Oluşturduğunuz Temelin Önemi

Yeryüzüne yüksek titreşimli enerjileri demirlemekte olan pek çoklarınız bedenlenme sürecinizin oldukça ileri safhalarındasınız. Kendinizi pek fazla ışık yokmuş gibi görünen bir yerde bulabilmeniz mümkün olsa da, bu bir saniyeliğine bile ışığın var olmadığı ya da kolektif olarak değişimi yaratacak kadar ışık bulunmadığı anlamına gelmez. 

Bunu yeni enerjilerde sürdürülebilir ve üzerinde yapıların yükselebileceği yeni bir temel yaratmak üzere dünyaya serpiştirilmişsiniz gibi düşünebilirsiniz. Sizler, şimdi içinde olduğunuz zamanların hazırlığı için inanç, güven, özen ve sebatla hizmet etmiş, yorulmak bilmeyen inşaat işçilerisiniz. Hem dünyanıza, hem de insanlığa hizmet ediyorsunuz.

Şu anda dünya karmakarışık görünse de, artık eski enerjiler tarafından beslenemeyen ve yeniye geçiş için yardım arayanları, bu yeni ve çok daha sağlam temel dengeye getirecektir. Kendi aydınlanma işlemine başlamaya hazır olanların uyanış sürecinin çok daha hızlı ve kolay olmasını sağlayacak şey, sizin emeklerinizdir. Yapmış olduğunuz temel çalışmasından dolayı değişimlerin çok daha çabuk gerçekleşmesi mümkün olacaktır.

İşaret etmek isteriz ki, büyük çoğunluğunuz evrimleşmek için kendi ruhunuzun karanlık gecesini yaşamak zorunda kaldınız. Siz bu işlemi anlıyorsunuz, yani aynı kalmak fazlasıyla acılı hale geldiğinde, insanlar değişimi kucaklarlar. Bu zamanda pek çokları bu evreyi yaşıyor. Bu ızdırap verici, akıl karıştırıcı, yön şaşırtıcı olabilir. Yeniyi kucaklamak için eski bırakılmalıdır ve pek çokları için bu bırakma işlemi, ilk olarak eskiye ne kadar bağlı/bağımlı olsalar bile, onun nasıl işe yaramadığını keşfetmeyi içerir. 

Hayal kırklığı acı bir ilaç olabilir ve onu bir şekilde kabullenme seviyesine gelmek zaman alabilir. Eski ve tanıdık olana tutunmayı istemek insanlar için normal olduğundan, bu süreç çok sıkıntılı geçebilir. Hepiniz yeni inşaata başlayabilmek için  yapıların sökülüp yıkıldığı dönemlerden geçtiniz. Her zaman bu dönemler en sonunda büyük gelişimler yaratsa da, dönüşüm sancılarının ortasında olmak olağanüstü ürkütücü olabilir. Zarif, kibar ve şefkatli olun, çünkü siz de benzer yerlerden geçeli büyük ihtimalle çok uzun zaman olmadı. 

Yani sürece güvenin, bilge ve sevecen kalplerinizle öncülük edin. Bunlar, deneyimleme fırsatını derinden ümit etmiş olduğunuz zamanların ta kendisidir. Kendiniz ve diğerleri için denge ve tutarlılık noktaları yaratmak üzere tek ihtiyacınız kendi varoluşunuzda ve bilişinizde ayaklarınızın yere sağlam basmasıdır. Muhteşem bir iş çıkarıyorsunuz! 

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)

Not:

Sevgili Dostlar, bu yazıdaki iki ifadeyi biraz daha açmak isterim:

 • İlk paragraftaki “bedenlenme” ile söylenmek istenen Yüksek Benliğinizin tam ifadesi olma sürecinizdir, yani bir anlamda yükseliş süreci. 
 • Bir diğeri ise son paragrafta söylenen sözler, yani “kendi varoluşunuz ve bilincinizde ayaklarınızın yere sağlam basması”. Bu sözler sizin kendinize ve özünüze olan güveninizi, kaynağınızı bu temelden almanızı ve her şeyden önce iç sesinizi dinleyerek dengenizi sağlayabileceğinizi ve bu sayede diğerlerine de örnek ve yardımcı olabileceğinizi anlatıyor. 

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. Sevgili Mor Alev Merhaba
  Yazılarınızda hep sevgiyi hissediyorum. Okurken hep bir gülümseme yayılıyor yüzüme. Sanki buradasınız ve hepimizi bilerek konuşuyorsunuz. Evet siz biliyorsunuz bizleri. Size ve Baş Melek Gabriel (Cebrail) ile
  Kanal Shelley Young’a teşekkür ediyorum. 🙏🙏🙏💖💖💖😊

  Liked by 5 people

 2. Tam da ruhum bu durumda 🙏 sakin sabırlı hissediyorum.. Suskunluk var dinliyorum ve ve gözlemlerken ayrıntıları anlıyorum.. Çözüyorum 🙏 farkındayım 🙏 teşekkür ederim ❤

  Liked by 3 people

 3. Merhaba Sevgili Mor Alev ve diğer sevgili arkadaşlar.Yine her zamanki gibi birşey sormak ve öğrenmek istiyorum.Ben ruhun karanlık gecesi ne demek ve nasıl oluyor öğrenmek istiyorum.Ayrıca tam 5 buçuk yıl oldu ve artık canım burnuna geldi.Sebebi ise 5 buçuk yıl (kendim için söylüyorum)önce kendimde hissettiğim herşeyimin altüst olduğu sezgilerimin,hislerimin,iman inanç sistemlerimin bile terse döndüğü bu zamanların yükseliş için olduğunu düşünsemde birtürlü çıkışın olup olmadığından artık şüphe duyuyorum..Kısacası sabrımın sonundayım.Battım mı çıktım mı anlayamadım.Sizleri de olumsuz etkilemek istemem kusuruma bakmayın ama herşeyimin ters yüz olduğu bu geçen 5 senenin sonunda kumar oynayıp kaybetmiş bir pozisyon ile sonuçlanacaksam ben buna birşey diyecek şey bulamıyorum.Neyse sadece içimi dökmek istedim herhalde kusuruma bakmayın Teşekkür ederim❤️

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Cem, yorumunuz spam dosyasına düşmüş, o yüzden geç yanıtlıyorum. Ruhun karanlık gecesi kavramına burada özellikle 2014-18 yılları arasında defalarca değinildi. Aslında en kolay yol blogdaki arama kutusuna anahtar kelimeleri yazıp bir tarama yapmak olacaktır. Böylece tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sabrın sonuna gelmek bence anlaşılabilir bir durum. Kolay zamanlardan geçmiyoruz ve gitgide hem dış dünya daha da çetinleşiyor, hem de bizler sabırsızlanıyoruz. Ben bu şekilde hissetmesem de birçok dostun bunu yaşadığını biliyorum. Diyebilirsiniz ki, peki Mor Alev, sen ne yapıyorsun? Kendimde en çok gözüme çarpan şey bir çeşit teslimiyet. Bir çeşit dedim çünkü bu hiçbir şey yapmamak değil de, elimden gelenin en iyisini yapmak ve belli bir sınırdan sonra zorlamamak diyebilirim. Bu sırada çok büyük bir güven ve inanç söz konusu. Yani salıyorum, bırakıyorum, tutunmuyorum ve yıllar sonra bunu hala yapıyorum! Kendime göre dua ve meditasyon alışkanlıklarım var. Hepsini de burada sizlerle paylaşıyorum zaten. Buradan sonra yorumu diğer okuyuculara da açıyorum, belki onlar da bir takım eklemeler yapmak isterler. Sevgilerle

   Beğen

  2. Sevgili Cem,
   Sana birçok şey söylemek geçti içimden,ama doğru gelmedi onları yazmak.Sadece diyebilirim ki içini dökmeyi seçmiş olman bile çok kıymetli ve aslında çıkışının başlangıcı belki de.Sana hayatında ki güzellikleri fark edebilme gücü diliyorum,var olduğuna eminim çünkü hepimizin hayatında var.Baktığın yer güzelleşsin:)

   Liked by 1 kişi

 4. Mor Alev merhaba 😇 Yaşamın ikinci yarısında Anlam Arayışı adında bir kitap okuyorum ve bu kitap seninle başladığım yolculuğumun doktora tezi gibi bir hisse dönüştü. Dün gece okurken beni çok etkileyen kısa bir paragrafı burada paylaşmak istedim:
  “Görmeyi öğreniyorum. Neden olduğunu bilmiyorum, ama her şey bana daha derinlemesine nüfuz ediyor ve şimdiye kadar her zaman bittiği yerde durmuyor. Farkında olmadığım bir içsel ben var. Şimdi her şey oraya gidiyor. Orada neler olduğunu bilmiyorum.” R.M.Rilke

  Herkese sevgiler ❤

  Liked by 4 people

 5. Sevgili Mor Alev,
  Cok tesekkur ederim, cok guzel bir kanallik yazisiydi. Ben de tam olarak tum kucuk benlik elbiselerini soyunmus ve yuksekbenligimi ortecek hicbir sey kalmadan onu hayata yansitma yolunda hizla ilerliyorum.. Cok guclendigimi hissediyorum ama bir yandan sanki bir,hani roketin atilmasinda geri sayimda gibi hala, roketin uctugu yukseldigi kisim hala tam gelmemis gibi. Icsel olarak coktan oldu ama son bir patlama noktasini Evren sartlarla ayarliyormus gibi hissediyorum. Sabirliyim, sessizligin yogunligu icindeyim. Cok mutluyum. Sevgiler.

  Liked by 2 people

 6. Güzel Moralev,sakin ve sabırlı olunca gözlem yapabiliyorum ve insanların etkilendiğini görüyorum,hep beraber uyanıyoruz..keşke herkes iyi olsa ,birbirini anlasa, düşünse dünya daha güzel olurdu diye hayal kurardım küçükken,o dünyada olduğumu görüyorum bazı anlarda. O anlar çoğaldı..

  Liked by 1 kişi

 7. Sevgili Moralev,

  Peki zaman zaman hala o karanlık geceyi yaşadığını düşünmek ve tam olarak bu yazıda bahsedilen hangi tarafta olduğunu bilememek normal mi? Kendimi ikisinin arasında kalmış gibi hissediyorum.

  Teşekkürler.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.