yüzü de var. 5D Astrolojideki yüksek ifade ne diyor?

Mars-Uranüs birleşmesi: Dünyada olumlu değişim yaratmak için yepyeni ve çok derin bir arzu, insanlık ve tabiata dair bu vizyonu gerçekleştirmek üzere benzer fikirdeki diğerleri ile bir araya gelmek, bu konuda dehamızı kullanmak ve hızla harekete geçmek.

Mars-Satürn karesi: Yeni bir kararlılık, yeni bir hedef, disiplinli hareket, çalışkanlık ve arzunun birleşmesi dağları (Boğa) hareket ettirir.

Mars-Jüpiter karesi: Çok güçlü bir inanç ve güven patlaması. Hiçbir şekilde yapılması gerekenlerden gözü korkmamak. 

Biz elbette enerjinin yüksek oktavlarını kucaklamayı istiyoruz. O noktada bugün ve önümüzdeki haftalarda hepimize rehber olması için bir Değiştir Beni duası çektim. Öyle Uranüslü bir dua geldi ki, inanamadım! 

Özgünlük

Değiştir beni Sevdiğim, Senin sayısız şekillerde, sayısız yollardan geldiğini bilen ve kendi özgünlüğünü kucaklayan olmama. 

Yardım et, kendi doğamı bütünüyle kabul eden olmama. Onun da İlahi olduğunu bilmeme.

Kendimi olduğum gibi seveyim, diğerlerinin olmam gerektiğini söylediği gibi değil.

Ben kendi doğamı kabul ediyorum.

Tosha Silver (Change Me Prayers)

Bu zamanda mutlaka ilhama kulak vermeli ve başka kimseye benzemeyen yönlerimize de ses vermeliyiz. Aynı şekilde diğerlerinin özgünlüğünden korkmak yerine takdir etmeliyiz.

Ve böyle olunca da Yaratıcı Kaosun bizi taşıdığı hedef kanımca kesinlikle Çeşitliğinin Birliğidir

Şimdi bütün bunlar bir araya gelince, sanki yüzyıllardır kendimizden bile sakladığımız özgünlüğümüz yeniden aktive ediliyor ve onu Boğa (toprak, tabiat, tarım, para) ve Kova (insanlık, keşifler, teknoloji, bağımsızlık, bütünün hayrı) konularında kullanmaya çağrılıyoruz.

Siz ne dersiniz dostlar?

©Mor Alev 2021


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

4 comments

 1. Yine muhteşem bir eşzamanlılık yaşadım yazınızla harika bir duygu bu tsk ederim mor alev.

  Değiştir beni Sevdiğim, Senin sayısız şekillerde, sayısız yollardan geldiğini bilen ve kendi özgünlüğünü kucaklayan olmama.

  Yardım et, kendi doğamı bütünüyle kabul eden olmama. Onun da İlahi olduğunu bilmeme.

  Kendimi olduğum gibi seveyim, diğerlerinin olmam gerektiğini söylediği gibi değil.

  Ben kendi doğamı kabul ediyorum. Ve öyle de oldu şükürler olsun.

  Liked by 1 kişi

 2. “Muhteşem” derim💖 “harikasınız” derim😘 “teşekkürler” derim🙏

  Liked by 1 kişi

 3. 3 gündür hissettigim şey sanki icim artik bedenime sığmiyor da ufacik bir seyde patlayacak gibiydi. Cok rahatsiz edici bir duyguydu. Ama kurban psikolojisine girmeden kendimde bu durumu degerlendirebildim ve akisa guvendim. Buradaki duayi okurken gozlerimden yaslar akti. Teşekkürler Mor Alev.

  Liked by 4 people

 4. Sevgili Mor Alev,
  Bu cok anlamli birlesmeyi okumak beni cok aydinlatti. Icimde hic tanimadigim bir ates, bir isyan kaynamaya basladi. Hani ok yaydan cikti dedikleri bir sey. Cok dikkatliyim, cok sabirliyim, kendimi bol bol gozlemliyorum, fevrî ve dürtüsel davranmak yerine bilincle hateket etmenin,secmenin cok ama cok onemli bir doneminde oldugumuzu seziyorum… Hic tanimadigim, daha once hic olmadigim bir sey oluyorum yani bu sefer gercekten iceride daha once yanmayan bir seyler alev aldi gibi. Bi deliye donusmem isten bile degil sanki, ama olumlu, yapici herkesin gormek ve guvenmek istedigi bir deli. Ben manastira giris yapan kadini cok farkli hayal etmistim, ucunda baska sey cikti. Aklima hint tanricalari geliyo, onlarin neden oyle deli deli, korkunc bakisli ama yine de sefkatin en yuksek kollari olduklarini sanirim simdi anliyorum. Sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.